Reklama, marketing

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
Pisanie programów na zamówienie. Profesjonalne Pisanie programów na zamówienie na zamówienie.
Praca Magisterska Pisanie. Praca Magisterska Pisanie to oferta dla Ciebie.
http://www.e-almatur.pl/. Najlepsze oferty wycieczek, obozów i kolonii znajdziesz na stronie http://www.e-almatur.pl/ .

Wyszukaj stronę        stojaki reklamowe

stojaki reklamowe
Potykacze i drukowanie na folii jest niesłychanie wszechstronną formą reklamy. Dziś możemy rodzaj wydruku dostosować do naszego gustu. Jesteśmy w stanie wybrać, czy chcemy wydruk na folii matowej albo błyszczącej, do wyboru są także szczególne typy dostowane do najróżniejszych podświetleń. W doborze nie ma żadnych ograniczeń, a wszystko będzie zrealizowane dokładnie tak, jak sobie tego życzymy.
http://moredisplays.com
Pokaż szczegóły wpisu...

AXA Trading - Upominki firmowe

AXA Trading - Upominki firmowe
Strona Firmy zajmującej się dystrybucją ekskluzywnych upominków firmowych, światowych marek. Firma specjalizuje się w kompleksowej obsłudze Klienta, począwszy od przyjęcia zamówienia, realizację aż po dostawę. Aby zadowolić najbardziej wymagających, Firma oferuje szeroki wachlarz upominków firmowych. Nieustannie śledzi najnowsze trendy światowe.
http://axa-trading.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Dobre i tanie logo

Dobre i tanie logo
W dobie szeroko rozumianej i prężnie rozwijającej się gałęzi handlu usługowego, do którego zalicza się projektowanie zanków graficznych wraz z całym koszykiem identyfikacji wizualnej, można śmiało stwierdzić, że polski rynek nie odstępuje ani na krok swoim branżowym konkurentom zza granicy. Nasza firma została stworzona w celu sprostania nawet najbardziej wygórowanym oczekiwaniom Klientów. Projektowanie to nasza pasja. Oferujemy pełną identyfikację wizualną - projektujemy logo, papier firmowy, wizytówki nadruki na koszulki, plakaty. Zapraszamy do współpracy.
http://www.logarytm.com.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Projektowanie graficzne

Projektowanie graficzne
We współczesnym biznesie prowadzenie działań marketingowych jest absolutną koniecznością, bez względu na wielkość firmy i profil jej działalności. Rozumiemy te potrzeby i elastycznie współpracujemy z Klientem – od realizacji najprostszych zleceń po kompleksową obsługę marketingową i PR. Nasze działania determinuje pasja i wiara w to, co się robi. Każde zlecenie jest dla nas nowym wyzwaniem, przy jednoczesnej gwarancji najwyższej jakości oferowanych usług. Red Dog Project to nie tylko pewność współpracy z młodym, dynamicznym zespołem, ale także gwarancja terminowości i rzetelności!
http://reddogproject.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Kampanie telemarketingowe

Kampanie telemarketingowe
Usługa TideTelco umożliwia wysyłanie VMS. Oferowane narzędzie umożliwiają masową wysyłkę spersonalizowanych wiadomości. Połączenie z systemem informatycznym firmy usprawnia przeprowadzenie automatycznej kampanii głosowej. Masowa wysyłka VMS pozwala dotrzeć z kampanią głosową do grona zainteresowanych klientów. Kampanie telemarketingowe zorganizowane w oparciu o wysyłkę komunikatów głosowych mogą być zrealizowane w ciągu kilku minut.
http://tidetelco.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009