Budownictwo

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
https://jozefacki.pl. https://jozefacki.pl (850)
https://netfotki.pl. https://netfotki.pl (831)
https://bioplantacja.pl. https://bioplantacja.pl (503)

Wyszukaj stronę        Wózki platformowe

Wózki platformowe
Firma Promag S.A. prowadzi sklep wysyłkowy TM24 z rozwiązaniami magazynowymi, a także dla biur i warsztatów (szafki i pojemniki warsztatowe, regały półkowe, szafki skrytkowe). Proponuje profesjonalne usługi konsultingowe, projektuje, dystrybuuje, montażem i serwisem tych urządzeń. TM24 dostarcza także artykuły do pakowania: owijarki do palet, taśmy samoprzylepne, folie stretch, przekładki do palet.
http://www.tm24.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

firma budowlana Katowice

firma budowlana Katowice
Anbud to firma działająca w branży budowlanej. Od samego początku działalności postawiliśmy na rozwój. Dzięki doskonaleniu umiejętności kadry pracowniczej oraz nieustanne inwestycje w zaplecze sprzętowe staliśmy się firmą, która jest w stanie zadowolić nawet najbardziej wymagającego klienta. W ofercie znajdują się usługi takiej jak budowa domów, obiektów przemysłowych i wielorodzinnych, roboty wykończeniowe, instalacje wewnętrzne, a także ciesielstwo i dekarstwo. Anbud współpracuje również z wieloma dostawcami materiałów i urządzeń.
http://anbud-budownictwo.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Budowa wyciągów

Budowa wyciągów
W opinii wspólników, Zakład Budownictwa Ogólnego Józefa Świerczka jest uważany za pewnego, punktualnego plus poważengo wykonawcę. Był plus jest wciąż z tym, że od 2011 roku przeistoczył się w Spółkę powiększając zakres swoich usług i zatrzymując szeroki standard wykonywanych robót. Teraz Zakład Budownictwa Ogólnego to spółka dysponująca specjalistycznym parkiem maszyn, dopuszczającym sposobność dokonania trudnych jak i specyficznych założeń. Załogą kilkuset wyspecjalizowanych pracowników etatowych dodatkowo bogatym zapleczem tak jak technicznym jak również merytorycznym. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www: [url=http://www.zboswierczek.pl] Świerczek[/url]
http://www.zboswierczek.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Estetyczna Kostka Granitowa

Estetyczna Kostka Granitowa
Jeśli potrzebujesz takich towarów jak kruszywa drogowe czy ławki ogrodowe, z pewnością odnajdziesz je w naszej firmie handlowej Bud-Net. W zakresie naszej specjalizacji występuje dystrybucja takich towarów jak kostka brukowa i kostka granitowa, które są aktualnie chętnie kupowane przez osoby urządzające ogrody i publiczne tereny zielone. Działamy w branży budowlanej od dawna, dlatego potrafimy wybierać najlepszy asortyment, a także skutecznie doradzać naszym klientom. Przywiązujemy dużą uwagę do właściwej obsługi klientów, dlatego zawsze jesteśmy terminowi i przydatni. Gwarantujemy bezpieczny transport zamówionych materiałów w miejsce uzgodnione z klientem.
http://www.kostka-granit.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

drzwi nowy sącz

drzwi nowy sącz
Specyficzne wysięgniki i podnośniki pozwalają umyć nawierzchnie dosłownie na każdej wysokości. bardzo dużo instytucji trudni się wszechstronnym czyszczeniem fasad, które opracowane są z rozmaitych surowców na przykład marmur czy aluminium. Serdecznie zapraszamy przejrzenie witryny online: [url=http://kasetokno.prv.pl]drzwi nowy sącz.[/url] Systematyczne usuwanie zanieczyszczeń budynku rozstrzyga o jego ulepszonym jakości i wydatnie krótkim procesie czyszczenia w późniejszym okresieZadbane i lśniące okiennice każdej przedsiębiorstwa odzwierciedlają za jej pożądany wygląd.
http://kasetokno.prv.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009