Wentylacja

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
Forum sztuki walki. Forum dyskusyjne dotyczące sztuk walk, legendy Bruce Lee -> Forum sztuki walki .
Ściągaczka do szyb LEWI. Ściągaczka do szyb LEWI to najlepsze urządzenie na rynku. Sprawdź sam
Forum matura. Szkolne Forum matura , pomoce naukowe.

Wyszukaj stronę        Drzwiczki rewizyjne

Drzwiczki rewizyjne
Nie wszyscy są zwolennikami kratek pozwalających na wentylację, mieszczące się przecież prawie w każdej łazience, czy też w kuchni w naszych obiektach mieszkalnych. Zdaniem wielu, prezentują się one nieestetycznie. Jeszcze inni twierdzą, że kratki stanowią siedlisko kurzu. Nie jesteśmy od tego, by kratki wentylacyjne poddawać osądom. Jednakże my możemy zaprezentować rozwiązanie, pozwalające osobom nieakceptującym kratek ułatwiających wentylację, pozbyć się problemu. Oczywistym jest, że należy zdawać sobie sprawę z tego, że kratek wentylacyjnych zlikwidować nie wolno, gdyż ich zadaniem jest zapewnienie odpowiedniego przepływu powietrza, a zarazem jego świeżości i ochrony przed szkodliwymi substancjami.
http://ladnekratki.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Odkurzacze centralne

Odkurzacze centralne
Firma ogólnobudowlana Omega zajmuje się instalacjami w pomieszczeniach mieszkalnych, na przykład jak odkurzacze centralne, systemy gruntowej wymiany ciepła oraz rekuperatory. Te ostatnie są nowinką na ojczystym rynku - przy użyciu mechanicznej kontroli przepływu dostarczają świeże powietrze w pomieszczeniu bez dużej straty ciepła. Nasz zakład stosuje wyłącznie materiały najlepszej jakości oraz pewny sprzęt, dzięki czemu usługi świadczone przez nas są na najwyższym poziomie. Wykorzystujemy innowacyjne rozwiązania i ciągle jesteśmy pełni nowych pomysłów, a wszystko dlatego aby nasi klienci byli w pełni usatysfakcjonowani.
http://www.omega-wlkp.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Wymiana świeżego powietrza

Wymiana świeżego powietrza
Firma ZETA oferuje wykonanie pomiarów oraz regulacji instalacji wentylacji mechanicznej, pomiarów temperatury, wilgotności oraz hałasu. Oferujemy najtańsze na rynku ceny oraz usługi wykonywane na terenie całej Polski. Jesteśmy doświadczoną firmą, cechujemy się odpowiedzialnością, precyzją i profesjonalizmem.
http://www.zetawm.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Eurowent- wentylacje w Poznaniu

Eurowent- wentylacje w Poznaniu
Długoletnia tradycja pozwoliła poznańskiemu przedsiębiorstwu Eurowent, osiągnąć tak wysoki poziom oferowanych usług wentylacyjnych. W naszym asortymencie znajdą Państwo różnego rodzaju rozwiązania wentylacyjne dla domu, biurowców oraz sieci handlowych. Wszystkie projekty przystosowujemy do poszczególnych potrzeb, dzięki czemu dajemy gwarancje zadowolenia.
http://eurowent.com/
Pokaż szczegóły wpisu...

Wizytówka firmy BH-Res Sp.J

Wizytówka firmy BH-Res Sp.J
Szukasz sprawdzonych systemów wentylacyjnych? Firma Bh-Res posiada w swojej ofercie bogaty wybór artykułów wentylacyjnych w tym płyt CLIMAVER. Zapraszamy do zapoznania się ofertą firmy na podanej stronie internetowej.
http://bhres.webnode.com
Pokaż szczegóły wpisu...


<wróć 0 1 dalej>Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009