BHP

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
Pisanie Prac za Grosze. Pisanie Prac za Grosze to najlepsza oferta na rynku!
Józefa Chełmońskiego. Pałac w Radziejowicach to doskonałe miejsce dla miłośników twórczości jednego z największych polskich artystów - Józefa Chełmońskiego . Serdecznie zapraszamy
Pisanie Prac inżynierskich. Pisanie Prac inżynierskich ze wszystkich dziedzin.

Wyszukaj stronę        Szkolenia BHP Poznań

Szkolenia BHP Poznań
Jesteśmy jednostką oferującą szkolenia i doradztwo, proponujemy Państwu wszechstronne usługi o charakterze bezpieczeństwa i higieny pracy, prawa pracy, ochrony przeciwpożarowej oraz wdrażania systemu HACCP. Instruktaż BHP i kurs spawania w Poznaniu a także na terenie całej Wielkopolski. Takie usługi oferuje BKSDiDK "Bez wypadku". Oferujemy również konsulting i tworzenie dokumentacji w zakresie BHP, ISO w oparciu o profil działalności klienta. Indywidualnie opracujemy program i skalę przedmiotów szkolenia BHP, kurs spawania oraz kurs na wózek widłowy. W naszym ośrodku możesz odbyć szkolenia ppoż, kurs pierwszej pomocy, kurs spawania, szkolenia BHP.
http://www.bezwypadku.neostrada.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Szkolenia BHP Ożarów Mazowiecki

Szkolenia BHP Ożarów Mazowiecki
BHP-NOS WARSZAWA - Nadzór Obsługa Szkolenia BHP Realizujemy usługi BHP w formie: * stałego nadzoru lub obsługi firm, * szkolenia wstępne i okresowe, * konsultacje w zakresie higieny pracy, * e-learning BHP. Dzięki doświadczeniu zapewniamy naszym Klientom kompleksową obsługę BHP. Działamy w rejonie: Warszawa, Pruszków, Piastów, Raszyn, Ożarów Maz., Grodzisk Maz. Z nami pracujesz bezpiecznie!!! Anna Radzio kom:604846000 mailto:a.radzio@bhp-nos.pl http://www.bhp-nos.pl
http://www.bhp-nos.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Kurs BHP

Kurs BHP
Krajowe przepisy nakładają obowiązek przeszkolenia przez pracodawcę wszystkich pracowników zatrudnionych w konkretnej firmie w obszarze reguł BHP. [url=http://kvadro.pl/pl/nasza-oferta.php]Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego[/url] oraz cały szereg zasad i norm postępowania w sytuacji zagrożenia zdrowia i życia jest więc koniecznością, jeżeli mamy zapewnić optymalne warunki pracy. Właśnie dlatego powstała firma Kvadro, która zajmuje się organizowaniem fachowych kursów BHP, Ppoż i kursów pierwszej pomocy. Skorzystanie z kursów firmy [url=http://kvadro.pl]Kvadro[/url] spowoduje, że jakość pracy, wydajność pracowników i bezpieczeństwo w Państwa firmie ulegnie odczuwalnej poprawie.
http://kvadro.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Przepisy BHP w biurze

Przepisy BHP w biurze
Mające placówki w Gdyni i Pucku Biuro BHP para się profesjonalnym prowadzeniem szkoleń z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, a także ochrony przeciwpożarowej. Zespół doświadczonych pracowników świadczy usługi zarówno przedsiębiorstwom, jak i klientom indywidualnym. Atrakcyjna oferta zawiera między innymi: ocenę zawodowego ryzyka na stanowisku pracy, sporządzanie powypadkowej dokumentacji czy stałe kontrole. Biuro wspiera ponadto w wykonywaniu nakazów organów kontrolnych. Zapraszamy na stronę www.
http://www.biurobhp.com.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Iso 9001

Iso 9001
Dlaczego warto zaznajomić się z systemem iso 9001? Ponieważ jest to norma międzynarodowa, określająca wymagania dotyczące systemów administrowania jakością. Podczas gdy możemy wyczytać na przeróżnych portalach system ISO 9001 "umożliwia ona wykazanie przez przedsiębiorców zdolności do ciągłego dostarczania wyrobu spełniającego wymagania kontrahenta oraz dodatkowo realizacji założeń w ramach nadrzędnych przepisów". Posiadając taki licencja gwarantujemy konsumentom jakość indywidualnych produktów.
http://www.best-quality.pl
Pokaż szczegóły wpisu...


<wróć 0 1 2 3 4 dalej>Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009