Budownictwo

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
Lekarze. Spis szpitali, aptek, Lekarze .
http://malowanie-poznań.pl. http://malowanie-poznań.pl oferuje usługi remontowe i malarskie.
http://www.lewi-polska.pl/. Na stronie http://www.lewi-polska.pl/ znajdziesz profesjonalne maszyny i urządzenia do mycia.

Wyszukaj stronę        Wykładziny dywanowe i PCV

Wykładziny dywanowe i PCV
Przedsiębiorstwo Tokel oferuje wykładziny obiektowe PCV firmy Gerflor i dywanowe firmy Balsan do obiektów użyteczności publicznej, gastronomii, hoteli i biur. Oprócz dostawy wykładzin firma zajmuje się też ich fachowym montażem. Oferowane oraz układane przez przedsiębiorstwo Tokel wykładziny charakteryzują się m.in. właściwościami antyelektrostatycznymi, trudno zapalnością, łatwością utrzymania w czystości, właściwościami antybakteryjnymi.
http://www.tokel.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Pracownia Architektoniczna-Sergiel

Pracownia Architektoniczna-Sergiel
Każdy człowiek chce mieć miejsce które może nazwać domem. Niestety w obecnych czasach ceny domów proponowana na naszym rynku są po za możliwościami finansowymi większości ludzi. Na naszej stronie chcemy zaproponować Państwu jak mogą zbudować swój własny wymarzony dom, mniejszymi nakładami finansowymi. Jak zbudować taki dom aby był przyjazny dla Państwa rodziny i środowiska, bardziej ekonomiczny i niedrogi w utrzymaniu, a do tego wygodny oraz zgodny z przepisami prawa w Polce. Aby był dla Państwa domem przez wielkie "D".
http://www.sergiel.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Sufity Podwieszane, Armstrong

Sufity Podwieszane, Armstrong
Wykonujemy sufity podwieszane z płyt kg, systemy suchej zabudowy, sufity mineralne (Armstrong, Owa, Thermatex) gładzie gipsowe oraz inne usługi remontowe. Działamy na rynku już ponad dziesięć lat i posiadamy spore doświadczenie, co przekłada się na solidność wykonywanych przez nas zleceń. Nasze ceny są konkurencyjne, a na wykonane prace udzielamy gwarancji. Zawsze dokładamy starań, aby wykonywane przez zlecenia były zrealizowane fachowo i zakończone w terminie, co potwierdzają nasi klienci w wystawionych nam referencjach. Zapoznaj się z naszą pełną ofertą, którą znajdziesz na stronie firmowej.
http://www.sufitypodwieszane.org.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Remonty wnętrz, usługi remontowe

Remonty wnętrz,  usługi remontowe
Działamy na rynku usług remontowych już ponad 10 lat. Dysponujemy doświadczonymi pracownikami oraz nowoczesnym sprzętem. Nasze prace reomnowe realizowane na wysokim poziomie jakościowym i terminowo. Pełna oferta oraz cennik na naszej stronie WWW.
http://www.remonty-ostrowski.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Nagrobki z Chin

Nagrobki z Chin
Firma A&J GRANIT specjalizuje się w pośrednictwie w imporcie hurtowych ilości granitu oraz marmuru z Chin do Polski. W naszej ofercie znajdą Państwo nagrobki, płytki granitowe, slaby, parapety, schody, itp. Jesteśmy firmą polsko-chińską, której główna siedziba znajduje się w mieście Xiamen. W Chinach kontrolujemy jakość towaru, pakowania oraz nadzorujemy proces załadunku towaru do kontenerów. Na naszej stronie mogą się Państwo zapoznać z naszą ofertą.
http://www.ajgranit.com
Pokaż szczegóły wpisu...

Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009