Budownictwo

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
https://dania-polska.pl. https://dania-polska.pl
https://dania-polska.pl. https://dania-polska.pl
https://dania-polska.pl. https://dania-polska.pl

Wyszukaj stronę        Usługi Remontowo-Budowlane Kraków

Usługi Remontowo-Budowlane Kraków
Witryna internetowa firmy budowlanej trudniącej się tematyką dotyczącą prac ogólno budowlanych na terenie województwa małopolskiego. Oferta firmy obejmuje budowę budynków gospodarczych, garaży, domów jednorodzinnych oraz ic wykończenie. Część ze zrealizowanych prac osiągalna jest w galerii. Można tam obejrzeć przykłady wykończeń boazerią, panelami, flizami a także innymi technikami ale również prace murarskie i tynkarskie. Na stronie internetowej znajduję się także niezbędne dane kontaktowe i informacje dotyczące historii oraz charakterystyki całej ekipy budowlanej.
http://www.macias.malopolska.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Mdw - remonty

Mdw - remonty
Oferujemy: kompleksowe wykończenia wnętrz, remonty biur, instalacje elektryczne. Remonty realizujemy w Warszawie i okolicach. Oferujemy: kompleksowe wykończenia wnętrz, remonty biur, instalacje elektryczne. Remonty realizujemy w Warszawie i okolicach.
http://www.mdw.waw.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Hale magazynowe

Hale magazynowe
Przedsiębiorstwo CoBouw Polska jest polsko-holenderską spółką budowlaną specjalizują­cą się w kompleksowej realizacji obiektów fabrycznych na terenie całej Polski robionych w strukturze stalowej takich jak na przykład: hale magazynowe, hale stalowe, sortownie, hale produkcyjne, hale logistyczne, handlowe, hale przemysłowe, chłodnie i mroźnie. Międzynarodowa wiedza oraz doświadczenie zapewnia naszym Inwestorom użytkowanie najnow­szych technologii a także elastyczność w dopasowywaniu się do indywidual­nych potrzeb oraz możliwości pieniężnych Inwestora. Naszymi pozytywami jest użytkowanie nowatorskich produktów i systemów, planowanie prac z uwzględnieniem kompresji wydatków i bezpośrednia kontrola nad ewolucją każdej budowy.
http://www.cobouw.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Okna drewniane Kraków

Okna drewniane Kraków
Okna są naszym spojrzeniem na świat dlatego bardzo ważny jest ich właściwy wybór. Stanowią bardzo ważny element dekoracyjny naszego otoczenia i są zakupem na wiele lat. Firma OknoKrak w pełni profesjonalnie pomoże Państwu dokonać najbardziej odpowiedniego wyboru. W ofercie oprócz okien są również: rolety, żaluzje, drzwi drewniane oraz drzwi PCV. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą pod adresem: www.oknokrak.pl
http://www.oknokrak.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Malowanie drzwi

Malowanie drzwi
Przedsiębiorstwo Craft Design świadczy rzetelne usługi stolarki budowlanej. Prowadzimy je po niewygórowanych cenach, kompetentnie i z dbałością. Craft Design zlokalizowane jest w Warszawie. Obszar działalności obejmuje fachowy montaż: okna drewniane, wytrzymałe okna skrzynkowe oraz solidne okna PCV efektowne drzwi wewnętrzne, pierwszorzędne drzwi zewnętrzne, odporny parkiet, bardzo dobre podłogi drewniane, jak też oferujemy skrupulatne malowanie drzwi i tanie malowanie okien. Zespół posiada własne metody, przynoszące doskonałe wyniki.
http://www.craftdesign.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009