Agencje hostess i hostów

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
gotowa praca dyplomowa. Do obrony pozostało niewiele czasu, czas biegnie nieubłaganie, przydałaby się gotowa praca dyplomowa . Jesteśmy do Twojej dysi 24 h na dobę!
urządzenia czyszczące lewi. Nasze urządzenia czyszczące lewi to najlepsza jakość na rynku wśród urządzeń sprzątających
Pisanie Referatów. Pisanie Referatów o różnej tematyce. Sprawdź

Wyszukaj stronę        Hości i hostessy do wynajęcia

Hości i hostessy do wynajęcia
Jeżeli pilnie potrzebujesz zatrudnić hostessę do obsługi eventu lub imprezy masowej doskonałym rozwiązaniem będzie zgłoszenie się do agencji hostess. Firmy tego typu oferują duże bazy danych dzięki czemu mamy ogromny wybór oraz możliwość nawiązania współpracy z kandydatkami z terenu całego kraju. Agencja hostess to także doskonałe miejsce dla wszystkich dziewczyn, które poszukują pracy dorywczej, nie mając jednocześnie czasu na wielogodzinne przeszukiwanie sieci w celu odnalezienia odpowiednich ogłoszeń. Wystarczy, że przygotujemy odpowiednie CV, w którym zamieścimy nasze predyspozycje oraz zdjęcia, a agencja hostess skontaktuje się od razu, gdy tylko znajdzie dla nas odpowiednie zlecenie.
http://axiragencja.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Individualpl.jimdo.com

Individualpl.jimdo.com
Wizytówka przedstawia ofertę agencji hostess i modelek Individual. Zajmuje się ona wynajmem hostess i modelek na różnego rodzaju eventy, pokazy, targi czy konferencje. Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia wizytówki naszej agencji.
http://individualpl.jimdo.com/
Pokaż szczegóły wpisu...

Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009