Coaching

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
palacradziejowice.pl. Pragniesz poznać trochę historii, podążać szlakiem wielkich malarzy, koniecznie musisz odwiedzić stronę: palacradziejowice.pl . Zapraszamy
Lee. Legenda sztuk walk Lee .
Hafty. Profesjonalny Hafty komputerowy.

Wyszukaj stronę        Coaching rodzinny

Coaching rodzinny
Topcoaching - oferta sesji coachingowych, na których pomogę Ci zrealizować cele z każdej z dziedzin nad którą chcesz popracować. Może to być np. kariera, awans, równowaga miedzy życiem prywatnym a zawodowym, finanse, stres, wypalenie zawodowe, zmiana pracy, rozpoczęcie własnej działalności, pewność siebie, zmiana nawyków, zdrowy styl życia, sytuacje konfliktowe, rozwój umiejętności. Oferuję coaching osobisty jak i biznesowy. Coach to nie psycholog, psychiatra, terapeuta czy doradca. Coach nie analizuje przeszłości, nie poucza, nie wskazuje sposobów postępowania. To klient wie, co dla niego najlepsze. Coach pomaga znaleźć siłę i rozwiązania oraz motywację w dążeniu do celu.
http://topcoaching.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

pomoc w zakupie samochodu otomoto

pomoc w zakupie samochodu otomoto
Masz w planach kupno pojazdu, niemniej jednak nie bywasz całkowicie pewien jaki wybrać? Najkorzystniejszą ofertą okazuje się poradzenie się kogoś, kto orientuje się na tym najlepiej. Takową sposobność daje nam fachowy przedstawiciel Jego zasadniczym zadaniem okazuje się zweryfikowanie interesującej Cię oferty oraz dodatkowo jej solidne przeanalizowanie pod względem uczciwości handlowcy , a dodatkowo dokładnego parametru intrygującego nas samochodu. Pozwól szybko pozyskać czas oraz dodatkowo stres i ciesz się z usług profesjonalisty.
http://www.autoposzukiwacz.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009