Budownictwo

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
Diamond Expert. Najlepsza wycena diamentów - Diamond Expert .
maszyny do mycia Lewi. maszyny do mycia Lewi to najlepszy produkt na rynku. Sprawdź sam!

Wyszukaj stronę        Dźwig

Dźwig
Jesteśmy firmą, która świadczy usługi dźwigami jak także podnośnikami koszowymi. Posiadamy duży park maszynowy i ogromne doświadczenie. Jesteśmy przygotowani do każdych wyzwań i do wykonania każdej usługi. Nasza firma ciągle się rozwija i powiększa własne możliwości. Teraz nie ma zadań, które nie możemy wykonać. Warto wejść na prezentowaną witrynę www i przejrzeć naszą ofertą, jak również dostępność naszych maszyn. Wszelkie wiadomości o sposobie zamówienia i o naszej firmie zamieszczamy na witrynie www.
http://arton.net.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

GeoProfi geodezja Świdnica

GeoProfi geodezja Świdnica
Witryna geoprofi.pl to złoty środek, dla wszystkich, jacy chcą nabyć informacje odnośnie geodezji. Przedsiębiorstwo zapewnia fachowość usługi. W ofercie wyszukasz, np.: wykonywanie map, ustalanie granic, podziały działek, inwentaryzacje powykonawcze, tyczenie budynków i wiele innych. Ze względu na doświadczenie firmy, chwali się uznaniem wśród klientów. Trzeba wspomnieć o wykorzystywanych technologiach, które są odpowiedniej jakości. Firma proponuje: profesjonalne podejście do klienta, rzetelność wykonywanej usługi, precyzyjny sprzęt i wiele innych, jakie zagwarantują satysfakcję zainteresowanego.
http://www.geoprofi.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

JK-Projekt Świadectwa Energetyczne

JK-Projekt Świadectwa Energetyczne
JK-Projekt jest firmą, która jest fachowcem w tworzeniu projektów budowlanych oraz świadczeniu usług związanych z wystawianiem zaświadczeń o formie energetyczności budynków. Wspomniana dziedzina, w której działa przedsiębiorstwo obejmuje całościowe przygotowanie projektów: o charakterze architektonicznym, budowlanych czy tych, które wiążą się z konstrukcjami. JKP trudni się też obsługą przeprowadzanych inwestycji: zarządza inwestycjami budowlanymi, prowadzi nadzór inwestycyjny, może także być inwestorem pomocnicznym, sprawdzi się także w roli kierownika budów lub robót budowlanych.
http://www.jk-projekt.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Domy drewniane

Domy drewniane
Wolf System Sp. z o.o. z siedzibą w Siemianowicach Śląskich - jesteśmy firmą oferującą sprawdzony system budowy typowych nowoczesnych domów mieszkalnych oraz tych projektowanych indywidualnie. Budujemy nowoczesne domy ekologiczne, trwałe i niedrogie w utrzymaniu. Oferujemy optymalny stosunek ceny do wysokiej jakości oferowanych domów. Umożliwiamy naszym klientom zaadaptowanie naszego gotowego projektu do indywidualnych potrzeb. W naszym obszernym katalogu znajdą Państwo domy drewniane, domy energooszczędne, domy szkieletowe, domy pasywne, domy szeregowe, a także wszelkiego rodzaju obiekty biurowe i budynki użytkowe. Rodziny w naszej ofercie znajdą wyjątkowe domy wielorodzinne i bliźniaki.
http://www.wolfhaus.pl/Projekty-indywidualne/Zaprojektuj-dom-indywidualnie
Pokaż szczegóły wpisu...

Drzwi Lublin Bramtech

Drzwi Lublin Bramtech
Spółka handlowa Bramtech zlokalizowana jest w Lublinie i sprzedaje systemy do bram, ogrodzenia posesyjne, drzwi i zapory drogowe dla klientów prywatnych i przedsiębiorstw. W sklepie istnieje możliwość znalezienia automatykę do bram firm Tousek, NICE i CAME. Natomiast bramy do garaży znaleźć można firm PWiśniowski i Normstahl. Ponadto pracownicy firmy oferują szlabany, systemy parkingowe, drzwi fasadowe, domofony oraz żywice epoksydowe. Warto zweryfikować samemu ceny i jakość zamówień. Poszczególni pracownicy firmy to fachowcy jakich mało.Duża suma prezentowanych produktów, terminowość dostaw oraz niskie ceny informują o profesjonalizmie spółki.
http://www.bramtech.lublin.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009