Fotobudka

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
praca licencjacka. Pięć lat studiów - trudu, znoju a zarazem doskonałej zabawy, a na koniec obligatoryjnie praca licencjacka . Zbliżasz się do końca studiów i masz problem z napisaniem pracy. Zgłoś się do nas!
laboratorium Vetcomplex. Świadczymy profesjonalne usługi z zakresu laboratoryjnej diagnostyki weterynaryjnej. Zapraszamy laboratorium Vetcomplex .
geosyntetyki Tegola. Proponujemy geosyntetyki Tegola , papy i pokrycia dachowe. Zapraszamy.

Wyszukaj stronę        Fotobudka Magic Show - od 260 zł/h

Fotobudka Magic Show - od 260 zł/h
W ramach naszej oferty możesz liczyć na: - zdjęcia i wydruki zdjęć bez limitów - szablon wydruków zdjęć dopasowany do motywu przewodniego Twojego wesela - profesjonalny sprzęt fotograficzny - galerię online zabezpieczone hasłem - wspaniałe gadżety i tła zdjęciowe - bezpłatny dojazd Nie wiesz na czym polega działanie fotobudki? To bardzo proste: - zjawiamy się u Ciebie ok 30min przed planowaną godziną rozpoczęcia zabawy, w celu ustawienia i przygotowania fotobudki (ten czas oczywiście jest bezpłatny!) Następne kroki należą już do Ciebie: - wybierasz gadżet - stajesz przed fotobudką i wciskasz 'START' - fotobudka wykonuje serie trzech zdjęć - odbierasz gotowy wydruk http://www.fotobudkawkrakowie.pl
http://www.fotobudkawkrakowie.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009