Budownictwo

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
VetComplex. Nasze labolatorium VetComplex oferuje badania profilaktyczne oraz diagnostykę kliniczną.
Prace Licencjackie Napisane za Grosze. Prace Licencjackie Napisane za Grosze to oferta dla Ciebie.
praca magisterska. Pięć lat studiów - trudu, znoju a zarazem doskonałej zabawy, a na koniec obligatoryjnie praca magisterska . Zbliżasz się do końca studiów i masz problem z napisaniem pracy. Zgłoś się do nas!

Wyszukaj stronę        Wózki platformowe

Wózki platformowe
Firma Promag S.A. prowadzi sklep wysyłkowy TM24 z rozwiązaniami magazynowymi, a także dla biur i warsztatów (szafki i pojemniki warsztatowe, regały półkowe, szafki skrytkowe). Proponuje profesjonalne usługi konsultingowe, projektuje, dystrybuuje, montażem i serwisem tych urządzeń. TM24 dostarcza także artykuły do pakowania: owijarki do palet, taśmy samoprzylepne, folie stretch, przekładki do palet.
http://www.tm24.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

firma budowlana Katowice

firma budowlana Katowice
Anbud to firma działająca w branży budowlanej. Od samego początku działalności postawiliśmy na rozwój. Dzięki doskonaleniu umiejętności kadry pracowniczej oraz nieustanne inwestycje w zaplecze sprzętowe staliśmy się firmą, która jest w stanie zadowolić nawet najbardziej wymagającego klienta. W ofercie znajdują się usługi takiej jak budowa domów, obiektów przemysłowych i wielorodzinnych, roboty wykończeniowe, instalacje wewnętrzne, a także ciesielstwo i dekarstwo. Anbud współpracuje również z wieloma dostawcami materiałów i urządzeń.
http://anbud-budownictwo.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Budowa wyciągów

Budowa wyciągów
W opinii wspólników, Zakład Budownictwa Ogólnego Józefa Świerczka jest uważany za pewnego, punktualnego plus poważengo wykonawcę. Był plus jest wciąż z tym, że od 2011 roku przeistoczył się w Spółkę powiększając zakres swoich usług i zatrzymując szeroki standard wykonywanych robót. Teraz Zakład Budownictwa Ogólnego to spółka dysponująca specjalistycznym parkiem maszyn, dopuszczającym sposobność dokonania trudnych jak i specyficznych założeń. Załogą kilkuset wyspecjalizowanych pracowników etatowych dodatkowo bogatym zapleczem tak jak technicznym jak również merytorycznym. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www: [url=http://www.zboswierczek.pl] Świerczek[/url]
http://www.zboswierczek.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Estetyczna Kostka Granitowa

Estetyczna Kostka Granitowa
Jeśli potrzebujesz takich towarów jak kruszywa drogowe czy ławki ogrodowe, z pewnością odnajdziesz je w naszej firmie handlowej Bud-Net. W zakresie naszej specjalizacji występuje dystrybucja takich towarów jak kostka brukowa i kostka granitowa, które są aktualnie chętnie kupowane przez osoby urządzające ogrody i publiczne tereny zielone. Działamy w branży budowlanej od dawna, dlatego potrafimy wybierać najlepszy asortyment, a także skutecznie doradzać naszym klientom. Przywiązujemy dużą uwagę do właściwej obsługi klientów, dlatego zawsze jesteśmy terminowi i przydatni. Gwarantujemy bezpieczny transport zamówionych materiałów w miejsce uzgodnione z klientem.
http://www.kostka-granit.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

drzwi nowy sącz

drzwi nowy sącz
Specyficzne wysięgniki i podnośniki pozwalają umyć nawierzchnie dosłownie na każdej wysokości. bardzo dużo instytucji trudni się wszechstronnym czyszczeniem fasad, które opracowane są z rozmaitych surowców na przykład marmur czy aluminium. Serdecznie zapraszamy przejrzenie witryny online: [url=http://kasetokno.prv.pl]drzwi nowy sącz.[/url] Systematyczne usuwanie zanieczyszczeń budynku rozstrzyga o jego ulepszonym jakości i wydatnie krótkim procesie czyszczenia w późniejszym okresieZadbane i lśniące okiennice każdej przedsiębiorstwa odzwierciedlają za jej pożądany wygląd.
http://kasetokno.prv.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009