Budownictwo

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
Google Shopping. Google Shopping to najlepsza promocja sklepu.
maszyny czyszczące. Profesjonalnie maszyny czyszczące dla firm sprzątających i osób prywatnych.
praca licencjacka po angielsku. Szukasz pomocy? praca licencjacka po angielsku czeka na Ciebie. Wystarczy, ze przedstawisz temat, a my załatwimy wszystko za Ciebie.

Wyszukaj stronę        Płyty Jomb

Płyty Jomb
Adresatami naszej oferty są zwłaszcza firmy budowlane. Produkujemy najlepszej klasy materiały przeznaczone dla budownictwa, telekomunikacji, drogownictwa praz małej architektury. Prowadzimy sprzedaż hurtową. Wśród oferowanych wyrobów znajdują się między innymi płyty Jomb. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, nieustannie poszerzamy nasz asortyment o nowe produkty. Monitorujemy potrzeby klientów i zmiany dokonujące się w technologii.
http://www.prima-bud.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Budowa domów Katowice

Budowa domów Katowice
Decydując się na firmę budowlaną, powinno się wziąć szczególną poprawkę na jej opinię. Firma Coolship z Katowic od lat może pochwalić się nieposzlakowaną opinią. Zarówno prace dla klientów prywatnych - budowa domów mieszkalnych, kompleksowe remonty i przebudowy, jak też prace wykonywane dla przedsiębiorstw - budowy obiektów usługowych, rozbudowy, jak i renowacje były wykonywane zgodnie z harmonogramem i sztuką budowlaną. Firma chętnie podejmuje się budowy luksusowych domów, czy też dużych projektów budowlanych takich jak przykładowo budowa i rekonstrukcja hoteli, budynków magazynowych i produkcyjnych.
http://www.coolship.com.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

klimatyzacja Wrocław

klimatyzacja Wrocław
Dzisiejsze czasy zmieniają całkowicie spojrzenie na warunki pracy jakie nas obowiązują i do jakich mamy prawo jako pracownicy. W każdym biurowcu wymagane jest zainstalowanie klimatyzacji. W okolicy Wrocławia najlepszym wyborem będzie Klimatyzacja Wrocław. Nasza firma gwarantuje wysoką jakość klimatyzacji, która nie odbiega od najwyższych standardów. Oferujemy kompleksową usługę montażu oraz serwisu systemów klimatyzacyjnych. Dzięki temu klimatyzacja pozwoli na zaoszczędzenie energii , a dodatkowo zmniejszy koszta naprawy.
http://www.cymex.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Szybka rozbiórka budynków

Szybka rozbiórka budynków
O ile zjawi się konieczność wyburzenia budynków, przy udziale firmy RECYCLING Wyburzenia Poznań wykonasz to szybko, a także na atrakcyjnych warunkach. Bez znaczenia czy wyburzanie tyczyć się ma większych hal przemysłowych albo małych budynków – w każdym momencie RECYCLING - Rozbiórki Poznań zapewnia kompleksowe prace. W ich skład zależnie od życzeń kontrahenta, wejść ma sposobność także kruszenie gruzu, czy też recykling gruzu. Pod tym odnośnikiem sieciowym znaleźć można między innymi charakterystykę przedsiębiorstwa oraz precyzyjny opis prac, jakie przeprowadza.
http://www.wyburzanie.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Posadzki Szczecin

Posadzki Szczecin
Posadzki z batonu, żywiczne i wykładziny zgrzewne to usługi jakie realizuje firma Chemex System. Każdy klient firmy może liczyć na pełną satysfakcje z wykonanej pracy gdyż firma wykorzystuje nowe technologie i maszyny które w znaczny sposób usprawniają pracę. Jeśli planujesz wykonywanie posadzki to koniecznie z tą firmą.
http://chemexsystem.pl/realizacje.html
Pokaż szczegóły wpisu...

Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009