Producent kontenerów

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
prace inżynierskie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Proponujemy oryginalne, profesjonalnie napisane prace inżynierskie , magisterskie, licencjackie i doktorskie.
Forum sztuki walki. Forum dyskusyjne dotyczące sztuk walk, legendy Bruce Lee -> Forum sztuki walki .
Ściągaczka do szyb LEWI. Ściągaczka do szyb LEWI to najlepsze urządzenie na rynku. Sprawdź sam

Wyszukaj stronę        Metaleks.com.pl

Metaleks.com.pl
Prowadzimy działalność od 1994 roku. Jesteśmy czołowym producentem pojemników do zbiórki produktów przeznaczonych do recyklingu. Produkujemy również kosze siatkowe używane w magazynach, hurtowniach i marketach. Oferujemy również hurtową sprzedaż blach (z/walcowanych, g/walcowanych oraz na wymiar. Często wprowadzamy nowości. Jedną z nich jest wprowadzone niedawno cięcie wodą i cięcie laserem. Nasza firma znajduje się w Żyrardowie, ul. Sowińskiego 17/4. Serdecznie Zapraszamy!
http://www.metaleks.com.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Producent pawilonów handlowych

Producent pawilonów handlowych
PRODUCENT Z WIELOLETNIMI TRADYCJAMI MAKO SYSTEM jako firma pokoleniowa już od przeszło 20 lat produkuje wysokiej jakości pawilony handlowe i biurowe oraz zajmuje się ich montażem i wyposażeniem. Wykonujemy pawilony na indywidualne zamówienie i staramy się sprostać każdemu projektowi. Nasze pawilony wyróżnia unikalny design, wysoka jakość zastosowanych materiałów i estetyka wykonania. W naszej ofercie znajda Państwo również usługę serwisu , naprawy i remontu pawilonów. Od początków istnienia firmy naszym priorytetem było budowanie zaufania i owocnej współpracy z naszymi klientami i z dostawcami. Dlatego zadowoleni klienci wracają do nas wielokrotnie, nasze produkty - nigdy!
http://pawilony.net.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009