Budownictwo

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
animacje dla dzieci kraków. Profesjonalna animacje dla dzieci kraków . Zapraszamy
Pisanie za Grosze. Pisanie za Grosze to najlepsza pomoc w pisaniu prac.
urządzenie do mycia okien. Chcesz poznać najlepsze urządzenie do mycia okien ? Wejdź na stronę lewi-polska.pl.

Wyszukaj stronę        Kostka brukowa

Kostka brukowa
Kostka brukowa Warszawa nazywana również "puzzle" to produkt, który cechuje wysoka wytrzymałość, a też wytrzymała jest na pękanie. Produkuje się ją z piasku, cementu z wodą i żwiru płukanego, który wcześniej został poddany płukaniu. Do tej mieszanki dodawany jest także sproszkowany barwnik, który nadaje kolor kostce. Kostka brukowa jest materiałem, który odporny jest na korozję, silniejsze uderzenia oraz dodatkowo zużycie.
http://kostkabrukowa.sklep.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Baseny hotelowe

Baseny hotelowe
Zatrudniając firmę Poolex możemy mieć gwarancję, że nasz basen będzie przygotowany starannie i profesjonalnie. Budowa basenów proponowana jest już od wielu lat. Firma posiada więc znaczne doświadczenie. Formowane są baseny kryte i nie tylko. Propozycja usług obejmuje także projektowanie basenów. Basen może być zaopatrzony w rynnę przelewową. To fajne rozwiązanie dla posiadaczy ogrodów.
http://www.e-basen.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Cyklinowanie Wroclaw

Cyklinowanie Wroclaw
Pragniesz wyremontować swoją starą, zniszczoną podłogę? A może znudził Ci się parkiet i szybko pragniesz go odnowić? Zajmie się tym nasza sprawdzona firma Cyklinowanie Wrocław. Świadczymy takie usługi jak lakierowanie, szlifowanie, olejowanie, układanie i cyklinowanie podłóg jak i parkietów. Ponadto jako jedyni we Wrocławiu udzielamy profesjonalnego doradztwa w zakresie doboru podłogi do pomieszczenia oraz zakupu odpowiednich materiałów.
http://cyklinowaniewroc.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Usługi remontowo budowlane Poznań

Usługi remontowo budowlane Poznań
Wyśmienite układanie płytek i tynkowanie to jedne z wielu propozycji Konbud. Można przeprowadzić tynkowanie. Poznań jest miastem branym pod uwagę. Usługi remontowo budowlane Poznań to sformułowanie z jakim kojarzony jest ten zakład. Ze względu na wspaniałe prace remontowe Poznań ma rzeczywiste powody do zadowolenia. Każdy kto pragnie, by jego prywatne wnętrza były ładnie wykończone, powinien zlecić tu remont.
http://www.konbud-poznan.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Domy Wrocław

Domy Wrocław
Jesteśmy firmą deweloperską, działającą na terenie Wrocławia i okolic. Specjalizujemy się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej.Zrealizowane przez nas inwestycje to Osiedle Słonecznikowe przy ul. Bzowej w Smolcu oraz domy - bliźniaki w Mokronosie Górnym i we Wrocławiu przy ul. Czerwonych Maków (Kłokoczyce). Aktualnie realizujemy kolejną inwestycję - Osiedle Wiosenne w Kiełczowie, przy ul. Bukowej.
http://www.sdom.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Dźwig poznań

Dźwig poznań
Usługi Dźwigiem to propozycja wobec potrzeby rzetelności i precyzji w montowaniu konstrukcji stalowych czy płyt stropowych. Pomoc znajdą tu również osoby planujące przewóz dużej wielkości maszyn czy baraków. Wykorzystywany dźwig, będący dziełem nowoczesnych technologii, gwarantuje, że wszelkie prace zostaną zrealizowane z zastosowaniem się do zasad bezpieczeństwa i z uwzględnieniem krótkiego okresu realizacji, wyznaczonego przez klienta.
http://www.dzwig-poznan.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009