Budownictwo

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
praca dyplomowa po angielsku. Szukasz pomocy? praca dyplomowa po angielsku czeka na Ciebie. Wystarczy, ze przedstawisz temat, a my załatwimy wszystko za Ciebie.
Gabinet Okulistyczny. Gabinet Okulistyczny Optimex to profesjonalizm i wieloletnie doświadczenie. Zapraszamy do naszego gabinetu!
praca licencjacka. Pięć lat studiów - trudu, znoju a zarazem doskonałej zabawy, a na koniec obligatoryjnie praca licencjacka . Zbliżasz się do końca studiów i masz problem z napisaniem pracy. Zgłoś się do nas!

Wyszukaj stronę        Podłogi lakierowane Warszawa

Podłogi lakierowane Warszawa
Firma Parkiet Studio oferuje podłogi drewniane (parkiety, deski podłogowe, mozajki. Oferujemy także fachowe wsparcie z zakresu doboru materiałów, stylu ich stworzenia oraz dodatkowo wykończenia materiałami chemicznymi. W naszej ofercie znajduje się pełna gama parkietów i desek z drewna litego, podłóg warstwowych, schodów oraz dodatkowo drzwi. Parkiet Studio jest czołowym polskim dystrybutorem krajowych podłóg drewnianych a oprócz tego bezpośrednim importerem drewna egzotycznego. Zapraszamy do jednego z naszych salonów mieszczących się w Warszawie.
http://www.parkietstudio.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Geosyntetyki

Geosyntetyki
Firma RCR zapewnia produkty do oznakowania poziomego dróg, takich jak grubowarstwowa masa chemoutwardzalna, pasy dla niewidomych z wypustkami. Firma posiada duże doświadczenie na rynku i cieszy się dobrą reputacją. Oprócz samych artykułów RCR świadczy także wykonanie oznakowania poziomego dróg. Oferta zawiera także wachlarz geosyntetyków ? geokompozyt, geosiatki, geowłókniny i geotkaniny ? używanych w budownictwie ziemnym, wodnym, kolejowym itd. Pierwsza klasa produktów i usług to najważniejsze atuty firmy.
http://www.rcr.com.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Nadzór budowlany Poznań

Nadzór budowlany Poznań
Profesjonalny nadzór budowlany w Poznaniu jak też jego okolicach oferuje firma MD-Projekt. Zależnie od potrzeb kontrahenta, przeprowadzany jest nadzór deweloperski jak też nadzór inwestorski. MD-Projekt specjalizuje się także w kosztorysowaniu robót budowlanych jak i w przeprowadzaniu przeglądów technicznych budynków. Dzięki tak kompleksowej ofercie, MD-Projekt cieszy się uznaniem pośród szerokiego grona kontrahentów.
http://www.mdprojektkui.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Producent okien i drzwi

Producent okien i drzwi
KASMAR to dynamicznie rozwijająca się firma istniejąca na rynku od 2000 roku. Na początku swojej działalności zajmowaliśmy się sprzedażą i montażem okien i drzwi PCV, żaluzji, rolet oraz moskitier. W dobie wciąż narastającej konkurencji i coraz większym oczekiwaniom klientów poszerzyliśmy asortyment o aluminium. Od 2008 roku specjalizujemy się w produkcji stolarki aluminiowej w systemie ALUPROF. Nasze wyroby z aluminium cechują się doskonałą jakością jak i niezawodnością. Posiadamy szeroki asortyment swoich produktów, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaspokoić Państwa wymagania w zakresie typowych jak również nietypowych konstrukcji.
http://kasmar2000.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Usługi Remontowe Podsiadło Sławomir

Usługi Remontowe Podsiadło Sławomir
Firma nasza oferuje wszelkiego rodzaju usługi remontowe i budowlane. Specjalizujemy się w układaniu płytek, glazury i terakoty. Oferujemy wykończenia wnętrz, głownie kuchni i łazienek.
http://plytki.ostrowiec.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009