Szkolenia

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
tanie pisanie prac. Lubisz dywagować nad tematami egzystencjalnymi czy sensem istnienia, ale Twoją słabą stroną jest pisanie. Głowa do góry, z nami tanie pisanie prac to błahostka.
prace doktorskie. Szukasz pomocy? prace doktorskie czekają na Ciebie. Wystarczy, ze przedstawisz temat, a my załatwimy wszystko za Ciebie.
malarz Józef Chełmoński. Zapraszamy do odwiedzenia największej stałej galerii dzieł wielkiego artysty, jakim był malarz Józef Chełmoński .

Wyszukaj stronę        Szkolenia pierwsza pomoc

Szkolenia pierwsza pomoc
Szkoła ratownictwa ABC prowadzi szkolenia z zakresu pierwszej pomocy na terenie całej Polski. Zajęcia prowadzone są w niewielkich grupach zarówno dla osób prywatnych jak i firm. Nasza kadra to wyspecjalizowani ratownicy medyczni posiadający wieloletnie doświadczenie jak również posiadający wiele nagród. Zgłoszenia na szkolenia przyjmowane są na naszej stronie internetowej. Zapraszamy na szkolenia.
http://www.szkolaratownictwaabc.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Szkolenia BHP i PPOŻ.

Szkolenia BHP i PPOŻ.
Najtańsze szkolenia, kursy oraz usługi z zakresu bhp, ppoż. i ochrony środowiska - prowadzone na terenie całego kraju. Posiadamy bardzo atrakcyjną ofertę cenową dla wszystkich szkół oraz przedsiębiorstw. Zlecenia realizujemy na terenie całego kraju. Zajęcia prowadzone są m.in. przez głównego specjalistę ds. bhp, jak również przez doktora nauk technicznych (z uprawnieniami inspektora bhp, ppoż. oraz ochrony środowiska), wykładowcę oraz nauczyciela akademickiego - z pełnymi kwalifikacjami do prowadzenia zajęć z powyższej tematyki. http://www.hypermail.pl/bhprz , tel.: 794-98-91-33
http://szkolenia-kursy-uslugi-bhp-rzeszow.proste.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Firmy szkoleniowe, szkolenia

Firmy szkoleniowe, szkolenia
Interaktywny serwis branży szkoleniowej, zawierający szkolenia otwarte, szkolenia unijne, zamknięte i specjalistyczne z całej Polski, a także skupiający najlepszych trenerów i najlepsze firmy szkoleniowe. W portalu znajdują się również aktualne informacje dotyczące branży szkoleniowej, oferty pracy skierowane do trenerów szkoleniowych oraz giełda szkoleń.
http://www.doskonalenie24.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

szkolenia personalne | hr

szkolenia personalne | hr
Firma Effect Group przygotowuje i realizuje szkolenia dla pracowników: działu personalnego, logistyki, produkcji, zaopatrzenia, transportu, exportu, importu, sprzedaży, hr, administracji, windykacji, zarządu oraz obsługi klienta. Proponowane warsztaty mają na celu przyswojenie umiejętności i wiedzy w obszarach HRM. Zapraszamy do zapoznania się z aktualnym harmonogramem szkoleń otwartych na naszej stronie www.effectgroup.pl
http://www.effectgroup.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

EXPERT - Prawo Jazdy Warsz

EXPERT - Prawo Jazdy Warsz
Szkoła Jazdy EXPERT w Warszawie oferuje: kurs prawa jazdy A B, nauka jazdy, jazdy doszkalajšce, szkoła nauki jazdy, kurs na prawo jazdy, szkoła Warszawa, nauka jazdy w Warszawie. Prawo jazdy warszawa. Jazdy doszkalajace.
http://expert-szkola.pl
Pokaż szczegóły wpisu...


<wróć 0 1 2 3 4 5 6 dalej>Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009