Budownictwo

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
https://www.blueholiday.pl. https://www.blueholiday.pl
https://www.sklephit.pl. https://www.sklephit.pl
https://energia-kamieni.pl. https://energia-kamieni.pl

Wyszukaj stronę        projektant wnętrz

projektant wnętrz
Projekty: - wnętrz mieszkalnych - wnętrz użyteczności publicznej (powierzchni handlowych, biurowych i usługowych) - mebli unikatowych - elementów wyposażenia wnętrz Kompleksowa usługa zawiera: - przygotowanie projektu wnętrza w formie rysunków technicznych i realistycznych wizualizacji 3D - projekty wykonawcze dla wykonawców poszczególnych branż - zestawienia ilościowe i wartościowe materiałów wykończeniowych i elementów wyposażenia, przygotowane w oparciu o założony budżet - opracowanie kolorystyki i szczegółowego doboru materiałów
http://mt-studio.com.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Firma budująca domki szkieletowe.

Firma budująca domki szkieletowe.
W współczesnych czasach próbujemy żyć nie tylko w harmonii z naturą, bardzo ekologicznie, ale też bardzo ekonomicznie. Stąd też absolutnie nie dziwi fakt, iż coraz częściej decydujemy się na najwyższej jakości domy energooszczędne firmy ERGOTECH. Tego rodzaju konstrukcje są nie tylko ekonomiczniejsze w samej budowie, ale też w codziennym utrzymaniu. Bez wątpienia najnowszej technologii domy szkieletowe są olbrzymią rewolucją na rynku nieruchomości. Dzięki ich komfortowej konstrukcji proces wznoszenia domu jednorodzinnego jest skrócony nawet 2 bądź też 3-krotnie, co oddziałuje na redukcję kosztów. Firma ERGOTECH to spora ulga dla naszego budżetu.
http://energooszczedne.szkieletowe-domy-drewniane.waw.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

BRAMOTECHNIKA - okna drutex Tychy

BRAMOTECHNIKA - okna drutex Tychy
Firma BRAMOTECHNIKA jest przedsiębiorstwem z Tychów oferującym swoim klientom wysokiej jakości produkty w skład których wchodzą między innymi wysokiej jakości okna drutex, niezawodne bramy garażowe oraz ogrodzenia gabionowe. Firma posiada ponad 20 letnie doświadczenie w branży budowlanej.
http://bramotechnika.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Usługi stolarskie Płock

Usługi stolarskie Płock
Jesteśmy znaną i cenioną firmą na naszym Płockim rynku. Zajmujemy się sprzedażą mebli i drzwi, ale wykonujemy także najróżniejsze usługi stolarskie. Klientom proponujemy pełne usługi stolarskie na terenie Płocka od pomiarów aż do kompletnej realizacji projektu. Nasza firma wykona wszelakie prace stolarskie również te typowe jak również nietypowe. Proponujemy konsultacje w każdym zakresie, pomoc w doborze odpowiednich materiałów, doradztwo w każdym zakresie. Zlecając prace naszej firmie, nie będą musieli się Państwo o nic martwić. Zatroszczymy się o każdy szczegół. Zapraszamy na naszą witrynę www, tam zaznajomią się Państwo z naszą ofertą.
http://uslugistolarskie.domarmeble.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Remonty wnętrz

Remonty wnętrz
Sugerujemy kompleksową obsługę – począwszy od czasu impulsu wnętrz – aranżów, poprzez strukturę, naprawa domu, remont domu, remont toalety, adaptacje strychy z wykorzystaniem w szerokim zakresie pojęte produkcje wykończeniowe aż po przeprowadzkę. Krajowa jednostka remontowa proponuje kolosalną panoramę posług, inicjując od czasu obrabiania także sporządzania wyrobionych wzorców jedynych zmieszczeń, na skroś strukturę odkąd podłoży, ogradzając na aranżacji wnętrz tudzież przesyłaniu zasadnych półproduktów.
http://remont.biz.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009