Budownictwo

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
Forum edukacyjne. Szkolne forum, Forum edukacyjne , pomoce naukowe.
prace magisterskie po angielsku. Nie miałeś problemu z napisaniem pracy licencjackiej i magisterskiej, jednak prace magisterskie po angielsku to nie to samo. Nie wiesz jak się zabrać za pisanie doktoratu, z której strony go ugryźć? Napisz do nas, pomożemy!
forum programistyczne. Zapraszamy na forum programistyczne , najdziesz tutaj wiele informacji na temat programowania.

Wyszukaj stronę        Domy Marki

Domy Marki
Nasza firma, której profesjonalna działalność obejmuje budownictwo mieszkaniowe, istnieje od 1993 roku - pierwotnie jako spółka cywilna, a od roku 2001 jako spółka jawna. Niezmiennie od początku istnienia właścicielami firmy są inżynierowie budownictwa mieszkaniowego o wysokich kwalifikacjach oraz szerokim doświadczeniu zawodowym. Obszar naszych działań to zarówno rynek budowlany jak i rynek nieruchomości. Budujemy i sprzedajemy domy i mieszkania w mieście Warszawa i okolicach.
http://www.dareksj.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Domy szkieletowe

Domy szkieletowe
Firma domy-szkieletowe.biz zajmuje się pełną obsługą budowy [url=http://www.domy-szkieletowe.biz/domy-drewniane-caloroczne.php]domów drewnianych całorocznych[/url], zapewniając przy tym fachową pomoc na każdym jej etapie, zaczynając od wykonania projektu poprzez budowę na wydaniu certyfikatu energetycznego kończąc. Spółka domy-szkieletowe.biz wykonuje zarówno certyfikaty energetyczne jak i charakterystyki energetyczne budynku. Każdy certyfikat traktowany jest przez nich osobno i dobrany do wymagań kontrahentów. W swoim dorobku projektowym posiadają obiekty mieszkalne, obiekty użyteczności publicznej, użytkowe, hotele oraz obiekty wielkowierzchniowe przemysłowe.
http://www.domy-szkieletowe.biz
Pokaż szczegóły wpisu...

Elektryka Warszawa

Elektryka Warszawa
Problem ze światłem? A może chcesz założyć sobie panele podłogowe? Jeśli tak, zatelefonuj do nas. Nasza firma wykonuje prace w zabytkowym mieście jakim jest Warszawa. Specjalizujemy się realizowaniem kompleksowych zleceń elektrycznych oraz niektórychprac modernizacyjnych i remontowych. Na rynku świadczymy zlecenia od ponad 20 lat. Nasza drużyna to sześcioosobowabrygadanajlepszych w swoim fachu elektryków.
http://elektrycy.warszawa.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Nadzór Budowlany Żory

Nadzór Budowlany Żory
Jestem inżynierem posiadającym uprawnienia budowlane do projektowania i kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej, drogowej i mostowej (koordynacja procesu przygotowania i realizacji inwestycji). Wycena indywidualna dostosowana do potrzeb Inwestora. Zajmuję się nadzorami inwestycji w charakterze Kierownika Budowy, Inspektora Nadzoru Inwestorskiego oraz Kierownika Projektu na terenie całego Śląska.
http://www.proartbud.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Tapety ścienne

Tapety ścienne
To tutaj znajdą Państwo to, czego szukają. To dzięki nam Państwo bez problemu zamówią i zakupią wymarzoną tapetę ścienną. My jesteśmy sklepem oferującym największą kolekcję tapet. Nasze fototapety zamienią zwykłą ścianę w coś niepowtarzalnego. Kasetony sufitowe z naszej firmy pokażą piękno i elegancję pokoju, a nasze okleiny meblowe ułatwią Państwu odnawianie mebli. Więc na co Państwo czekają? Proszę wejść i przekonać się samemu.
http://tapetuj.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009