Budownictwo

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
praca licencjacka. Pięć lat studiów - trudu, znoju a zarazem doskonałej zabawy, a na koniec obligatoryjnie praca licencjacka . Zbliżasz się do końca studiów i masz problem z napisaniem pracy. Zgłoś się do nas!
Wycena brylantĂłw. Najlepsza lokata to inwestycja w Wycena brylantĂłw .
czyszczenie okien na wysokości Lewi. Kompleksowe czyszczenie okien na wysokości Lewi . Zapraszamy

Wyszukaj stronę        PRB Tadeusz staszewski

PRB Tadeusz staszewski
Firma Budowlana PRB Tadeusz zajmuje się usługami budowlanymi od 1986 roku. Naszą sztandarową usługą jest budowa domu pod klucz. Wedle Państwa życzenia możemy także postawić stan deweloperski lub stan surowy. W ramach usług budowlanych mamy również: elewacje domów, wykończenia wnętrz, tynki maszynowe oraz posadzki. W ramach naszej działalności wykonujemy również rozbiórki oraz wyburzenia. wybudowaliśmy domy setkom usatysfakcjonowanych klientów. Nie straszne nam projekty duże ale zajmujemy się również tymi mniejszymi domkami jednorodzinnymi. Nasze referencje mówią same za siebie. Jesteśmy solidni terminowi i konkurencyjni. Prowadzimy budowy domów na terenie Warszawy i okolicach.
http://www.staszewski.com.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Ramal - Pawilony modułowe

Ramal - Pawilony modułowe
Ramal od ponad dwudziestu lat zajmuje się budową obiektów z płyty obornickiej. W skład naszej oferty wchodzą pawilony handlowe oraz kioski gastronomiczne, które świetnie sprawdzają się w prowadzeniu działalności typu bistro, a także kontenery socjalne, stosowane często na placach budowy.
http://www.ramal.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Producent kiosków

Producent kiosków
Nasze obiekty z płyty warstwowej pozwolą Wam otworzyć działalność sezonową, lub lokal typu bistro. Oferujemy spersonalizowany design, dostosowany do indywidualnych potrzeb Klientów oraz konkurencyjne ceny.
http://www.ramal.eu/
Pokaż szczegóły wpisu...

Nowa Piwnica

Nowa Piwnica
Zagospodaruj istniejącą, lub stwórz dla siebie dodatkową przestrzeń w piwnicy… Dla większości z nas piwnica kojarzy się z ciemnym ponurym miejscem niechętnie odwiedzanym przez mieszkańców. Czas to zmienić! Już od dłuższego czasu pięknie zagospodarowane poddasza polskich domów cieszą ich użytkowników dając dodatkową przestrzeń do zamieszkania. Powiększyć przestrzeń mieszkalną… Nie zawszę plany zagospodarowania dają możliwość nadbudowy kondygnacji. Często dzielony dach z sąsiadami jest problemem nie do przeskoczenia. Nieraz po urodzeniu się kolejnego potomstwa, próbujemy sprzedać naszą nieruchomość i przenieść się do większego miejsca co wiąże się z przemeblowaniem...
http://nowapiwnica.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Ogniwa Słoneczne

Ogniwa Słoneczne
Niepowtarzalny program prosument wspiera finansowo tych, którzy chcieliby pozyskiwać energię termiczną bądź elektryczną z zastosowaniem takich technologicznych rozwiązań jak prosument fotowoltaika bądź też elektrownie wiatrowe. Program ten pozwoli na otrzymanie dodatkowych pieniędzy poprzez prosument dofinansowanie. By takie fundusze uzyskać należy złożyć odpowiednie prosument wnioski. Najlepiej jednakże skorzystać z pomocy fachowców oraz ekspertów, którzy są w stanie pomóc pozyskać odpowiednie dofinansowanie oraz sporządzić wszystkie niezbędne dokumenty.
http://www.fotoogniwa.com
Pokaż szczegóły wpisu...

Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009