Opakowania

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
Forum sztuki walki. Forum dyskusyjne dotyczące sztuk walk, legendy Bruce Lee -> Forum sztuki walki .
Ściągaczka do szyb LEWI. Ściągaczka do szyb LEWI to najlepsze urządzenie na rynku. Sprawdź sam
Forum matura. Szkolne Forum matura , pomoce naukowe.

Wyszukaj stronę        Inline Poland - opakowania

Inline Poland - opakowania
Inline Poland jest producentem opakowań. W ofercie ma opakowania food to go, różne tacki a także opakowania garmażeryjne, cateringowe. Z bardzo różnorodnej oferty opakowań i naczyń jednorazowych fabrykanta dobiorą Państwo plastykowe, aluminiowe jak również papierowe tacki, kubki, pucharki do lodów, naczynia a także sztućce jednorazowe.
http://inline.com.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

joppol.pl

joppol.pl
Joppol to marka, która trudni się produkcją opakowań. Ich oferta jest skierowana do przemysłu spożywczego jak również kosmetycznego, czy farmaceutycznego. Na ich stronie internetowej www.joppol.pl zamieszczone są wszelkie informacje dotyczące szczegółów produktów przez nich tworzonych. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, Joppol da Ci doradztwo technologiczne, wystarczy, że umówisz się z nimi przez panel klienta otwarty na witrynie www lub napiszesz maila na sprzedaz@joppol.pl. Siedziba spółki znajduje się na ul. Jeleniogórskiej 20a w Poznaniu.
http://joppol.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

MultiFarb

MultiFarb
Multifarb Sp. z o.o. to firma istniejąca na rynku już ponad 25 lat. Odwiedź stronę http://www.multifarb.pl/ i sprawdź jej bogatą ofertę farb, lakierów, opakowań, materiałów budowlanych i drewnopochodnych. Produkty sprzedawane są przez wyszkolone osoby z wieloletnim doświadczaniem, które z chęcią pomogą i doradzą. Zapraszamy!
http://www.multifarb.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Opakowania kartonowe

Opakowania kartonowe
Firma Kraften zajmuje się robieniem opakowań z tektury. W naszej propozycji mieszczą się przeróżnego rodzaju opakowania: fasonowe, klapowe i archiwizacyjne. Proponujemy oprócz tego wytwarzanie opakowań na zamówienie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży opakowań, nieustannie rozwijamy produkcję. W naszym sklepie wysyłkowym dostępne są dodatkowo różne przedmioty konieczne do pakowania: koperty, taśmy pakowe, torby papierowe, folie pakowe, etykiety samoprzylepne, torebki foliowe, jak także masę innych. Opakowania wyprodukowane są z różnego gatunku tektury, oferowane są w przeróżnych fasonach oraz rozmiarach. Zapraszamy.
http://kraften.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...


<wróć 0 1 2 3 4 5 dalej>Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009