Ochrona środowiska

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
prace doktorskie. Szukasz pomocy? prace doktorskie czekają na Ciebie. Wystarczy, ze przedstawisz temat, a my załatwimy wszystko za Ciebie.
malarz Józef Chełmoński. Zapraszamy do odwiedzenia największej stałej galerii dzieł wielkiego artysty, jakim był malarz Józef Chełmoński .
Pisanie Pracy Dyplomowej. Pisanie Pracy Dyplomowej to strzał w dziesiątkę!

Wyszukaj stronę        Bio-inwent

Bio-inwent
Bio-inwent jest pracownią ekspertyz środowiskowych. Zajmujemy się obsługą i doradztwem w zakresie ochrony środowiska. Usługi świadczymy na terenie całej Polski. W zakres naszych usług wchodzą: raporty ooś, inwentaryzacje przyrodnicze, dokumentacje i nadzory przyrodnicze, ekspertyzy środowiskowe, karty informacyjne przedsięwzięć, plany gospodarki odpadami, operaty i inwentaryzacje dendrologiczne, operaty wodno-prawne, programy ochrony środowiska, programy usuwania azbestu, monitoring środowiska. Oferujemy także szkolenia oraz kursy. Jesteśmy specjalistami w zakresie oceny stanu hydromorfologicznego rzek na podstawie metody River Habitat Survey oraz w ocenie stanu ekologicznego wód Makrofitową Metodą Oceny Rzek.
http://bio-inwent.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Ochrona środowiska - doradztwo

Ochrona środowiska - doradztwo
Aby zapoznać się ze szczegółami naszych kompetencji i możliwości, zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej: www.ce2.pl. Zagadnieniem, którym się zajmujemy, są usługi doradcze i szkoleniowe w zakresie ochrony środowiska. Tworzymy opracowania, które są konieczne ze względów prawnych w tym temacie. Poza tym przeprowadzamy kontrolę stanu przygotowania laboratoriów do audytu wykonywanego przez Polskie Centrum Akredytacji. Najważniejszym wyznacznikiem pracy jest wysoka jakość naszej działalności. Możemy pochwalić się, że został u nas wdrożony System Zarządzania Jakością wg normy ISO 9001:2008. Nasi doradcy i konsultanci zaproponują optymalne rozwiązania, dzięki którym spełnicie wymagania zarówno techniczne i organizacyjne jak i prawne.
http://ce2.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Sklepelektryka24.page.tl

Sklepelektryka24.page.tl
Jako sklep elektryczny dużą wagę kładziemy na sprzedaż i rozpowszechnianie wiedzy o ochronie środowiska. Robimy to, jak na sklep przystało, sprzedając wyposażenie związaną z odnawialnymi źródłami energii, takimi jak fotowoltaika oraz energia wiatrowa. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą zamieszczoną na stronie.
http://sklepelektryka24.page.tl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009