Reklama, marketing

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
VetComplex. Nasze labolatorium VetComplex oferuje badania profilaktyczne oraz diagnostykę kliniczną.
http://olszanska.pl/. Wspaniałe, nietuzinkowe obrazy oferuje http://olszanska.pl/ .
Diamond Expert. Najlepsza wycena diamentów - Diamond Expert .

Wyszukaj stronę        Naming. Nazewnictwo marketingowe.

Naming. Nazewnictwo marketingowe.
Nazewnictwo marketingowe czyli naming. Nazwy dla firm, produktów, usług. Brzmiące intrygująco, łatwe do zapamiętania, łatwe do wymówienia, łatwe do przeliterowania. Z wolnymi domenami i takie, które wyróżniają firmę spośród grona konkurencji. Naming poparty trzy letnim doświadczeniem, wiedzą i niezwykłą wyobraźnią.
http://www.slogansensei.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Reklama Kielce.

Reklama Kielce.
Studio reklamy i grafiki komputerowej - Multi-Grafia - oferuje projekty graficzne, strony internetowe, reklamy zewnętrzne, szyldy, logotypy, wizytówki, banery, ulotki, foldery, projekty na opakowania, plandeki i projekty na oklejanie samochodów. Ponadto w ofercie jest wizualizacja wnętrz, drukowanie, pozycjonowanie, formatowanie i tłumaczenie tekstów oraz obróbka zdjęć czyli retusz i fotomontaż.
http://www.multi-grafia.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Copywriting.

Copywriting.
Nazywają go Czesławem Miłoszem copywritingu. Copywriting. Slogan Sensei, a więc brand Agencji Klikmii. Wyspecjalizowany w dostosowaniu języka, retoryki do biznesu, branży, odbiorcy. Nazywają go geniuszem, wirtuozem. Nie mylą się copywriting ten będzie działał.
http://slogansensei.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Nadruki na koszulkach

Nadruki na koszulkach
NADRUX jest firmą produkującą kamizelki odblaskowe z nadrukiem oraz zaawansowane rozwiązania promocyjno-reklamowe dla twojej firmy, Nadruki na odzieży, gadżety reklamowe, smycze, web site po wszelkiego rodzaju wydruki i poligrafie, Nasza firma z miłą chęcią podejmuje współprace z punktami reklamowymi. Możemy wykonać każde zlecenie za bardzo małą cenę dotrzymując terminów! Wszystkie agencje reklamowe zainteresowane współpracą odsyłamy do podstrony współpraca. Jesteśmy najlepsi w: Nadruki na koszulkach - Kamizelki odblaskowe z nadrukiem - Koszulki z logo - Czapki z logo - fotokubki Nasze metody nadruku to: Sitodruk , Sublimacja, Tampodruk, termiczny druk.
http://www.nadrux.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Foliowe i papierowe torby

Foliowe i papierowe torby
Torby reklamowe to towary, w których specjalizuje się przedsiębiorstwo Bempol. Podstawowymi zaletami firmy są nowoczesność sposobów produkcji, a także precyzja wykonania, które to wpływają na trwałość toreb. Sklepowe torby świetnie sprawdzają się jako powierzchnia reklamowa. Z takiej formy marketingu korzysta już większość firm. Dwa bazowe typy toreb to: papierowe torby i torby foliowe, przy czym aktualnie większa popularność zdobywają torby papierowe. Bempol to firma ze stolicy.
http://www.bempol.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009