Środki czystości

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
Kampania produktowa adwords. Kampania produktowa adwords to najlepsza promocja sklepu.
Haft komputerowy. Hafciki, Haft komputerowy , profesjonalne hafty, nadruki na odzieży. Zapraszamy.
prace inżynierskie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Proponujemy oryginalne, profesjonalnie napisane prace inżynierskie , magisterskie, licencjackie i doktorskie.

Wyszukaj stronę        Kosmetyki z Niemiec

Kosmetyki z Niemiec
Codziennie dokonujemy mnóstwa decyzji dotyczących środków do czyszczenia. Od jakości środkaczyszczącego jest uzależniona jego efektywność, a wskutek tego zarówno czas potrzebny na czyszczenie, jak i wynik końcowy: porządne i przyjazne, cztery kąty, mięciutkie i ładnie pachnące ubranka, bezpieczna łazienka, lśniąca kuchnia - przyjazne oraz bezpieczne miejsca do pracy oraz relaksacji. Na znalezienie należytychmikstur do czyszczenia musimy nieraz tracić mnóstwo czasu - na dodatek tak łatwo stracić orientację pomiędzy zapełnionymi po sufit regałami! Otóż zdołasz oszczędzić czas w jednej chwili zamawiając środki z domową dostawą.
http://twojachemia.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Dezynfekcja w szpitalu

Dezynfekcja w szpitalu
Firma MC Polska oferuje mycie i dezynfekcję powierzchni oraz wyposażenia szpitalnego, w tym manualne mycie oraz dezynfekcję narzędzi oraz wyposażenia. Od 2013 roku posiadamy także urządzenia do dekontaminacji pomieszczeń oraz wyposażenia szpitalnego. Oferujemy także środki do mycia, dezynfekcji i pielęgnacji rąk oraz skóry. Mycie i dezynfekcja sprzętów, które nie są odporne na wysoką temperaturę oraz alkohol również nie stanowi dla nas problemu. W naszej ofercie znajduje się także wyposażenie oraz akcesoria do dekontaminacji.
http://mcpolska.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Kleen-Purgatis

Kleen-Purgatis
Firma Kleen-Purgatis to uznany dostawca środków czystości. Posiada już więcej niż 120 lat doświadczenia. Jego partnerem w kraju jest Polor. W ofercie firmy odnajdą Państwo, np. odkurzacze, profesjonalne środki czyszczące i produkty przeznaczone do pralni. Dzięki ofercie Kleen-Purgatis będą mogli utrzymać Państwo higienę swojego otoczenia. Z nami stworzycie Państwo również dopasowany do Państwa potrzeb plan higieny. Przygotowujemy atrakcyjne promocje i rzetelną obsługę. Aktualny katalog produktów udostępniony jest na naszej stronie www. Z przyjemnością pomożemy każdemu z Państwa.
http://kleen-purgatis.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009