Reklama, marketing

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
Barbara Olszanska. Barbara Olszanska świadczy usługi takie jak malarstwo, rzeźba, lalkarstwo, batik, rysunki, biżuterię artystyczną.
praca licencjacka. Pięć lat studiów - trudu, znoju a zarazem doskonałej zabawy, a na koniec obligatoryjnie praca licencjacka . Zbliżasz się do końca studiów i masz problem z napisaniem pracy. Zgłoś się do nas!
laboratorium Vetcomplex. Świadczymy profesjonalne usługi z zakresu laboratoryjnej diagnostyki weterynaryjnej. Zapraszamy laboratorium Vetcomplex .

Wyszukaj stronę        Plecaki reklamowe

Plecaki reklamowe
Fabryka Plecaków została założonana początku lat 80-tych. Jest to kontynuacja rodzinnego przedsięwzięcia, które rozpoczęło się w 1920 roku. Przez 27 lat funkcjonowania zyskaliśmy czołową pozycję na rynku jako krajowy producent plecaków oraz toreb. Naszymi klientami są agencje reklamowe oraz klienci końcowi. Oferujemy m.in. atrakcyjne torby i plecaki reklamowe. Produkty są oczywiście wykonane z logo Klienta, stosując przy tym indywidualne techniki takie jak sitodruk, haft, flock, transfer, żakard itp.
http://www.fabrykaplecakow.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

reklama w Internecie

reklama w Internecie
Strona www prezentuje ofertę przedsiębiorstwa zajmującego się marketingiem w Internecie. Samit - bo o tej firmie mowa koncentruje się na najefektywniejszych metodach promocji w Internecie takich jak pozycjonowanie stron internetowych, reklama Adwords, czy reklama na Facebooku. Pamiętaj, że nie wystarczy jedynie wykonać stronę internetową. Wypada jeszcze uczynić, aby znaleźli ją ewentualni konsumenci. Zapraszam do debaty na temat promowania Państwa strony firmowej. Zapraszamy.
http://samit.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Pegaz - Bazy Firm

Pegaz - Bazy Firm
Solidna, obszerna oraz aktualna baza firm to narzędzie, które jest niezwykle pomocne w prowadzeniu marketingu bezpośredniego. Grupa Wydawnicza Pegaz zajmuje się tworzeniem właśnie takich baz. Nasze bazy zawierają gruntowne informacje o firmach funkcjonujących na obszarze Polski. Bogata oferta grupy wydawniczej pozwala na wybranie najbardziej pożądanego rodzaju baz danych. Przykładowo można zakupić takie pozycje, jak: baza szkół, baza spółek, baza firm transportowych, baza aptek oraz bazy B2B. Nasz program pozwala na filtrowanie rekordów wedle podanych kryteriów, dzięki czemu bazy danych są łatwe w obsłudze. Praktyczną opcją jest także możliwość drukowania etykiet adresowych.
http://www.bazydanych.eu/
Pokaż szczegóły wpisu...

balony reklamowe

balony reklamowe
Reklama pneumatyczna jest niewątpliwie jednym z najlepszych form reklamy zewnętrznej .Mobilny pneumatyczny nośnik reklamy outdorowej. Bardzo szybki w montażu. Jest łatwy w transporcie. Zapakowany ma małe gabaryty. Jest lekki i efektowny. Stosowany na wszelkich imprezach plenerowych.Tego typu reklama to niejako nowość na naszym rynku, gdyż parę lat temu taka forma reklamy praktycznie nie istniała. Jest to całkiem tania forma promocji o bardzo dużej skuteczności. Balony reklamowe istniały i istnieć będą jeszcze wiele lat na naszym rynku. Ich efektywność jest naprawdę ogromna. Reklama na takim balonie jest widoczna z bardzo daleka, a o to właśnie nam chodzi.
http://3dbs.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Agencja Reklamowa

Agencja Reklamowa
Zachęcamy do zapoznania się z bardzo dobrą ofertą agencji marketingowej działającej na terenie Polski. Szukając najlepszej oferty trzeba zwrócić bacznie uwagę na wiele spraw związanych z działalnością agencji. W naszej agencji marketingowej wykonasz wiele materiałów wizerunkowych niezbędnych do działania Twojej firmy. Wykonaj u nas identyfikację wizualną dla swojej firmy. Pośpiesz się! Zobacz nasze portfolio dziś!
http://kkstudio.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009