Opakowania

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
Chełmoński Józef. Jeśli interesujesz się malarstwem, z pewnością wiesz kim był Chełmoński Józef . Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o wielkim malarzu, poznać jego twórczość. Serdecznie zapraszamy
praca dyplomowa po angielsku. Szukasz pomocy? praca dyplomowa po angielsku czeka na Ciebie. Wystarczy, ze przedstawisz temat, a my załatwimy wszystko za Ciebie.
Gabinet Okulistyczny. Gabinet Okulistyczny Optimex to profesjonalizm i wieloletnie doświadczenie. Zapraszamy do naszego gabinetu!

Wyszukaj stronę        taśmy pakowe folia stretch

taśmy pakowe folia stretch
Zajmujemy się sprzedażą materiałów opakowaniowych m.in. folii stretch, folii pęcherzykowej, pianki polietylenowej i taśm pakowych oraz specjalistycznych. Taśmy pakowe najwyższej jakości na kleju kauczuk naturalny, długość taśmy 66 metrów (72 yardy), szerokość 48 mm.
http://www.tasmy.org/
Pokaż szczegóły wpisu...

Produkcja kartonów Bydgoszcz

Produkcja kartonów Bydgoszcz
Firma ceoplus to wiodący dostawca kartonów na terenie Bydgoszczy lecz nie tylko. Produkujemy kartony z różnych rodzajów tektury, klapowe lub fasonowe z możliwością indywidualnego nadruku w technologii flexo. Zapewniamy najwyższą jakość wykonania za rozsądną cenę.
http://ceoplus.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

ILLUSION-Projektowanie opakowań

ILLUSION-Projektowanie opakowań
ILLUSION-Design Studio. Agencja reklamowa świadcząca usługi graficzne z zakresu komunikacji wizualnej, kompleksowego podejścia do strategii i pozycjonowania marki, projektowania opakowań, projektowania i pozycjonowania stron www. Illusion to studio graficzne - nie produkujemy marzeń, kolorujemy rzeczywistość.Twoje pragnienia, wizje, pomysły staną się Twoją codziennością. Pozwól sobie żyć w świecie pełnym kolorów.
http://www.studioillusion.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Opakowania tekturowe

Opakowania tekturowe
Jesteśmy rozwijającą się firmą, która zajmuje się produkującą i dystrybucją opakowań tekturowych. Stawiamy na profesjonalną i nowoczesną obsługę. Entuzjazm i zaangażowanie zespołu skutkują wysoką jakością produktów i komfortem współpracy dla naszych Klientów. W naszej ofercie znajdują się opakowania tekturowe 3 i 5 warstwowej oraz z mikrofali, w gramaturze od 380-780 gr/m2.
http://www.kamipak.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Opakowania foliowe

Opakowania foliowe
Nasza firma istnieje już od 1990 roku i proponujemy Państwu wyroby o najwyższej jakości i przystępnych cenach. Firma ma wieloletnie doświadczenie w handlu folią oraz w produkcji opakowań foliowych do celów przemysłowych, spożywczych, reklamowych i innych. Zajmujemy się również sprzedażą szerokiej gamy materiałów związanych z opakowaniami. Opakowania nasze mogą posiadać różne wymiary i grubości, zgodnie z przeznaczeniem i potrzebami klienta.
http://www.opak-fol.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Opłata produktowa

Opłata produktowa
Strona firmowa Eko Cykl Organizacja Odzysku S.A. Firma zajmuje się przejmowaniem od przedsiębiorców obowiązku odzysku i recyklingu odpadów opakowaniowych. Działalność spółki jest alternatywą dla swego rodzaju kary jaką jest opłata produktowa. Na stronie znajdują się informacje o firmie i jej usługach. Poza główną usługą Eko Cykl oferuje także: szkolenia, audyt produktowy, audyt ekologiczny, sprawozdania opak, sprawozdania oś-op1. Na stronie znajduje się także baza wiedzy zawierająca akty prawne regulujące działalność spółki i poruszające zagadnienia takie jak: CSR, EMAS, recykling, oś-op1, sprawozdanie opak, sprawozdanie oś-op1.
http://www.ekocykl.org
Pokaż szczegóły wpisu...


<wróć 0 1 2 3 4 5 dalej>Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009