Budownictwo

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
http://www.woma-bus.pl. Profesjonalne przewozy Polska-Dania, Polska-Niemcy sprawdź: http://www.woma-bus.pl
Gotowa praca magisterska. Szukasz pomocy? Gotowa praca magisterska czeka na Ciebie. Wystarczy, ze przedstawisz temat, a my załatwimy wszystko za Ciebie.
Lekarze. Spis szpitali, aptek, Lekarze .

Wyszukaj stronę        http://walczaklift.pl/

http://walczaklift.pl/
Firma WalczakLift świadczy usługi na terenie Poznania i okolic. Oferta firmy skierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak film. Współpraca z naszym przedsiębiorstwem gwarantuje Państwu, że usługi będą świadczone na najwyższym poziomie. Sprzęt, który proponujemy naszym Klientom zawsze jest ściśle dobrany pod ich aktualne potrzeby. Przede wszystkim bierzemy pod wagę na charakter wykonywanych robót oraz infrastrukturę okolicy. W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Nasi pracownicy udzielą odpowiedzi na wszystkie Państwa wątpliwości.
http://walczaklift.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

www.stillas.pl

www.stillas.pl
Firma Stillas Konstrukcje Budowlane ze Szczecina oferuje na bardzo korzystnych warunkach wynajem systemów rusztowań do prac budowlanych i remontowych na obszarze Szczecina i województwa zachodniopomorskiego. W naszej ofercie znajdą Państwo różnorodne typy rusztowań, renomowanych światowych producentów, takich jak Layher, Allround, Plettac, GBG, w tym: rusztowania jezdne, modułowe, ramowe i systemowe. Poza tym zapewniamy ich dowóz, oraz fachowy ich montaż i demontaż na miejscu budowy dokonany przez naszych wykwalifikowanych pracowników, oraz oferujemy również wynajem innego sprzętu używanego podczas prac prowadzonych na budowach: plandek, siatek i ogrodzeń budowlanych, kontenerów budowlanych i mieszkalnych, podnośników koszowych.
http://www.stillas.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Wiaty garażowe

Wiaty garażowe
Producent Drepo.pl specjalizuje się w tworzeniu zadaszeń i wiat. Charakteryzuje Nas przede wszystkim trwałość produkcji oraz alternatywne wzornictwo. Wszystkie Nasze zadaszenia stworzone są wyłącznie z drewna klejonego, co świadczy o stabilności i wytrzymałości zadaszenia. Nasze doświadczenie w pracy wynosi ponad 25 lat. Nasze wiaty objęte są 5 letnią gwarancją. Jeśli są Państwo zaintrygowani naszą ofertą, na stronie znajduje się katalog naszych zadaszeń - drepo.pl.
http://www.drepo.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

GAGA GRANIT

GAGA GRANIT
Gaga Granit powstała w 1983 roku. W tym czasie uzyskała ogromne doświadczenie w zakresie kamienia i jego wyrobów. Staramy się, aby klient otrzymał najwyższej jakości produkty. Zaopatrujemy przedsiębiorstwa w kamień nie tylko w naszym kraju, ale także poza granicami. Każde zamówienie realizujemy kompetentnie, ponieważ nabywca jest dla nas bardzo ważny. Naszym nabywcom oferujemy kostkę i blaty z kamienia, płytki, schody oraz parapety z granitu. Chętnych odsyłamy na http://www.diamante.pl/. Znajdziesz nas: ul. Niepodległości 37 w mieście Strzegom.
http://www.gagagranit.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Instal-Opol Instalacje Przemysłowe

Instal-Opol Instalacje Przemysłowe
Instal-Opol jest to firma utworzona bezpośrednio na podwalinach firmy Instal-Akme.Oferujemy kompleksowe roboty montażowe w budownictwie komunalnym, przemysłowym i ogólnym. Oferujemy wykonawstwo robót instalacyjnych oraz remonty i modernizacje istniejących instalacji w zakładach przemysłowych, obiektach użyteczności publicznej oraz infrastruktury technicznej. Prowadzimy roboty jako wykonawca robót instalacyjnych, technologicznych i remontowych. Wykonujemy m.in.: -montaż i serwis ogrzewania,instalacji przemysłowych,sanitarnych,pieców gazowych, -usługi spawalnicze,montaż i serwis wentylacji, i klimatyzacji,przewóz materiałów,oczyszczalnie ścieków,centralne ogrzewanie,instalacje przeciwpożarowe,montaż i serwis stacji uzdatniania wody.
http://instal-opol.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009