Budownictwo

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
Radosław Żywalewski. Szukasz dobrego okulisty? Zapraszamy do salonu optycznego Radosław Żywalewski .
Pisanie prac magisterskich. Profesjonalne usługi z zakresu pisania prac. Zajmujemy się pomocą w pisaniu prac: magisterskich, licencjackich, inżynierskich, doktorskich. Pisanie prac magisterskich - zapraszamy.
praca magisterska. Pięć lat studiów - trudu, znoju a zarazem doskonałej zabawy, a na koniec obligatoryjnie praca magisterska . Zbliżasz się do końca studiów i masz problem z napisaniem pracy. Zgłoś się do nas!

Wyszukaj stronę        Sufit podwieszany na poddaszu

Sufit podwieszany na poddaszu
Nasza firma budowlana działa w branży usług remontowo-budowlanych. Firma Efekt to energiczny zespół ludzi, którzy pomogą w rozwiązaniu Twoich bolączek powiązanych z wyremontowanie domu. Ich specjalność to sufity podwieszane w salonie i na poddaszu. W Skład świadczonych usług remontowo budowlanych firma Efekt z Wrocławia zajmuje się usługiami malarskimi - malarz wrocław. Firma remontowo budowlana Wrocław wybrała sobie ze względu na duże zapotrzebowanie na usługi budowlano remontowe. Każde zlecenie remontowe podjęte przez firmę budowlaną zostanie wykonane z należytą starannością. Budowlańcy z Efekt poza świadczeniem usług na wysokim poziome gwarantują solidne wykonanie usług remontowo budowlanych.
http://ocieplenia.wroclaw.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

projekty domów Wrocław

projekty domów Wrocław
Nasza firma Parysz-Projekt zajmuje się tworzeniem komletnej dokumentacji budowlanej w zakresie tworzenia konstrukcji budowlanych, niewątpliwie jesteśmy w stanie przygotować każdą dokumentację na wszystkich stadiach: koncepcje, projekty budowlane, warsztatowe oraz wykonawcze. Współpracujemy z doświadczonymi wieloletnimi inżynierami w zakresie wykonywania konstrukcji budowlanych na terenie Polski i zagranicy. Również my sami braliśmy udział pośrednio, albo bezpośrednio w projektowaniu różnych konstrukcji budowlanych na terenie kraju i zagranicy, co pozwoliło nam zdobyć niezbędne doświadczenie.
http://www.parysz-projekt.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Kominki, obudowy kominkowe

Kominki, obudowy kominkowe
Firma Flamma od wielu lat zajmuje się sprzedażą oraz kompleksową realizacją kominków oraz saun. Zapewniamy profesjonalne doradztwo, indywidualne projekty, ogromny wybór wzorów. W bogatej ofercie firmy znajdują się piece grzewcze, kominki dekoracyjne i kominki elektryczne światowych liderów takich firm jak: Austroflamm, Brunner, Burley, CTM, Fondis, MCZ, Jotul, Romotop, Schmid, Spartherm, Tarnava i Turbo Fonte. W szerokim asortymencie firmy znaleźć można również sauny (sauna tradycyjna oraz sauna infrared) oraz piece elektryczne i opalane drewnem.
http://www.flamma.com.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Dachy Łódź

Dachy Łódź
Szukasz odpowiedniego pokrycia dachowego na dach Twojego wymarzonego domu? Dobrze trafiłeś. Nasza Firma proponuje szeroki wybór dachówek i wszystkich asortymentów koniecznych do wykonania Twojego dachu. W naszej propozycji znajdziesz taki asortyment jak: papa termozgrzewalna, dachówka ceramiczna, dachówka cementowa, blachodachówka, gont papowy, blacha trapezowa, rynny, okna dachowe, wyłazy dachowe, obróbki blacharskie, blacha płaska, folie, łaty, podbitki dachowe, boazeria, dodatki dachowe.
http://dachmaxx.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Domy energooszczędne.

Domy energooszczędne.
Firma Nowy Konstancin Adam Czajkowski istnieje na rynku budowlanym od 1998 r. Głównym zakresem działania firmy jest budowa domów jednorodzinnych drewnianych w technologii szkieletowej - kanadyjskiej oraz domów energooszczędnych. Nasze bytowanie na rynku przez okres 12 lat jest gwarancją dobrego wykonania wszelkich realizacji których podejmiemy się wykonać. Ukontentowanie Klienta z nowego domu jest dla nas wartością nadrzędną, co autoryzują otrzymane referencje. Terenem naszego jest Polska, jak również cała Europa.
http://www.dom.konstancin.com
Pokaż szczegóły wpisu...

Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009