Fotografia wnętrz

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
e-almatur.pl. e-almatur.pl to biuro turystyczne z myślą o najmłodszych.
prezentacje maturalne ogłoszenia. Przeglądasz strony www, aby znaleźć prezentacje maturalne ogłoszenia . Nie trać czasu, lepiej odwiedź naszą stronę. Otrzymasz wszystkie niezbędne informacje.
praca dr. Nie miałeś problemu z napisaniem pracy licencjackiej i magisterskiej, jednak praca dr to nie to samo. Nie wiesz jak się zabrać za pisanie doktoratu, z której strony go ugryźć? Napisz do nas, pomożemy!

Wyszukaj stronę        Fotografia wnętrz

Fotografia wnętrz
Profesjonalna fotografia wnętrz w formie klasycznych ujęć jak i również w formie panoram sferycznych, cylindrycznych, animacji oraz wycieczek multimedialnych. Zdjęcia wykonuje na wysokiej jakości sprzęcie fotograficznym szybko, sprawnie i bez rozczarowań.
http://www.panoramy.zgora.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Logicolor - Fotografia

Logicolor - Fotografia
Firma Logicolor, to wyjście na przeciw odbiorcom profesjonalnej fotografii. Fotografujemy, bo to nasza pasja. Fotografujemy, bo pragniemy kreować Wasz pozytywny wizerunek. Wykonujemy fotografię wnętrz na terenie całego kraju. Zapraszamy do współpracy!
http://www.logicolor.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Panoramy 360- wirtualne spacery

Panoramy 360- wirtualne spacery
Fotografia panoramiczna to nowy trend profesjonalną dla firm, który posiada przyciągnąć uwagę ewentualnych kontrahentów, a oprócz tego zainteresować ofertą. Chcąc być nowoczesnym, należałoby inwestować w postęp. Nasza firma przygotowuje profesjonalne sesje panoramiczne w pomieszczeniach jak i w plenerze, oferuje też wirtualne wycieczki po obiekcie, a dodatkowo panoramy 360. Wejdź na naszą stronę i zobacz jakie schematy opracowaliśmy do tej pory. Zadzwoń albo napisz a dostosujemy propozycję do Twoich potrzeb.
http://www.fotografia-panoramiczna.katowice.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

panoramy sferyczne

panoramy sferyczne
Wykonujemy panoramy sferyczne, panoramy 360, a ponadto wirtualne spacery po obiekcie albo w plenerze. Statyczny obraz z kamery ma możliwość być przez oglądającego przesuwany w górę, w dół i na wszelkie strony świata, dzięki czemu pole widzenia jest maksymalne. Klient może spacerować, zwiedzając np. pokoje hotelowe, park wokół korporacji czy przejść galerię handlową, sprawdzając, w którym miejscu usytuowany jest ich ulubiony sklep. Dostosujemy naszą propozycję do twoich potrzeb i branży, w której działasz. O ile chcesz, aby Twoja firma była uważana za nowoczesną, lub pragniesz lepiej pokazać swój produkt- nasza usługa jest teraz dla Ciebie.
http://www.panoramy-sferyczne.tychy.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Panoramy 360- wirtualne wycieczki

Panoramy 360- wirtualne wycieczki
Jeśli chcesz być na topie i przyciągnąć nowych klientów- zapraszamy do zainteresowania się ofertą mojej spółki. Znajduje się w niej fotografia panoramiczna, w tym panorama 360. Jest to sekwencja fotografii wykonywanych po okręgu,pokrywających się nawzajem w małej części, które następnie są łączone w jedno duże zdjęcie nazywane panoramą. Tworzona jest w najwyższej rozdzielczości, pozwalającej na wydruk na billboardach czy citylight. Kreujemy również sesje reklamowe. Zajrzyj na naszą stronę już w tym momencie.
http://www.panoramy360.slask.pl
Pokaż szczegóły wpisu...


<wróć 0 1 2 dalej>Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009