Agencje hostess i hostów

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
pisanie pracy licencjackiej. Lubisz dywagować nad tematami egzystencjalnymi czy sensem istnienia, ale Twoją słabą stroną jest pisanie. Głowa do góry, z nami pisanie pracy licencjackiej to błahostka.
urządzenia czyszczące. Profesjonalnie urządzenia czyszczące dla firm sprzątających i osób prywatnych.
Esej za Grosze. Esej za Grosze to oferta dla Ciebie.

Wyszukaj stronę        Hości i hostessy do wynajęcia

Hości i hostessy do wynajęcia
Jeżeli pilnie potrzebujesz zatrudnić hostessę do obsługi eventu lub imprezy masowej doskonałym rozwiązaniem będzie zgłoszenie się do agencji hostess. Firmy tego typu oferują duże bazy danych dzięki czemu mamy ogromny wybór oraz możliwość nawiązania współpracy z kandydatkami z terenu całego kraju. Agencja hostess to także doskonałe miejsce dla wszystkich dziewczyn, które poszukują pracy dorywczej, nie mając jednocześnie czasu na wielogodzinne przeszukiwanie sieci w celu odnalezienia odpowiednich ogłoszeń. Wystarczy, że przygotujemy odpowiednie CV, w którym zamieścimy nasze predyspozycje oraz zdjęcia, a agencja hostess skontaktuje się od razu, gdy tylko znajdzie dla nas odpowiednie zlecenie.
http://axiragencja.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Individualpl.jimdo.com

Individualpl.jimdo.com
Wizytówka przedstawia ofertę agencji hostess i modelek Individual. Zajmuje się ona wynajmem hostess i modelek na różnego rodzaju eventy, pokazy, targi czy konferencje. Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia wizytówki naszej agencji.
http://individualpl.jimdo.com/
Pokaż szczegóły wpisu...

Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009