Budownictwo

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
prace zaliczeniowe. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Proponujemy oryginalne, profesjonalnie napisane prace zaliczeniowe , magisterskie, licencjackie i doktorskie.
maszyna do mycia okien. Chcesz poznać najlepsze maszyna do mycia okien ? Wejdź na stronę lewi-polska.pl.
http://textileprint.pl/. Drukarnia tkanin - http://textileprint.pl/ oferuje najlepszej jakości usługi. Zapraszamy

Wyszukaj stronę        Instalator Poznan

Instalator Poznan
Hydraulik do wszelkich prac konserwatorskich, naprawczych, montażowych, remontowych. Naszą firmę znamionuje najwyższy poziom obsługi, dbałość o detal, wydajna oraz szybka realizacja zlecenia dotyczącego C.O., systemu wodno-kanalizacyjnego i armatury. W swojej branży firma uznana jest za fachowość, rzetelność i szeroką wiedzę na temat instalacji sanitarnych i hydraulicznych, (czego wyrazem są przychylne opinie na portalach dla hydraulików i instalatorów). Naszym klientom służymy fachową poradą odnośnie do styczności z armaturą, sanitariatami lub kotłami CO. Dane kontaktowe w przypadku konieczności nagłej pomocy, a także prac długoterminowych: Poznań, nr tel. 518 595 158, email: twojinstalator@interia.pl.
http://www.twojinstalator.poznan.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Linie kablowe, farmy wiatrowe

Linie kablowe, farmy wiatrowe
SAG Elbud Kraków Sp. z o.o. funkcjonuje w branży budownictwa elektroenergetycznego. Firma zasłużyła na zaufanie rynku, działając od wielu lat, mając na koncie mnóstwo realizacji, jeśli chodzi o infrastrukturę energetyczną. SAG Elbud projektuje oraz montuje stacje energetyczne i linie kablowe wysokich napięć. Do zadań firmy należy również przygotowanie koniecznej dokumentacji technicznej i próby rozruchowe. W zakres oferty wchodzi też modernizacje sieci energetycznych, budowanie linii zarówno światłowodowych, jak i napowietrznych. SAG Elbud Kraków to kompetentna firma, której specjalnością od niedawna są farmy wiatrowe.
http://www.elcon.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Kabina prysznicowa

Kabina prysznicowa
Internetowy punkt sprzedaży Mikas od kilku lat jest wiodącą firmą z branży sprzedaż towarów powiązanych z instalacjami sanitarnymi i grzewczymi. W ofercie handlowej znajdują się pojedyncze elementy, jak i kompleksowe urządzenia. Forma handlu internetowego umożliwia dotarcie do kupujących z całego kraju. Prawdziwe bestsellery to kocioł gazowy, grzejnik aluminiowy czy elektryczny podgrzewacz wody.
http://www.sklepmikas.com.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Audyt energetyczny Poznań

Audyt energetyczny Poznań
Z oferty Biura Usług Technicznych z Poznania korzystają różnorakiego rodzaju klienci. Doradztwo energetyczne oraz audyty oferowane są placówkom państwowym, agencją nieruchomości jak też kontrahentom prywatnym. Podobnie jest w przypadku prac jakie realizuje biuro z Poznania w zakresie praw rzeczoznawcy majątkowego. Fachowe operaty szacunkowe oraz wyceny nieruchomości świadczone są osobom prywatnym czy też instytucjom.
http://www.biuro-uslug-technicznych.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Hydraulik Poznan

Hydraulik Poznan
Twój Instalator to firma posiadająca sporą praktykę w branży hydraulicznej. Skutecznie realizuje najbardziej skomplikowane zlecenia m.in. budowę kanalizacji oraz remont łazienki. Usługi firmy mają szeroki zasięg ? realizowane są na terenie całej Wielkopolski ? Poznań, Swarzędz, Luboń, Puszczykowo, Baranowo, Komorniki, Koziegłowy, Mosina, Murowana Goślina, Nowy Tomyśl, Przeźmierowo, Skórzewo, Suchy Las, Wysogotowo, Złotniki.
http://www.twojinstalator.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009