Budownictwo

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
prace inżynierskie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Proponujemy oryginalne, profesjonalnie napisane prace inżynierskie , magisterskie, licencjackie i doktorskie.
Forum sztuki walki. Forum dyskusyjne dotyczące sztuk walk, legendy Bruce Lee -> Forum sztuki walki .
Ściągaczka do szyb LEWI. Ściągaczka do szyb LEWI to najlepsze urządzenie na rynku. Sprawdź sam

Wyszukaj stronę        Podłogi lakierowane Warszawa

Podłogi lakierowane Warszawa
Firma Parkiet Studio oferuje podłogi drewniane (parkiety, deski podłogowe, mozajki. Oferujemy także fachowe wsparcie z zakresu doboru materiałów, stylu ich stworzenia oraz dodatkowo wykończenia materiałami chemicznymi. W naszej ofercie znajduje się pełna gama parkietów i desek z drewna litego, podłóg warstwowych, schodów oraz dodatkowo drzwi. Parkiet Studio jest czołowym polskim dystrybutorem krajowych podłóg drewnianych a oprócz tego bezpośrednim importerem drewna egzotycznego. Zapraszamy do jednego z naszych salonów mieszczących się w Warszawie.
http://www.parkietstudio.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Geosyntetyki

Geosyntetyki
Firma RCR zapewnia produkty do oznakowania poziomego dróg, takich jak grubowarstwowa masa chemoutwardzalna, pasy dla niewidomych z wypustkami. Firma posiada duże doświadczenie na rynku i cieszy się dobrą reputacją. Oprócz samych artykułów RCR świadczy także wykonanie oznakowania poziomego dróg. Oferta zawiera także wachlarz geosyntetyków ? geokompozyt, geosiatki, geowłókniny i geotkaniny ? używanych w budownictwie ziemnym, wodnym, kolejowym itd. Pierwsza klasa produktów i usług to najważniejsze atuty firmy.
http://www.rcr.com.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Nadzór budowlany Poznań

Nadzór budowlany Poznań
Profesjonalny nadzór budowlany w Poznaniu jak też jego okolicach oferuje firma MD-Projekt. Zależnie od potrzeb kontrahenta, przeprowadzany jest nadzór deweloperski jak też nadzór inwestorski. MD-Projekt specjalizuje się także w kosztorysowaniu robót budowlanych jak i w przeprowadzaniu przeglądów technicznych budynków. Dzięki tak kompleksowej ofercie, MD-Projekt cieszy się uznaniem pośród szerokiego grona kontrahentów.
http://www.mdprojektkui.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Producent okien i drzwi

Producent okien i drzwi
KASMAR to dynamicznie rozwijająca się firma istniejąca na rynku od 2000 roku. Na początku swojej działalności zajmowaliśmy się sprzedażą i montażem okien i drzwi PCV, żaluzji, rolet oraz moskitier. W dobie wciąż narastającej konkurencji i coraz większym oczekiwaniom klientów poszerzyliśmy asortyment o aluminium. Od 2008 roku specjalizujemy się w produkcji stolarki aluminiowej w systemie ALUPROF. Nasze wyroby z aluminium cechują się doskonałą jakością jak i niezawodnością. Posiadamy szeroki asortyment swoich produktów, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaspokoić Państwa wymagania w zakresie typowych jak również nietypowych konstrukcji.
http://kasmar2000.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Usługi Remontowe Podsiadło Sławomir

Usługi Remontowe Podsiadło Sławomir
Firma nasza oferuje wszelkiego rodzaju usługi remontowe i budowlane. Specjalizujemy się w układaniu płytek, glazury i terakoty. Oferujemy wykończenia wnętrz, głownie kuchni i łazienek.
http://plytki.ostrowiec.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009