Budownictwo

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
https://polska-dania.pl. https://polska-dania.pl
https://polska-dania.pl. https://polska-dania.pl
https://polska-dania.pl. https://polska-dania.pl

Wyszukaj stronę        Kotły na pellet - Tanie ogrzewanie

Kotły na pellet - Tanie ogrzewanie
Kordas Heating Systems to firma trudniąca się sprzedażą oraz instalacją kotłów i palników na pellet. Firma ma w ofercie jedyne na rynku palniki o tak dużej mocy – nawet do jednego MW. Urządzenia Kordas powstają głównie z myślą o tych odbiorcach, którym naprawdę zależy na uzyskaniu wysokiej mocy. W głównej mierze nasze piece i kotły przeznaczone są dla naprawdę dużych powierzchni, jak np. kościoły, czy hale magazynowe, piekarni oraz kotłowni osiedlowych i zakładowych.
http://www.kordas-heating.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Folie Okienne- Folie Budowlane Fol

Folie Okienne- Folie Budowlane Fol
Posiadamy w swojej ofercie: * około 40 gotowych wzorów folii dekoracyjnych * folie przeciwsłoneczne wewnętrzne, zewnętrzne * folie przeciwsłoneczne na poliwęglan 4 rodzaje * folie przeciwko promieniowaniu ultra fioletowemu ( redukcja 99.5%) * folie bezpieczne i antywłamaniowe - spełniające wymogi systemu HACCP, CERTYFIKAT ITB i PZH * folie antygrafiti * folia lustro weneckie * folie matowe zarówno do stosowania wewnętrznego jak i zewnętrznego Prowadzimy sprzedaż, montaż oraz demontaż folii okiennych. Folię można zakupić osobiście lub wyślemy ją pod wskazany adres. Wystawiam fakturę VAT. TEL. 790-028-159 lub 792-457-282
http://www.folkos.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Place zabaw cennik

Place zabaw cennik
Firma BUGLO, ceniony projektant albo producent placów zabaw dla dzieci, oferuje własne wzornictwo osprzętu do zabudowy placów.Wykonywane przez Buglo metalowe place zabaw są o wiele bardziej wytrzymałe i odporne na działanie czynników atmosferycznych oraz pozostałe zniszczenia niż tanie konstrukcje z drewna czy tworzyw sztucznych.
http://www.buglo.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Budownicto Lorenz Oława

Budownicto Lorenz Oława
Jeślibyś miał w planach odbudowę lub skonstruowanie domu kompletnie od początku, jednakowoż masz stracha, czy inwestycja będzie zrealizowana na czas i nie przekroczy budżetu, to wybierz nasze przedsiębiorstwo. Gwarantujemy Ci, że wymienimy Twoje plany na rzeczywistość. Dysponujemy wielkim doświadczeniem w segmencie budowlanym. Cały czas się uczymy szkoląc się od czołówki ekspertów w tym zakresie.
http://egw.org.pl/lorenz
Pokaż szczegóły wpisu...

Firma KIMAR

Firma KIMAR
Jeżeli masz w pomysłach odnowienie bądź wybudowanie domu kompletnie od nowa, jednakowoż masz stracha, czy przedsięwzięcie zostanie dokonane na czas i nie przekroczy budżetu, to zaufaj naszemu przedsiębiorstwu. Gwarantujemy Ci, że wymienimy Twoje projekty na rzeczywistość. Mamy wielkie doświadczenie w segmencie budowlanym. Cały czas zdobywamy nowe doświadczenie ucząc się od najlepszych speców w tym obrębie.
http://egw.org.pl/kimar
Pokaż szczegóły wpisu...

Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009