Usługi porządkowe

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
Radosław Żywalewski. Szukasz dobrego okulisty? Zapraszamy do salonu optycznego Radosław Żywalewski .
Pisanie prac magisterskich. Profesjonalne usługi z zakresu pisania prac. Zajmujemy się pomocą w pisaniu prac: magisterskich, licencjackich, inżynierskich, doktorskich. Pisanie prac magisterskich - zapraszamy.
Strony internetowe Poznań. Strony internetowe Poznań

Wyszukaj stronę        Sprzątanie Wrocław - Clean Serwis

Sprzątanie Wrocław - Clean Serwis
Sprzątanie Wrocław - Clean Serwis to przyjaciel twojego domu, apartamentu czy biura, jeśli nie masz czasu, lub ochoty na codzienne porządki, prasownie czy pranie zrobimy to za ciebie szybko, sprawnie i przyjemnie z gwarancją satysfakcji.
http://www.cleanserwis.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Meble skórzane. Czyszczenie.

Meble skórzane. Czyszczenie.
Czyszczenie dywanów, wykładzin, mebli tapicerowanych, pranie tapicerki samochodowej, czyszczenie mebli skórzanych oraz mycie okien i elewacji, sprzątanie po remoncie jak również sprzątanie mieszkań i biur. Jesteśmy firmą realizującą zlecenia na terenie Gdańsk, Sopot, Gdynia, oraz na terenie wszystkich miejscowości w okolicach trójmiasta.
http://www.dobrepranie.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

MRO-SYSTEM usługi porządkowe

 MRO-SYSTEM usługi porządkowe
Firma sprzątająca MRO-SYSTEM świadczy usługi kompleksowego utrzymania czystości i obsługi technicznej w budynkach biurowych, obiektach przemysłowych, obiektach użyteczności publicznej i na obszarach terenów zewnętrznych do nich przylegających (dróg, trawników, infrastruktury technicznej, itp.).Zakres działalności naszej firmy w powierzonych nam obiektach obejmuje miedzy innymi: codzienne sprzątanie i utrzymanie czystości wszelkich powierzchni; serwis dzienny powierzchni wspólnych; sprzątanie terenów zewnętrznych; zimowe utrzymanie parkingów; mycie okien; czyszczenie wykładzin dywanowych; gruntowe sprzątanie po zakończeniu prac budowlanych lub remontowych.
http://www.mro-system.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Czyszczenie, pranie dywanów.

Czyszczenie, pranie dywanów.
Czyszczenie dywanów, wykładzin, mebli tapicerowanych, pranie tapicerki samochodowej, czyszczenie mebli skórzanych oraz mycie okien i elewacji, sprzątanie po remoncie. Na terenie Gdańsk, Sopot, Gdynia. Nie uznajemy kompromisów, jeśli chodzi o jakość. tel: 0-505-478-626
http://www.czyszczenie.dzs.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Pranie dywanów Chełm

Pranie dywanów Chełm
Przedsiębiorstwo zajmuje się ogólnym sprzątaniem lokali, domów, izb i innych obiektów oraz pojazdów. przeprowadza mycie okien, pranie tapicerki, czyszczenie dywanów oraz inne prace. W cenę każdego sprzątania wliczone jest wykorzystanie profesjonalnych środków czystości oraz specjalistycznego sprzętu firmy Karcher. Sprzątanie to funkcja wymagająca precyzji, którą jest symbolem przedsiębiorstwa.
http://www.sprzatanie-chelm.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Opieka nad Grobami Kraków

Opieka nad Grobami Kraków
Oferujemy profesjonalne sprzątanie grobów. Obsługujemy wszystkie cmentarze Krakowa. Oferujemy stałą całoroczną opiekę lub usługi jednorazowe. Wykonujemy wszelkie prace na indywidualne życzenie klienta. Skorzystaj z naszych usług i dołącz do grona zadowolonych klientów.
http://www.grobykrakow.net
Pokaż szczegóły wpisu...


<wróć 0 1 2 3 4 5 6 7 dalej>Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009