Budownictwo

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
VetComplex. Nasze labolatorium VetComplex oferuje badania profilaktyczne oraz diagnostykę kliniczną.
Prace Licencjackie Napisane za Grosze. Prace Licencjackie Napisane za Grosze to oferta dla Ciebie.
praca magisterska. Pięć lat studiów - trudu, znoju a zarazem doskonałej zabawy, a na koniec obligatoryjnie praca magisterska . Zbliżasz się do końca studiów i masz problem z napisaniem pracy. Zgłoś się do nas!

Wyszukaj stronę        Dr. Schulze

Dr. Schulze
Nasza firma jest przedstawicielem niemieckiego producenta maszyn i narzędzi diamentowych Dr. Schulze. Prowadzimy sprzedaż, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, a także świadczymy usługi montażowe, przeglądy konserwacyjne i okresowe.
http://dr-schulze.com.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Geowlóknina

Geowlóknina
Geowłóknina ma zastosowanie jako wzmocnienie i separacja słabego podłoża nasypów w celu poprawy jego stateczności oraz przyspieszenia konsolidacji. Z geowłókniny wykonuje się warstwy rozdzielające miedzy gruntami lub kruszywami o różnym uziarnieniu oraz warstwy podkładowe utrzymujące grunt pod geosiatkami, georusztami, gabionami, przy budowie wzmocnionych skarp i nasypów. Służą do osłony systemów drenarskich w celu zabezpieczenia ich przed zamuleniem gruntem drobnoziarnistym. Osłaniają uszczelnienia z geomembrany przed uszkodzeniem mechanicznym.
http://www.geosyntetyki.info
Pokaż szczegóły wpisu...

Usługi Koparko-ładowarką Warszawa

Usługi Koparko-ładowarką Warszawa
Solidbud oferuje swoim klientom z Warszawy i okolic usługi koparko-ładowarką. Wykonujemy takie prace jak: - wykopy pod fundamenty , - wykopy pod sieci wodociągowe, - wywóz gruzu - załadunek materiałów sypkich. Każdą pracę wykonujemy w sposób dokładny, solidny a przede wszystkim terminowy. Serdecznie zapraszamy także do naszej hurtowni kruszyw budowlanych, gdzie oferujmy w sprzedaży piach, czarnoziem, żwir czy też tłuczeń.
http://www.solidbud24pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Nowoczesne podesty ruchome.

Nowoczesne podesty ruchome.
Już dzisiaj firma Podnośniki Wynajem Sp. z o.o. jest w stanie zaoferować Państwu niezwykle wysokiej klasy podnośniki ruchome. Mogą być one wykorzystywane w bardzo wielu dziedzinach przemysłu i co istotne znacząco upraszczają pracę. Oferujemy wyłącznie urządzenia w idealnym stanie oraz w korzystnej cenie.
http://www.podnosniki24.biz
Pokaż szczegóły wpisu...

Architekt wnętrz od Studio 7

Architekt wnętrz od Studio 7
Studio-7 to grono projektantów, który przeważnie pochłania się aranżowaniem nowoczesnych wnętrz. Wyjątkowe pomysły wdrożone są biorąc pod uwagę o artykuły wyśmienitej klasy co powoduje, że skutek finalny potrafi stać się zjawiskowy. Spore zaznanie w aranżowaniu wielu nieruchomości nie tylko w Polsce jak i w Niemczech daje dostęp do okazałej wiedzy i należytym poczuciu gustu. Współpraca z rozmaitymi specjalistami zajmującymi się m.in. wytwarzaniem sprzętów, akustyką czy produkowaniem materiałów. To zapewnia kapitalny rezultat końcowy przy zachowaniu uczciwej opłaty.
http://www.studio-7.com.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

System parkingowy

System parkingowy
Jesteśmy autoryzowanym partnerem HUB Parking Technology. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam stworzyć grupę fachowców, którzy są w stanie sprostać najbardziej wymagającym Klientom. Jako pierwsza firma w Polsce (a czwarta w Europie) zainstalowaliśmy najnowocześniejszy system parkingowy marki FAAC - ParQube. Firmę tworzy zespół młodych i ambitnych ludzi, stale podnoszących swoje kwalifikacje i poszukujących nowatorskich rozwiązań w dziedzinach takich jak systemy parkingowe czy kontrola dostępu
http://www.systemparkingowy.com
Pokaż szczegóły wpisu...

Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009