Sprzątanie biur

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
Haft. Profesjonalne hafciarstwo, Haft , hafty na odzieży i nie tylko. Nadruki reklamowe itp.
ściągaczka do szyb. Funkcjonalna ściągaczka do szyb błyskawicznie usunie wszystkie smugi.
Forum edukacja. Szkolne Forum edukacja , pomoce naukowe, matematyka, fizyka, chemia, polski.

Wyszukaj stronę        Pozamiatane-Sprzątanie biur Poznań

Pozamiatane-Sprzątanie biur Poznań
Nie masz czasu na porządkowanie? Zajmiemy się tym za Ciebie! Firma Pozamiatanie świadczy serwis sprzątający na terenie Poznania i okolic. Oferujemy całościowe sprzątanie obiektów biurowych i usługowych, hal produkcyjnych i magazynów, a także przestrzeni budowlanych i utrzymywanie w czystości terenów zielonych. Gwarantujemy najlepszą jakość serwisu, posługujemy się jedynie najlepszymi środkami czystości i specjalistycznym sprzętem. Jeśli jesteś zaciekawiony naszymi świadczeniami odezwij się do nas przez naszą stronę
http://pozamiatane.info/
Pokaż szczegóły wpisu...

Eco Global Polska

Eco Global Polska
ECO GLOBAL POLSKA świadczy profesjonalne usługi porządkowe. Współpracujemy głównie z instytucjami państwowymi oraz prywatnymi przedsiębiorcami. Jesteśmy do dyspozycji zarówno, jeżeli jesteście Państwo zainteresowani stałą współpracą, jak również jedynie jednorazowym sprzątaniem poremontowym, czy porządkami sezonowymi. Dodatkowo wykonujemy wiele prac przy użyciu specjalistycznego sprzętu. Jest to m.in. pielęgnacja trawników, odśnieżanie, czy mycie okien na wysokościach. Staramy się również podkreślać ekologiczne aspekty naszych prac. Zapraszamy na naszą stronę internetową.
http://www.ecoglobalpolska.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

biuro clean - sprzątanie lębork

biuro clean - sprzątanie lębork
Firma Biuro Clean Oferuje sprzątanie biur, urzędów, banków , domów, mieszkań sprzątanie po pracach remontowych , po budowie, sprzątanie hal produkcyjnych , sprzątanie terenów zewnętrznych.
http://biuro-clean.eu
Pokaż szczegóły wpisu...

Praniewarszawa-pranie wykladzin

Praniewarszawa-pranie wykladzin
Oferujemy profesjonalne pranie wykładzin, Posiadamy również profesjonalne środki, które usuwają wszelkiego rodzaju plamy, zabrudzenia czy gumy do żucia., uzywamy srodków biodegradowalnych. Oferujemy też ozonowaie, które jest jednymotrafimy przywrócić blask posadzkom. z najbardziej skutecznych sposobów na dezynfekcję, Oferujemy szlifowanie reflektorów samochodowych i polerowanie powłoki lakierniczej.
http://www.praniewarszawa.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009