Budownictwo

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
Spis Aptek. Spis aptek i gabinetów w Polsce. Najlepsze Spis Aptek .
Pisanie programów. Pisanie programów na zamówienie.
Textileprint. Textileprint oferuje druk tkanin, dzianin czy też druk na płótnie.

Wyszukaj stronę        Domy Marki

Domy Marki
Nasza firma, której profesjonalna działalność obejmuje budownictwo mieszkaniowe, istnieje od 1993 roku - pierwotnie jako spółka cywilna, a od roku 2001 jako spółka jawna. Niezmiennie od początku istnienia właścicielami firmy są inżynierowie budownictwa mieszkaniowego o wysokich kwalifikacjach oraz szerokim doświadczeniu zawodowym. Obszar naszych działań to zarówno rynek budowlany jak i rynek nieruchomości. Budujemy i sprzedajemy domy i mieszkania w mieście Warszawa i okolicach.
http://www.dareksj.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Domy szkieletowe

Domy szkieletowe
Firma domy-szkieletowe.biz zajmuje się pełną obsługą budowy [url=http://www.domy-szkieletowe.biz/domy-drewniane-caloroczne.php]domów drewnianych całorocznych[/url], zapewniając przy tym fachową pomoc na każdym jej etapie, zaczynając od wykonania projektu poprzez budowę na wydaniu certyfikatu energetycznego kończąc. Spółka domy-szkieletowe.biz wykonuje zarówno certyfikaty energetyczne jak i charakterystyki energetyczne budynku. Każdy certyfikat traktowany jest przez nich osobno i dobrany do wymagań kontrahentów. W swoim dorobku projektowym posiadają obiekty mieszkalne, obiekty użyteczności publicznej, użytkowe, hotele oraz obiekty wielkowierzchniowe przemysłowe.
http://www.domy-szkieletowe.biz
Pokaż szczegóły wpisu...

Elektryka Warszawa

Elektryka Warszawa
Problem ze światłem? A może chcesz założyć sobie panele podłogowe? Jeśli tak, zatelefonuj do nas. Nasza firma wykonuje prace w zabytkowym mieście jakim jest Warszawa. Specjalizujemy się realizowaniem kompleksowych zleceń elektrycznych oraz niektórychprac modernizacyjnych i remontowych. Na rynku świadczymy zlecenia od ponad 20 lat. Nasza drużyna to sześcioosobowabrygadanajlepszych w swoim fachu elektryków.
http://elektrycy.warszawa.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Nadzór Budowlany Żory

Nadzór Budowlany Żory
Jestem inżynierem posiadającym uprawnienia budowlane do projektowania i kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej, drogowej i mostowej (koordynacja procesu przygotowania i realizacji inwestycji). Wycena indywidualna dostosowana do potrzeb Inwestora. Zajmuję się nadzorami inwestycji w charakterze Kierownika Budowy, Inspektora Nadzoru Inwestorskiego oraz Kierownika Projektu na terenie całego Śląska.
http://www.proartbud.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Tapety ścienne

Tapety ścienne
To tutaj znajdą Państwo to, czego szukają. To dzięki nam Państwo bez problemu zamówią i zakupią wymarzoną tapetę ścienną. My jesteśmy sklepem oferującym największą kolekcję tapet. Nasze fototapety zamienią zwykłą ścianę w coś niepowtarzalnego. Kasetony sufitowe z naszej firmy pokażą piękno i elegancję pokoju, a nasze okleiny meblowe ułatwią Państwu odnawianie mebli. Więc na co Państwo czekają? Proszę wejść i przekonać się samemu.
http://tapetuj.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009