Księgarnie

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
Wyjazdy sportowe E-Almatur. Wyjazdy sportowe E-Almatur dla dzieci i młodzieży.
animacje dla dzieci kraków. Profesjonalna animacje dla dzieci kraków . Zapraszamy
Pisanie za Grosze. Pisanie za Grosze to najlepsza pomoc w pisaniu prac.

Wyszukaj stronę        Leksykon VAT 2014

Leksykon VAT 2014
Leksykon VAT 2014 to profesjonalny informator po przekształcającym się w nowym roku prawie podatkowym, stworzony przez specjalistę tematu Janusza Zubrzyckiego. Przewodnik opisuje sektory prawa podatkowego, takie jak podstawy podatkowania i fakturowanie, które obowiązywać będą w 2014 roku. Księgarnia Sezar sugeruje Państwu tą wspaniałą książkę w atrakcyjnej cenie. Poza tym zapraszamy do zaznajomienia się z pełną ofertą księgarni Sezar.
http://sezar.pl/ksiazka/leksykon_vat_2014/128854
Pokaż szczegóły wpisu...

Profinfopl.wixsite.com

Profinfopl.wixsite.com
Jeśli jesteś początkującym, doświadczonym lub aspirującym prawnikiem i stale dążysz do rozwoju swoich kompetencji, zapraszamy do zapoznania się z oferowanymi przez księgarnię internetową ProfInfo.pl materiałami. Sklep posiada swoim zbiorze takie kategorie książek prawniczych jak prawo budowlane, oświatowe, karne, cywilne, własności intelektualnej i podatkowe. Kompletny spis znajduje się na stronie księgarni.
http://profinfopl.wixsite.com/home
Pokaż szczegóły wpisu...

I-m.mx/profinfo/profinfo/

I-m.mx/profinfo/profinfo/
Profinfo.pl, księgarnia internetowa, zaprasza wszystkich chętnych do zapoznania się z ofertą. Posiadamy książce o tematyce prawniczej, które z pewnością przysłużą się praktykującym prawnikom, studentom prawa a także amatorom prawa. Gwarantujemy stuprocentową satysfakcję i atrakcyjne ceny.
http://www.i-m.mx/profinfo/profinfo/
Pokaż szczegóły wpisu...

Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009