Budownictwo

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
producent obuwia alvo-shoes.pl. producent obuwia alvo-shoes.pl
tworzenie prac zaliczeniowych. tworzenie prac zaliczeniowych
Producent obuwia męskiego. Producent obuwia męskiego

Wyszukaj stronę        Rozdrabnianie odpadów

Rozdrabnianie odpadów
Wszystkie rozdrabniacze Hammel cechuje wysoka wydajność, minimalne pylenie, niska zużywalność, bardzo niski poziom hałasu, niskie zagrożenia pożarowe. Podawanie materiału przez ruchomy lej zasypowy o pojemności ca. 7 (wzgl. 11) m3 w formie niecki. Jedna część wykonana jest jako lej przechylny. Kąt wznoszenia wynosi do ca. 43°. Dla wersji stacjonarnej istnieje możliwość wykonania indywidualnego projektu leja podającego. Rozdrabniacze Hammel posiadają taśmociągi wyładowcze o szerokości 800 mm do 1.400 mm (zależnie od typu). Maksymalna wysokość wysypu wynosi ca. 3.400 - 4.400 mm. Dla celów transportowych taśmociągi są hydraulicznie składane.
http://egw.org.pl/hammel
Pokaż szczegóły wpisu...

Szamba Śląsk

Szamba Śląsk
Cena jest dostosowana indywidualnie do każdego klienta. Wpływa na to zarówno typ szamba, ewentualnie przygotowanie wykopu oraz co najważniejsze transport. Można łączyć zamówienia do jednej miejscowości!! Strona obecnie znajduje się w budowie, jednakże jeśli są państwo zainteresowani zakupem betonowego szamba, prosimy o wysłanie do nas zapytania ofertowego drogą mailową lub poprzez sms a my się z państwem skontaktujemy!!!
http://rejand.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Projekty Teletechniczne

Projekty Teletechniczne
Jesteśmy doświadczonym zespołem inżynierów budownictwa. Prowadzimy działalność polegającą na obsłudze w zakresie projektowania i doradztwa. Wykonujemy projekty budowlane, przetargowe, wykonawcze i powykonawcze instalacji teletechnicznych i elektrycznych. Świadczymy usługi w zakresie sporządzania świadectw charakterystyki energetycznej (certyfikatów energetycznych) dla większości obiektów budowlanych. Przygotowujemy pełną dokumentację projektowo-kosztorysową oraz wymagane Prawem Budowlanym uzgodnienia. Posiadamy niezbędne uprawnienia. Prowadzimy nadzory. Zapraszamy do współpracy
http://www.eletra.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Atris Obsługa Budownictwa

Atris Obsługa Budownictwa
Stawiamy na najwyższą jakość, dlatego budowane przez nas nowe mieszkania mogą być wyposażone w sprawdzone i markowe produkty oferowane w naszych salonach a które możemy polecić nawet najbardziej wymagającym klientom. Przedsiębiorstwa Obsługi Budownictwa Atris - dewelopera z Bierutowa. Główna działalność firmy to budowa i sprzedaż mieszkań. Uzupełnieniem podstawowej działalności są salony łazienek, sypialni i kuchni oraz produkcja silikatów.
http://egw.org.pl/atris
Pokaż szczegóły wpisu...

Domy z bali

Domy z bali
Przedsiębiorstwo Profisbud to profesjonalizm i innowacyjność dostosowana do Państwa potrzeb. Sprzedajemy i montujemy gotowe domy z elementów drewnianych ? produkt nie tylko w pełni ekologiczny, ale również nadzwyczaj funkcjonalny i praktyczny! To prostota formy ?szyta na miarę? Państwa potrzeb, to niepowtarzalny klimat i szczególny charakter, którego nie znajdą Państwo w żadnym innym domu. Zapraszamy do owocnej współpracy!
http://profisbud.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009