Ochrona środowiska

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
forum programistyczne. Zapraszamy na forum programistyczne , najdziesz tutaj wiele informacji na temat programowania.
Pisanie Prac za Grosze. Pisanie Prac za Grosze to oferta dla Ciebie.
Kampania produktowa adwords. Kampania produktowa adwords to najlepsza promocja sklepu.

Wyszukaj stronę        Bio-inwent

Bio-inwent
Bio-inwent jest pracownią ekspertyz środowiskowych. Zajmujemy się obsługą i doradztwem w zakresie ochrony środowiska. Usługi świadczymy na terenie całej Polski. W zakres naszych usług wchodzą: raporty ooś, inwentaryzacje przyrodnicze, dokumentacje i nadzory przyrodnicze, ekspertyzy środowiskowe, karty informacyjne przedsięwzięć, plany gospodarki odpadami, operaty i inwentaryzacje dendrologiczne, operaty wodno-prawne, programy ochrony środowiska, programy usuwania azbestu, monitoring środowiska. Oferujemy także szkolenia oraz kursy. Jesteśmy specjalistami w zakresie oceny stanu hydromorfologicznego rzek na podstawie metody River Habitat Survey oraz w ocenie stanu ekologicznego wód Makrofitową Metodą Oceny Rzek.
http://bio-inwent.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Ochrona środowiska - doradztwo

Ochrona środowiska - doradztwo
Aby zapoznać się ze szczegółami naszych kompetencji i możliwości, zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej: www.ce2.pl. Zagadnieniem, którym się zajmujemy, są usługi doradcze i szkoleniowe w zakresie ochrony środowiska. Tworzymy opracowania, które są konieczne ze względów prawnych w tym temacie. Poza tym przeprowadzamy kontrolę stanu przygotowania laboratoriów do audytu wykonywanego przez Polskie Centrum Akredytacji. Najważniejszym wyznacznikiem pracy jest wysoka jakość naszej działalności. Możemy pochwalić się, że został u nas wdrożony System Zarządzania Jakością wg normy ISO 9001:2008. Nasi doradcy i konsultanci zaproponują optymalne rozwiązania, dzięki którym spełnicie wymagania zarówno techniczne i organizacyjne jak i prawne.
http://ce2.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Sklepelektryka24.page.tl

Sklepelektryka24.page.tl
Jako sklep elektryczny dużą wagę kładziemy na sprzedaż i rozpowszechnianie wiedzy o ochronie środowiska. Robimy to, jak na sklep przystało, sprzedając wyposażenie związaną z odnawialnymi źródłami energii, takimi jak fotowoltaika oraz energia wiatrowa. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą zamieszczoną na stronie.
http://sklepelektryka24.page.tl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009