Budownictwo

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
prace zaliczeniowe. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Proponujemy oryginalne, profesjonalnie napisane prace zaliczeniowe , magisterskie, licencjackie i doktorskie.
maszyna do mycia okien. Chcesz poznać najlepsze maszyna do mycia okien ? Wejdź na stronę lewi-polska.pl.
http://textileprint.pl/. Drukarnia tkanin - http://textileprint.pl/ oferuje najlepszej jakości usługi. Zapraszamy

Wyszukaj stronę        Domy z prefabrykatów

Domy z prefabrykatów
Budowa domu w wielu wypadkach trwa wiele lat - jednak od czasu, kiedy pojawiły się firmy wyspecjalizowane w stawianiu domów prefabrykowanych, do nowego domu możemy wprowadzić się już po kilkunastu tygodniach. Budynki tego typu montowane są z gotowych elementów - części stropu, ścian czy paneli. Jakie technologie budowy są wykorzystywane? Co [url=http://www.domy-prefabrykowane.net.pl/roznice.php]wyróżnia je[/url] od normalnych domów? Na co powinniśmy zwracać uwagę? I w końcu - zdecydować się czy nie? Na te oraz inne pytania z zakresu budowy domów prefabrykowanych odpowiedzi znajdują się na tej stronie.
http://www.domy-prefabrykowane.net.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Domy pasywne

Domy pasywne
Budownictwo pasywne zyskuje coraz większą popularność. Nic nadzwyczajnego - cechuje się komfortem dla mieszkańców, energooszczędnością i ekologią. Na stronie internetowej poświęconej domom pasywnym przeczytasz wszystko na temat tej nowatorskiej technologii - definicja domu pasywnego, sposoby uzyskiwania energii cieplnej z zewnętrznych, naturalnych źródeł, zasady działania systemu grzewczego, przeciwdziałanie utracie ciepła i wentylacja z odzyskiem ciepła, ekologiczne i ekonomiczne korzyści, jakie zapewnia korzystanie z domu pasywnego.
http://www.domypasywne.net.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Domy ekologiczne (prefabrykowane)

Domy ekologiczne (prefabrykowane)
Zaprojektowanie domu niskoenergetycznego to nieomalże bojowe zadanie dla architekta, który powinien w takim przypadku wykazać się dużym doświadczeniem na placu budowy i wiedzą. Architekt, który zajmuje się projektowaniem ekologiczne domy energooszczędne, powinien być obeznany z różnymi rozwiązaniami technologicznymi, jakie pozwolą mu stworzyć projekt takiego domu. Na energooszczędność ma wpływ wiele cech, zarówno dotyczących samego projektu domu ekologicznego, jak i jego położenia w terenie, stosowanych materiałów budowlanych, urządzeń grzewczych czy systemu wentylacji. Więcej dowiesz się na naszej stronie internetowej.
http://www.domyekologiczne.net.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Domy prefabrykowane i prefabrykacja

Domy prefabrykowane i prefabrykacja
Inwestycja w domy prefabrykowane to możliwość zaoszczędzenia nie tylko czasu i kosztów budowy, ale też kosztów, które wiązą się z późniejszym zamieszkiwaniem w takim pomieszczeniu. Domy drewniane od wieków znane były ze swoich plusów, jak choćby zagwarantowanie naturalnej wilgotności powietrza, czy utrzymywanie ciepła (co wiąże się z energooszczędnością). Dom drewniany to dom ekologiczny. Poszczególne elementy domów prefabrykowanych wytwarzane są w hali produkcyjnej i dopiero na placu budowy składane w całość. Nie trzeba martwić się o nic, co wiąże się z budową domu, ponieważ wszystkim zajmuje się firma, która zajmuje się się produkcją domów prefabrykowanych.
http://www.domyprefabrykowane.info.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009