Budownictwo

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
http://tomexprzewozy.pl. Profesjonalne przewozy Polska-Dania, Polska-Niemcy sprawdź: http://tomexprzewozy.pl

Wyszukaj stronę        Domy w Leśnym Zaciszu

Domy w Leśnym Zaciszu
Bilders.Developer wykonało bajkowo tajemnicze miejsce. Banino Leśne Zacisze to miejsce, w którym pomyślne będą osoby młode jak i rodziny z dziećmi. Osiedle od samego Gdańska dzieli tylko 20 minut trasy. Jest to wystarczająco daleko żeby czmychnąć od miastowej powszedniości po pracy jak i na tyle blisko, że miłośnicy rozrywek nie będą musieli z nich ustępować. Rezydencje umiejscowione są w pięknej, zielonej okolicy, idealnej na utworzenie osobistego przytułku. Nowocześnie stworzone domy do odbioru są w stanie deweloperskim i dostępne w metrażu od 125 do 140 m kw. Umożliwia to na osobiste opracowanie wnętrza oraz dokonanie najbardziej szalonych dekoracyjnych fantazji.
http://www.lesnezacisze.nieruchomosci.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Architekt Gdańsk

Architekt Gdańsk
Warsztat architektoniczna kreuje propozycje budynków użyteczności publicznej od roku 1998. Efektywnie przekładamy propozycję na projekt. Od lat kreatywnie kreujemy krajobraz Sopotu. Działamy z zapałem także z zawziętością. To co nas określa to scalanie efektywności, aktywności także zaradności. Od dawna radujemy ufnością konsumentów. rekomendujemy do skorzystania naszych ofert projektowych.
http://www.ppwstanislawska.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Klimatyzacja i wentylacja Gdańsk

Klimatyzacja i wentylacja Gdańsk
Przedsiębiorstwo zajmuje się systemami klimatyzacyjnymi oraz wentylacjami i świadczy w pełni kompleksowe świadczenia remontowe. Własną ofertę zwraca zarówno do klientów indywidualnych jak i również biznesów oraz obszarów magazynowych. Interes świadczy gigantyczny wachlarz usług, między innymi malowanie, wygładzanie ścian, szpachlowanie i dopracowywanie pomieszczeń. Przedsiębiorstwo proponuje współczesne struktury grzewcze, co więcej zapewnia solidną realizację zamówienia. Firma na rynku Polskim jest od kilku lat oraz upaja się świetną opinią pośród konsumentów.
http://www.sanicom.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

żaluzje wrocław

żaluzje wrocław
Przedsiębiorstwo Rolshop trudni się handlem i montażem systemów ochronnych. Niemniej Zakład ten działa na rynku pocad 10 lat, dzięki czemu pomoc świadczone przez tę spółkę są idealne jak również wysokiej jakościklasy. W tej ofercie firma posiada tak systemy środkowe jak również zewnętrzne. W systemach wewnętrznych wchodzą w skład m.in. rolety w ramie lub rolety wolnowiszące, na dzień i na noc, rzymskie. Układy zewnętrzne natomiast to rolety zewnętrzne jak również markizy. W zasobie swoich usług zakład ma również moskitiery drzwiowe, z możliwością przesuwania i ściągane. Korporacja angażuje się i naprawą i serwisem rolet oraz żaluzji.
http://rolshop.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Blaty Kuchenne

Blaty Kuchenne
Zajmujemy się kompleksową obróbką kamienia naturalnego. W swojej ofercie posiadamy szeroki asortyment kamieni naturalnych takich jak marmur, granit, trawertyn, łupek i onyks. Wykonujemy blaty granitowe, blaty marmurowe, łazienki z kamienia, schody granitowe, schody marmurowe, posadzki z kamienia.
http://www.marmostyl.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009