Budownictwo

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
https://polska-dania.pl. https://polska-dania.pl
Bus do Niemiec. Bus do Niemiec
Busy do Niemiec. Busy do Niemiec

Wyszukaj stronę        Rynny

Rynny
Firma Blech Dach specjalizuje się w wytwórstwie rynien metalowych. Artykuły są wytwarzane z wykorzystaniem innowacyjnych technologii. Propozycja zakładu obejmuje całe systemy rynnowe, blachy płaskie, osłony dachowe, okna połaciowe, włazy i inne. Blech Dach istnieje w branży od 2000 roku i jest firmą rodzinną. Świadczy usługi na najwyższym poziomie. Jej produkty cieszą się uznaniem w zachodniej Europie, a od niedawna także w Polsce. Orynnowanie zakładu znajduje zastosowanie w budownictwie fabrycznym, jednorodzinnym oraz w zabytkach.
http://www.blechdach.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Sprzedaż domów Warszawa

Sprzedaż domów Warszawa
Dom KW to spółka projektowo-budowlana działająca na rynku deweloperskim od 1993 roku. Poza tworzeniem projektów i wykonawstwem, trudni się również sprzedażą domów jednorodzinnych oraz segmentów mieszkalnych w Warszawie i jej okolicach. Inwestycje przedsiębiorstwa cechuje całkowity profesjonalizm, bezpieczeństwo oraz komfort. Na stronie spółki można zobaczyć wykonane projekty oraz budynki przygotowane na sprzedaż. DOM KW zaprasza do zapoznania się z jego dokładną propozycją.
http://www.domkw.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Kraków remonty

Kraków remonty
Funkcjonujemy na rynku budowlanym już parę lat, uzyskując doświadczenie i rozwijając się. W taki sposób sposób nasza firma przeobraziła się w spółkę co pozwoliło jej zwiększyć działalność i zaproponować jeszcze większy zakres usług. Obecnie wykonujemy przeróżne prace remontowo-budowlane oraz instalatorsko-wykończeniowe. Trudnimy się również generalnym wykonawstwem oraz wykonujemy prace jako podwykonawca. Nasza firma od wielu lat ciesz się powodzeniem i dobrą renomą, a wszystko to dzięki profesjonalnemu podejściu do petenta. Nasza praca zawsze zrealizowana jest solidnie i zawsze zostawiamy po sobie ład. Poprzez to, klient od razu może korzystać z zrobionej pracy. Warto się zaznajomić się z opisem oferty na naszej stronie www.
http://masterbudowa.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Działki okolice Krakowa

Działki okolice Krakowa
Firma SEKO przygotowała dla Państwa wyjątkowe działki budowlane w okolicach Krakowa. Położone w cichych i kameralnych wioskach są doskonałym miejscem pod budowę domu i wiedzenie beztroskiego życia rodzinnego. Jeśli chcą Państwo osiedlić z dala od gwaru dużego miasta, a jednocześnie nie rezygnować z jego wszystkich udogodnień, polecamy propozycję firmy SEKO. Rzeszotary i Świątniki Górne są oddalone od Krakowa o jedyne 6 kilometrów. Spokojnie dostaną się więc Państwo do swojej firmy lub odwiozą pociechy do szkoły.
http://www.podkrakowskiesiolo.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Budowa hal

Budowa hal
Zlokalizowana w Bielanach Wrocławskich firma Art Budownictwo opublikowała na poniższej domenie online swoją interesującą propozycję. Zawiera ona profesjonalne projekty z zakresu budownictwa przemysłowego oraz kubaturowego. Grupa mających zadowalające kompetencje pracowników buduje stalowe hale zakładu ASTRON, przeznaczone dla działu handlowego, komercyjnego, a także obiektów sportowych. Niebywałym powodzeniem wśród zleceniodawców cieszą się zarówno budynki standardowe, jak i jednokondygnacyjne.
http://www.artbudownictwo.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009