Budownictwo

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
http://www.lewi-polska.pl/. Sklep http://www.lewi-polska.pl/ oferuje profesjonalny sprzęt do mycia okien.
Diamond Expert. Najlepsza wycena diamentów - Diamond Expert .
maszyny do mycia Lewi. maszyny do mycia Lewi to najlepszy produkt na rynku. Sprawdź sam!

Wyszukaj stronę        Instalator Poznan

Instalator Poznan
Hydraulik do wszelkich prac konserwatorskich, naprawczych, montażowych, remontowych. Naszą firmę znamionuje najwyższy poziom obsługi, dbałość o detal, wydajna oraz szybka realizacja zlecenia dotyczącego C.O., systemu wodno-kanalizacyjnego i armatury. W swojej branży firma uznana jest za fachowość, rzetelność i szeroką wiedzę na temat instalacji sanitarnych i hydraulicznych, (czego wyrazem są przychylne opinie na portalach dla hydraulików i instalatorów). Naszym klientom służymy fachową poradą odnośnie do styczności z armaturą, sanitariatami lub kotłami CO. Dane kontaktowe w przypadku konieczności nagłej pomocy, a także prac długoterminowych: Poznań, nr tel. 518 595 158, email: twojinstalator@interia.pl.
http://www.twojinstalator.poznan.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Linie kablowe, farmy wiatrowe

Linie kablowe, farmy wiatrowe
SAG Elbud Kraków Sp. z o.o. funkcjonuje w branży budownictwa elektroenergetycznego. Firma zasłużyła na zaufanie rynku, działając od wielu lat, mając na koncie mnóstwo realizacji, jeśli chodzi o infrastrukturę energetyczną. SAG Elbud projektuje oraz montuje stacje energetyczne i linie kablowe wysokich napięć. Do zadań firmy należy również przygotowanie koniecznej dokumentacji technicznej i próby rozruchowe. W zakres oferty wchodzi też modernizacje sieci energetycznych, budowanie linii zarówno światłowodowych, jak i napowietrznych. SAG Elbud Kraków to kompetentna firma, której specjalnością od niedawna są farmy wiatrowe.
http://www.elcon.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Kabina prysznicowa

Kabina prysznicowa
Internetowy punkt sprzedaży Mikas od kilku lat jest wiodącą firmą z branży sprzedaż towarów powiązanych z instalacjami sanitarnymi i grzewczymi. W ofercie handlowej znajdują się pojedyncze elementy, jak i kompleksowe urządzenia. Forma handlu internetowego umożliwia dotarcie do kupujących z całego kraju. Prawdziwe bestsellery to kocioł gazowy, grzejnik aluminiowy czy elektryczny podgrzewacz wody.
http://www.sklepmikas.com.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Audyt energetyczny Poznań

Audyt energetyczny Poznań
Z oferty Biura Usług Technicznych z Poznania korzystają różnorakiego rodzaju klienci. Doradztwo energetyczne oraz audyty oferowane są placówkom państwowym, agencją nieruchomości jak też kontrahentom prywatnym. Podobnie jest w przypadku prac jakie realizuje biuro z Poznania w zakresie praw rzeczoznawcy majątkowego. Fachowe operaty szacunkowe oraz wyceny nieruchomości świadczone są osobom prywatnym czy też instytucjom.
http://www.biuro-uslug-technicznych.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Hydraulik Poznan

Hydraulik Poznan
Twój Instalator to firma posiadająca sporą praktykę w branży hydraulicznej. Skutecznie realizuje najbardziej skomplikowane zlecenia m.in. budowę kanalizacji oraz remont łazienki. Usługi firmy mają szeroki zasięg ? realizowane są na terenie całej Wielkopolski ? Poznań, Swarzędz, Luboń, Puszczykowo, Baranowo, Komorniki, Koziegłowy, Mosina, Murowana Goślina, Nowy Tomyśl, Przeźmierowo, Skórzewo, Suchy Las, Wysogotowo, Złotniki.
http://www.twojinstalator.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009