Sprzęt Laboratoryjny

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
prace doktorskie. Pięć lat studiów - trudu, znoju a zarazem doskonałej zabawy, a na koniec obligatoryjnie prace doktorskie . Zbliżasz się do końca studiów i masz problem z napisaniem pracy. Zgłoś się do nas!
Pomoc w Pisaniu Referatu. Pomoc w Pisaniu Referatu to oferta dla Ciebie.
www.ciekawetargi.pl. Na stronie można znaleźć targi organizowane w Polsce. Najciekawsze targi w Polsce - www.ciekawetargi.pl . Zapraszamy.

Wyszukaj stronę        Kimtech Science

Kimtech Science
Omegalab to zaawansowana firma zajmująca się dystrybucją użytkowej aparatury pomiarowej, takiej jak oscyloskopy, wszelkiego gatunku sprzęty związane z optyką takie jak polaryzatory, spektrofotometry czy mikroskopy, jak również aparaturę laboratoryjną. Firma jest współpracownikiem największych producentów urządzeń badawczych z całego świata, takich jak Kimtech Science, Altechna, Phasis czy PlasmaChem. Zatrudniamy naukowców najwyższej klasy oraz absolwentów studiów technicznych, którzy dopomagają nam nieustannie poszerzać naszą ofertę. Zachęcamy do współpracy nie tylko uczelnie, ale również firmy oraz klientów indywidualnych, którzy używają profesjonalnej aparatury badawczej.
http://omegalab.pl/produkty/kimtech_science_7102/76
Pokaż szczegóły wpisu...

Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009