Środki czystości

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
Tegola. Tegola oferuje najwyższej jakości pokrycia dachowe.
Józef Chełmoński. Jeśli jesteś miłośnikiem polskiego malarstwa, na pewno wiesz kim był Józef Chełmoński . Chcesz dowiedzieć się więcej o jego życiu, zapraszam na stronę!
Haft komputerowy Łódź. Haft komputerowy Łódź , profesjonalne hafty, nadruki na odzieży. Zapraszamy.

Wyszukaj stronę        Kosmetyki z Niemiec

Kosmetyki z Niemiec
Codziennie dokonujemy mnóstwa decyzji dotyczących środków do czyszczenia. Od jakości środkaczyszczącego jest uzależniona jego efektywność, a wskutek tego zarówno czas potrzebny na czyszczenie, jak i wynik końcowy: porządne i przyjazne, cztery kąty, mięciutkie i ładnie pachnące ubranka, bezpieczna łazienka, lśniąca kuchnia - przyjazne oraz bezpieczne miejsca do pracy oraz relaksacji. Na znalezienie należytychmikstur do czyszczenia musimy nieraz tracić mnóstwo czasu - na dodatek tak łatwo stracić orientację pomiędzy zapełnionymi po sufit regałami! Otóż zdołasz oszczędzić czas w jednej chwili zamawiając środki z domową dostawą.
http://twojachemia.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Dezynfekcja w szpitalu

Dezynfekcja w szpitalu
Firma MC Polska oferuje mycie i dezynfekcję powierzchni oraz wyposażenia szpitalnego, w tym manualne mycie oraz dezynfekcję narzędzi oraz wyposażenia. Od 2013 roku posiadamy także urządzenia do dekontaminacji pomieszczeń oraz wyposażenia szpitalnego. Oferujemy także środki do mycia, dezynfekcji i pielęgnacji rąk oraz skóry. Mycie i dezynfekcja sprzętów, które nie są odporne na wysoką temperaturę oraz alkohol również nie stanowi dla nas problemu. W naszej ofercie znajduje się także wyposażenie oraz akcesoria do dekontaminacji.
http://mcpolska.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Kleen-Purgatis

Kleen-Purgatis
Firma Kleen-Purgatis to uznany dostawca środków czystości. Posiada już więcej niż 120 lat doświadczenia. Jego partnerem w kraju jest Polor. W ofercie firmy odnajdą Państwo, np. odkurzacze, profesjonalne środki czyszczące i produkty przeznaczone do pralni. Dzięki ofercie Kleen-Purgatis będą mogli utrzymać Państwo higienę swojego otoczenia. Z nami stworzycie Państwo również dopasowany do Państwa potrzeb plan higieny. Przygotowujemy atrakcyjne promocje i rzetelną obsługę. Aktualny katalog produktów udostępniony jest na naszej stronie www. Z przyjemnością pomożemy każdemu z Państwa.
http://kleen-purgatis.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009