Reklama, marketing

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
Praca Inżynierska za Grosze. Praca Inżynierska za Grosze to strzał w dziesiątkę!
druk na materiale Textileprint. Profesjonalny druk na materiale Textileprint . Najwyższa jakość, atrakcyjne ceny.
Remarketing. Remarketing to najlepszy sposób dotarcia do Klienta.

Wyszukaj stronę        Naming. Nazewnictwo marketingowe.

Naming. Nazewnictwo marketingowe.
Nazewnictwo marketingowe czyli naming. Nazwy dla firm, produktów, usług. Brzmiące intrygująco, łatwe do zapamiętania, łatwe do wymówienia, łatwe do przeliterowania. Z wolnymi domenami i takie, które wyróżniają firmę spośród grona konkurencji. Naming poparty trzy letnim doświadczeniem, wiedzą i niezwykłą wyobraźnią.
http://www.slogansensei.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Reklama Kielce.

Reklama Kielce.
Studio reklamy i grafiki komputerowej - Multi-Grafia - oferuje projekty graficzne, strony internetowe, reklamy zewnętrzne, szyldy, logotypy, wizytówki, banery, ulotki, foldery, projekty na opakowania, plandeki i projekty na oklejanie samochodów. Ponadto w ofercie jest wizualizacja wnętrz, drukowanie, pozycjonowanie, formatowanie i tłumaczenie tekstów oraz obróbka zdjęć czyli retusz i fotomontaż.
http://www.multi-grafia.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Copywriting.

Copywriting.
Nazywają go Czesławem Miłoszem copywritingu. Copywriting. Slogan Sensei, a więc brand Agencji Klikmii. Wyspecjalizowany w dostosowaniu języka, retoryki do biznesu, branży, odbiorcy. Nazywają go geniuszem, wirtuozem. Nie mylą się copywriting ten będzie działał.
http://slogansensei.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Nadruki na koszulkach

Nadruki na koszulkach
NADRUX jest firmą produkującą kamizelki odblaskowe z nadrukiem oraz zaawansowane rozwiązania promocyjno-reklamowe dla twojej firmy, Nadruki na odzieży, gadżety reklamowe, smycze, web site po wszelkiego rodzaju wydruki i poligrafie, Nasza firma z miłą chęcią podejmuje współprace z punktami reklamowymi. Możemy wykonać każde zlecenie za bardzo małą cenę dotrzymując terminów! Wszystkie agencje reklamowe zainteresowane współpracą odsyłamy do podstrony współpraca. Jesteśmy najlepsi w: Nadruki na koszulkach - Kamizelki odblaskowe z nadrukiem - Koszulki z logo - Czapki z logo - fotokubki Nasze metody nadruku to: Sitodruk , Sublimacja, Tampodruk, termiczny druk.
http://www.nadrux.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Foliowe i papierowe torby

Foliowe i papierowe torby
Torby reklamowe to towary, w których specjalizuje się przedsiębiorstwo Bempol. Podstawowymi zaletami firmy są nowoczesność sposobów produkcji, a także precyzja wykonania, które to wpływają na trwałość toreb. Sklepowe torby świetnie sprawdzają się jako powierzchnia reklamowa. Z takiej formy marketingu korzysta już większość firm. Dwa bazowe typy toreb to: papierowe torby i torby foliowe, przy czym aktualnie większa popularność zdobywają torby papierowe. Bempol to firma ze stolicy.
http://www.bempol.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009