Budownictwo

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
Korekty prac. Oferujemy profesjonalne Korekty prac . Sprawdź nasza ofertę.
praca magisterska wzory. Dwoisz się i troisz pisząc magisterkę,wpisujesz w wyszukiwarkę praca magisterska wzory i nic. Nie trać na to czasu i energii. Pomożemy Ci napisać profesjonalną pracę. Zapraszamy
Profesjonalna wycena diamentów. Najlepsza lokata to inwestycja w Profesjonalna wycena diamentów i diamenty - zainwestuj bezpiecznie swoje pieniądze!

Wyszukaj stronę        Lambor szalunki do wykopów

Lambor szalunki do wykopów
Firma Lambor Sprzęt Budowlany z Krakowa od 1996 roku zajmuję się sprzedażą szalunków do wykopów. Nasze długoletnie doświadczenie pozwala nam zabezpieczyć wykopy każdej budowy nie narażając przy tym wykonawcy na znaczne koszty, a przede wszystkim dbamy o bezpieczeństwo i wygodę pracy. Posiadamy obudowy najróżniejszych kształtów i wymiarów. Celem odpowiedniego doboru zachęcamy do kontaktu z doradcą a w dalszej części naszej strony zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
http://szalunki-do-wykopow.eu
Pokaż szczegóły wpisu...

Windy przemysłowe

Windy przemysłowe
Firma Lambor jest autoryzowany przedstawicielem Hiszpańskiej firmy Saltec-Torgar. Zajmujemy się sprzedażą wind przemysłowych ze wszystkich jego gałęzi. Nasze windy mają zastosowanie na budowach, w magazynach, kopalniach, kominach, wieżach radarowych…, wszędzie tam gdzie niezbędny jest transport pionowy.
http://windy-przemyslowe.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Imer Group Polska

Imer Group Polska
Nasza firma od 2006 roku jest przedstawicielem włoskiej grupy Imer. Sprzedaż szerokiej gamy produktów Imer prowadzimy na terenie całej Polski. Świadczymy usługi z zakresu serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego, a także przeglądy konserwacyjne i okresowe. Oprócz sprzedaży detalicznej zaopatrujemy hurtowo sieci handlowe, oferując przy tym atrakcyjne warunki współpracy. Jeśli nawiążesz z nami pierwszy kontakt, będzie nam bardzo miło! Za wszelkie uwagi będziemy wdzięczni a na pytania postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
http://imer-group.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Enar Sprzęt Budowlany

Enar Sprzęt Budowlany
Nasza firma jest autoryzowanym dystrybutorem marki Enarco S.A. Od roku 2003 rozprowadzamy lekki sprzęt budowlany do wibrowania betonu, posadzkarstwa, zagęszczania gruntu i cięcia. Posiadamy sieć dystrybutorów na terenie całej Polski. Zapewniamy naprawy na najwyższym poziomie w zakresie serwisu zarówno gwarancyjnego jak i pogwarancyjnego. W naszej ofercie znajdziecie Państwo między innymi: buława wibracyjna, buławy pneumatyczne, listwy wibrujące enar, łata wibracyjna, płytowe zagęszczarki gruntu, zagęszczarka płytowa, skoczki wibrujące, bruzdownice na frezy, elektryczne zacieraczki do betonu, podwójna zacieraczka samojezdna, przecinarki drogowe. Zapraszamy do współpracy.
http://www.enar.co.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Lambor Sprzęt Budowlany

Lambor Sprzęt Budowlany
Rozpoczęliśmy działalność w 1990r i od tego czasu funkcjonujemy z sukcesami na rynku europejskim. Specjalizujemy się w branży sprzętu i maszyn do budownictwa mieszkalnego i drogowego. Prowadzimy sprzedaż, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, a także świadczymy usługi montażowe, przeglądy konserwacyjne i okresowe.
http://lambor.net.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009