Reklama, marketing

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
Praca Magisterska Pisanie za Grosze. Praca Magisterska Pisanie za Grosze to oferta dla Ciebie.
Busy Polska-Dania. Profesjonalne przewozy z busami: Busy Polska-Dania - WOMA BUS

Wyszukaj stronę        stojaki reklamowe

stojaki reklamowe
Potykacze i drukowanie na folii jest niesłychanie wszechstronną formą reklamy. Dziś możemy rodzaj wydruku dostosować do naszego gustu. Jesteśmy w stanie wybrać, czy chcemy wydruk na folii matowej albo błyszczącej, do wyboru są także szczególne typy dostowane do najróżniejszych podświetleń. W doborze nie ma żadnych ograniczeń, a wszystko będzie zrealizowane dokładnie tak, jak sobie tego życzymy.
http://moredisplays.com
Pokaż szczegóły wpisu...

AXA Trading - Upominki firmowe

AXA Trading - Upominki firmowe
Strona Firmy zajmującej się dystrybucją ekskluzywnych upominków firmowych, światowych marek. Firma specjalizuje się w kompleksowej obsłudze Klienta, począwszy od przyjęcia zamówienia, realizację aż po dostawę. Aby zadowolić najbardziej wymagających, Firma oferuje szeroki wachlarz upominków firmowych. Nieustannie śledzi najnowsze trendy światowe.
http://axa-trading.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Dobre i tanie logo

Dobre i tanie logo
W dobie szeroko rozumianej i prężnie rozwijającej się gałęzi handlu usługowego, do którego zalicza się projektowanie zanków graficznych wraz z całym koszykiem identyfikacji wizualnej, można śmiało stwierdzić, że polski rynek nie odstępuje ani na krok swoim branżowym konkurentom zza granicy. Nasza firma została stworzona w celu sprostania nawet najbardziej wygórowanym oczekiwaniom Klientów. Projektowanie to nasza pasja. Oferujemy pełną identyfikację wizualną - projektujemy logo, papier firmowy, wizytówki nadruki na koszulki, plakaty. Zapraszamy do współpracy.
http://www.logarytm.com.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Projektowanie graficzne

Projektowanie graficzne
We współczesnym biznesie prowadzenie działań marketingowych jest absolutną koniecznością, bez względu na wielkość firmy i profil jej działalności. Rozumiemy te potrzeby i elastycznie współpracujemy z Klientem – od realizacji najprostszych zleceń po kompleksową obsługę marketingową i PR. Nasze działania determinuje pasja i wiara w to, co się robi. Każde zlecenie jest dla nas nowym wyzwaniem, przy jednoczesnej gwarancji najwyższej jakości oferowanych usług. Red Dog Project to nie tylko pewność współpracy z młodym, dynamicznym zespołem, ale także gwarancja terminowości i rzetelności!
http://reddogproject.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Kampanie telemarketingowe

Kampanie telemarketingowe
Usługa TideTelco umożliwia wysyłanie VMS. Oferowane narzędzie umożliwiają masową wysyłkę spersonalizowanych wiadomości. Połączenie z systemem informatycznym firmy usprawnia przeprowadzenie automatycznej kampanii głosowej. Masowa wysyłka VMS pozwala dotrzeć z kampanią głosową do grona zainteresowanych klientów. Kampanie telemarketingowe zorganizowane w oparciu o wysyłkę komunikatów głosowych mogą być zrealizowane w ciągu kilku minut.
http://tidetelco.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009