Budownictwo

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
Pompa ciepła. Pompa ciepła ? Świetny pomysł na ogrzanie domu czy mieszkania. Oferujemy produkty najlepszych marek w korzystnych cenach.
prace doktorskie. Pięć lat studiów - trudu, znoju a zarazem doskonałej zabawy, a na koniec obligatoryjnie prace doktorskie . Zbliżasz się do końca studiów i masz problem z napisaniem pracy. Zgłoś się do nas!
www.ciekawetargi.pl. Na stronie można znaleźć targi organizowane w Polsce. Najciekawsze targi w Polsce - www.ciekawetargi.pl . Zapraszamy.

Wyszukaj stronę        Dr. Schulze

Dr. Schulze
Nasza firma jest przedstawicielem niemieckiego producenta maszyn i narzędzi diamentowych Dr. Schulze. Prowadzimy sprzedaż, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, a także świadczymy usługi montażowe, przeglądy konserwacyjne i okresowe.
http://dr-schulze.com.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Geowlóknina

Geowlóknina
Geowłóknina ma zastosowanie jako wzmocnienie i separacja słabego podłoża nasypów w celu poprawy jego stateczności oraz przyspieszenia konsolidacji. Z geowłókniny wykonuje się warstwy rozdzielające miedzy gruntami lub kruszywami o różnym uziarnieniu oraz warstwy podkładowe utrzymujące grunt pod geosiatkami, georusztami, gabionami, przy budowie wzmocnionych skarp i nasypów. Służą do osłony systemów drenarskich w celu zabezpieczenia ich przed zamuleniem gruntem drobnoziarnistym. Osłaniają uszczelnienia z geomembrany przed uszkodzeniem mechanicznym.
http://www.geosyntetyki.info
Pokaż szczegóły wpisu...

Usługi Koparko-ładowarką Warszawa

Usługi Koparko-ładowarką Warszawa
Solidbud oferuje swoim klientom z Warszawy i okolic usługi koparko-ładowarką. Wykonujemy takie prace jak: - wykopy pod fundamenty , - wykopy pod sieci wodociągowe, - wywóz gruzu - załadunek materiałów sypkich. Każdą pracę wykonujemy w sposób dokładny, solidny a przede wszystkim terminowy. Serdecznie zapraszamy także do naszej hurtowni kruszyw budowlanych, gdzie oferujmy w sprzedaży piach, czarnoziem, żwir czy też tłuczeń.
http://www.solidbud24pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Nowoczesne podesty ruchome.

Nowoczesne podesty ruchome.
Już dzisiaj firma Podnośniki Wynajem Sp. z o.o. jest w stanie zaoferować Państwu niezwykle wysokiej klasy podnośniki ruchome. Mogą być one wykorzystywane w bardzo wielu dziedzinach przemysłu i co istotne znacząco upraszczają pracę. Oferujemy wyłącznie urządzenia w idealnym stanie oraz w korzystnej cenie.
http://www.podnosniki24.biz
Pokaż szczegóły wpisu...

Architekt wnętrz od Studio 7

Architekt wnętrz od Studio 7
Studio-7 to grono projektantów, który przeważnie pochłania się aranżowaniem nowoczesnych wnętrz. Wyjątkowe pomysły wdrożone są biorąc pod uwagę o artykuły wyśmienitej klasy co powoduje, że skutek finalny potrafi stać się zjawiskowy. Spore zaznanie w aranżowaniu wielu nieruchomości nie tylko w Polsce jak i w Niemczech daje dostęp do okazałej wiedzy i należytym poczuciu gustu. Współpraca z rozmaitymi specjalistami zajmującymi się m.in. wytwarzaniem sprzętów, akustyką czy produkowaniem materiałów. To zapewnia kapitalny rezultat końcowy przy zachowaniu uczciwej opłaty.
http://www.studio-7.com.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

System parkingowy

System parkingowy
Jesteśmy autoryzowanym partnerem HUB Parking Technology. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam stworzyć grupę fachowców, którzy są w stanie sprostać najbardziej wymagającym Klientom. Jako pierwsza firma w Polsce (a czwarta w Europie) zainstalowaliśmy najnowocześniejszy system parkingowy marki FAAC - ParQube. Firmę tworzy zespół młodych i ambitnych ludzi, stale podnoszących swoje kwalifikacje i poszukujących nowatorskich rozwiązań w dziedzinach takich jak systemy parkingowe czy kontrola dostępu
http://www.systemparkingowy.com
Pokaż szczegóły wpisu...

Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009