Reklama, marketing

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
forum programistyczne. Zapraszamy na forum programistyczne , najdziesz tutaj wiele informacji na temat programowania.
Apteka. Medycyna, lekarze. Apteka , szpitale, gabinety medyczne.
Pisanie Prac za Grosze. Pisanie Prac za Grosze ze wszystkich dziedzin.

Wyszukaj stronę        Agencja Reklamowa Bluemodels.

Agencja Reklamowa Bluemodels.
Agencja reklamowa Blue Models zajmuje się kompleksową organizacją zarówno sesji zdjęciowych, pokazów mody oraz organizacją imprez. W swoich szeregach posiada profesjonalnych fotografów, wizażystów, stylistów oraz fryzjerów, którzy są w stanie zrealizować każde zlecenie. Nasza agencja działa zarówno na rynku polskim jaki i niemieckim.
http://bluemodels.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

AGENCJA REKLAMOWA NO.ONE

AGENCJA REKLAMOWA NO.ONE
Pozwól się Wyróżnić Gwarantujemy Jakość, Termin realizacji, Wewnętrzny Spokój... Dostarczamy efektywnych narzędzi dla wiodących podmiotów polskich i zagranicznych. Bogata oferta działań pozwala Nam wdrażać skuteczne narzędzia do budowania wizerunku marki: od strategii, przez działania kreacyjne i projektowanie graficzne, po produkcję. Zapraszamy do wspolpracy. Agencja Reklamowa NO.ONE ul.Platynowa 4, Warszawa tel. 22 465 26 30, 600 500 307 www.noone.pl www.gadzetypremium.pl
http://noone.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Fotografia lotnicza Fotoacc.pl

Fotografia lotnicza Fotoacc.pl
Nasza historia z projektowaniem oraz produkcją bezzałogowych maszyn latających zaczęła się w 2006 roku, w czasie studiów lotniczych na Politechnice Rzeszowskiej. Dzięki uczestnictwie w pięciu edycjach Międzyuczelnianych Inżynierskich Warsztatów Lotniczych na projekt Bezzałogowego Statku latającego i jednocześnie zdobyciu kilku pierwszych miejsc, uwierzyliśmy w siebie oraz swoje zdolności. I właśnie to było najważniejsze w sytuacji przyszłych losów firmy.
http://fotografialotnicza.fotoacc.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Superreklamy - Reklama kielce

Superreklamy - Reklama kielce
Superreklamy to miejsce w jakim konsument ma szansę zamówić specjalne zarysy produktów reklamowych - zasadniczo w każdej wersji. Pionierskie pomysły teamu projektowego obfitującego w duże obeznanie w reklamie są sporządzane na podstawie oczekiwań klienta. Poprzez to finalny prototyp ma szansę okazać się prawdziwym przebojem. Kreatywność załogi to nie ostatni walor firmy. Partnerstwo z innymi spółkami umożliwia wszechstronną realizację kompletnego projektu. Od chwili wdrożenia po publikowanie ogłoszeń czy zawieszenie tablicy. Superreklamy.com to pewność dobrze zrealizowanej kampanii.
http://www.superreklamy.com/
Pokaż szczegóły wpisu...

AGATA S.A. - analizy konsumenckie

AGATA S.A. - analizy konsumenckie
Mysterious AGATA to nowoczesna firma jaka od kilku lat trudni się tworzeniem projektów a także samą realizacją badań marketingowych, społecznych jak również rynkowych. Agencja przedstawia w swojej ofercie usług posiada m.in. analizy marketingowe, jak i badania konsumenckie Dzięki wyjątkowo licznym elementom i technikom badań marketingowych oraz społecznych agencja AGATA jest w stanie zaoferować Państwu wysokiej jakości badanie satysfakcji klienta, a także mystery shoping. Zapraszamy na naszą witrynę www po szczegóły oferty.
http://tajemniczy-klient.biz
Pokaż szczegóły wpisu...

Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009