Budownictwo

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
https://netfotki.pl. https://netfotki.pl
https://bioplantacja.pl. https://bioplantacja.pl
https://dobradieta365.pl. https://dobradieta365.pl

Wyszukaj stronę        Badania geologiczne i geotechniczne

Badania geologiczne i geotechniczne
Nasza firma specjalizuje się w wykonywaniu badań geotechnicznych i geologiczno-inżynierskich na potrzeby rozpoznania stanu środowiska gruntowo-wodnego. Wykorzystujemy przy tym specjalistyczny sprzęt, taki jak: wiertnica geologiczna, sonda statyczna CPT, ręczne świdry okienkowe, sonda dynamiczne DPL (SLVT), płyta VSS oraz inne. Do każdego zagadnienia staramy się podchodzić indywidualnie, zgodnie z wiedzą zdobytą na Wydziale Geologii Uniwersytetu Warszawskiego. Dzięki naszemu zaangażowaniu możemy szczycić się szeroką grupą zadowolonych klientów współpracujących z Nami.
http://www.geoplus.com.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Skład budowlany

Skład budowlany
Euro Klinkier Szczecin w swojej ofercie posiada między innymi: deski tarasowe, bruk klinkierowy, dachy, dachówki, cegły porotherm, płytki elewacyjne i płytki schodowe, cegły ręcznie formowane oraz inne materiały budowlane. Dodatkowo oferujemy transport zakupionych u nas materiałów bezpośrednio na budowę lub w inne miejsce wyznaczone przez klienta. Zapraszamy do naszego składu budowlanego w Szczecinie.
http://www.euroklinkier.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Kominki nowoczesne

Kominki nowoczesne
Prezentowana tutaj oferta to kominki Arysto i nie tylko. Zamiast wypisywać w wyszukiwarce „kominki Szczecin” albo „kominki nowoczesne Szczecin”, warto z miejsca odwiedzić naszą witrynę abckominka.pl, która umożliwi Ci na osiągnięcie niepowtarzalnego wizerunku Twojego apartamentu. Z serwisem abckominka.pl, kwestie w stylu „czy kominek Spartherm będzie należyty dla mojego mieszkania” mają sposobność odnaleźć efektywne rozwiązanie. Są tu prezentowane wyłącznie kominki wysokiej klasy. Z całego serca nakłaniamy do zobaczenia tej strony sieciowej.
http://www.abckominka.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

elektroinstalacje małopolska

elektroinstalacje małopolska
Budując dom, musimy mieć na uwadze wiele rzeczy. Powinniśmy zaplanować nie tylko umeblowanie pokoi, ale też to, jak będzie przebiegała instalacja elektryczna. Jednak ten element należy powierzyć fachowcowi – elektryk nowa huta czeka na zlecenie.
http://zanel.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Pianka pur

Pianka pur
W propozycji znakomitej firmy Tech-Spray jest konieczny natrysk pianki. Oferowane izolacje natryskowe są obecnie niezmiernie doceniane. O wiele cieplejszy obiekt powoduje, iż jest mniejsze wydzielanie się do atmosfery CO2, co jest szalenie przyjazne ekologii. Bez wątpliwości izolacja natryskowa to również świetny sposób na uszczelnianie, umacnia ona całą konstrukcję. Więcej danych jest umieszczonych na witrynie internetowej. Pożyteczne ocieplanie pianką poliuretanową, posiada sporą ilość pozytywnych stron. Docieplić ściany budynku można od wewnątrz, jak i również po zewnętrznej stronie.
http://www.tech-spray.eu
Pokaż szczegóły wpisu...

Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009