Przemysł

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
Diamenty - wycena - Diamond Expert. Najlepsza lokata to inwestycja w Diamenty - wycena - Diamond Expert .
Praca Dyplomowa za Grosze. Praca Dyplomowa za Grosze to oferta dla Ciebie.
Prawnik, Radca Prawny Konrad Bartuzel. Profesjonalny Prawnik, Radca Prawny Konrad Bartuzel . Zapraszam

Wyszukaj stronę        Wymienniki ciepła, Rury żebrowane

Wymienniki ciepła, Rury żebrowane
POLFIN S.C. jest producentem rur żebrowanych, U – rurek, zwojnic, wentylatorów i wymienników ciepła o wysokiej wydajności i niskich kosztach eksploatacji podczas wieloletniej pracy. Doświadczenie oraz stosowana technologia i urządzenia gwarantują jakość odpowiadającą światowym normom.
http://www.pol-fin.com/
Pokaż szczegóły wpisu...

GANZ - obróbka skrawaniem

GANZ  - obróbka skrawaniem
Firma GANZ Jacek Czyżewski obecna jest na rynku od 2005 roku, świadcząc usługi z zakresu obróbki skrawaniem CNC (cięcie, toczenie, frezowanie, wiercenie, szlifowanie) prac ślusarskich i monterskich zarówno na podstawie dokumentacji powierzonej jak i opracowań własnych. Firma zatrudnia wykwalifikowanych pracowników produkcyjnych oraz doświadczoną kadrę zarządzającą. Poza tym dysponuje dobrze wyposażonym i nowoczesnym parkiem maszynowym, dzięki czemu możliwe jest wykonanie zaawansowanych technicznie projektów z zachowaniem najostrzejszych wymagań jakościowych. Firma z siedzibą we Wrocławiu.
http://www.ganz.org.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Komis sprzętu gastronomicznego

Komis sprzętu gastronomicznego
Na stronie internetowej naszej firmy znajdziesz bogatą ofertę sprzętu gastronomicznego, masarniczego oraz piekarniczego. Mamy bardzo duże doświadczenie w branży gastronomicznej, ponieważ nasza firma istnieje na polskim rynku już ponad pięć lat. Poza sprzedażą sprzętu zajmujemy się również skupem wszelkich urządzeń gastronomicznych za dogodną cenę. Bogate doświadczenie, najwyższa jakość oferowanych urządzeń oraz fachowa obsługa klienta, to tylko niektóre czynniki składające się na jakość usług naszej firmy.
http://gastrokom.zehej.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Poliwęglan lity

Poliwęglan lity
Tworzywa sztuczne dla budownictwa, reklamy i przemysłu w postaci płyt, prętów, wałków,rur i tulei. W ofercie następujące tworzywa sztuczne: poliamid, poliwęglan komorowy, poliwęglan lity, polietylen, teflon, plexi, tekstolit, poliacetal.Dodatkową działalnością firmy jest obróbka tworzyw sztucznych-elementy wykonujemy na podstawie rysunku technicznego lub wzornika
http://www.megat.biz
Pokaż szczegóły wpisu...

Łożyska i akcesoria

Łożyska i akcesoria
Sprzedaż hurtowa i detaliczna z zakresu: łożyska, pasy klinowe, pasy uzębione, pierścienie segera, oringi, simmeringi, płytki osadcze, podkładki fibrowe, podkładki miedziane i teflonowe, wpusty, kołki, żeliwne zespoły łożyskowe, szczotki do elektronarzędzi, kleje, smary, igły. Posiadamy produkty SKF, FAG, INA, TIMKEN, NACHI, KOYO, NTN, NSK-RHP, SNR, GMN, TORRINGTON, ELGES. Zakupu można dokonać przez sklep internetowy jak również w siedzibie firmy w Oświęcimiu.
http://www.lozyska-akcesoria.pl
Pokaż szczegóły wpisu...


<wróć 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 dalej>Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009