Budownictwo

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
Praca licencjacka transport. Praca licencjacka transport
Praca licencjacka politologia. Praca licencjacka politologia
Pisanie prac z informatyki. Pisanie prac z informatyki

Wyszukaj stronę        Panele akustyczne

Panele akustyczne
AbcSoundLab.com.pl oferuje kompleksowe usługi w zakresie akustyki. Specjalnością opisywanej firmy jest profesjonalna adaptacja akustyczna. Szczególne miejsce w ofercie zajmują panele akustyczne, głównie absorpcyjne. W ofercie firmy uwzględnione zostały przykładowo pomieszczenia studyjne. Oferta obejmuje adaptacje akustyczne sal konferencyjnych czy koncertowych. Komfort akustyczny jest niezwykle ważny w biurze open space i innych miejscach pracy. Dzięki akustyce można w danym pokoju stworzyć prawdziwe centrum rozrywki.
http://www.abcsoundlab.com.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Sztukateria styropianowa

Sztukateria styropianowa
Polem działalności rekomendowanej firmy jest produkowanie oraz rozpowszechnianie wyrobów z szeroko pojmowanej sztukaterii elewacyjnej. Właściciel przedsiębiorstwa, Adam Brożek oferuje różnego typu gzymsy elewacyjne, sztukaterię styropianową czy bonie. Poza tym Art-Deta sprzedaje często trudne do scharakteryzowania, wyjątkowe elementy, mozaiki, kształty trójwymiarowe. Chcąc sprostać potrzebom klientów, realizuje dowolne formy profilu na podstawie dostarczonych przez nich rysunków. Wszystkie stosowane materiały mają wymagane certyfikaty jakości.
http://www.artdeta.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Mieszkania Warszawa Praga

Mieszkania Warszawa Praga
Jesteśmy fachową firmą budowlaną, która wyspecjalizowała się w budownictwie mieszkań. Jednakże na naszej witrynie można przejrzeć dotychczasowe pozostałe realizacje. Jeśli szukają Państwo mieszkania w Warszawie zachęcamy na naszą witrynę.
http://www.probud.com.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Kraków mieszkania

Kraków mieszkania
Od paru lat zajmujemy się budowaniem mieszkań w Krakowie i okolicach. Zrealizowaliśmy już kilka realizacji i ciągle realizujemy nowe projekty. Nasza witryna przedstawia dokładnie nasze budowle, zarówno te wykonane, jak też te które wykonujemy. Plusem prezentowanej firmy jest bezpośredni kontakt z klientami, bez żadnych przedstawicieli. Jeżeli myślą Państwo o nabyciu mieszkania, warto od razu skontaktować się z naszą firmą. Zaprezentujemy dokładną ofertę naszych lokali mieszkalnych i w razie decyzji pomożemy także z finansowaniem. Jesteśmy dobrze działającą firmą, które ceni sobie dobro każdego klienta. Na początek zachęcamy na naszą stronę www.
http://www.semaco-ig.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Ochrona konstrukcji żelbetowych

Ochrona konstrukcji żelbetowych
Firma Top Building została założona dla potrzeb wykonywania specjalistycznych usług związanych z naprawą konstrukcji żelbetowych. Firma Top Building wyspecjalizowała się głównie we wzmocnieniach konstrukcji żelbetowych taśmami węglowymi. Właściciele Firmy są wysoko wykwalifikowanymi inżynierami budownictwa lądowego z długoletnim doświadczeniem w dziedzinie napraw i ochrony obiektów przemysłowych, mostowych, energetycznych, hydrotechnicznych i obiektów gospodarki wodno-ściekowej. Profesjonalne wykonanie renowacji i ochrony konstrukcji budowlanych wymaga profesjonalnej diagnostyki, projektu oraz fachowego wykonawstwa. Firma TOP BUILDING te potrzeby gwarantuje!
http://topbuilding.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009