Budownictwo

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
Przewozy do danii. Przewozy do danii
druk flag. druk flag
przewozy do danii. przewozy do danii

Wyszukaj stronę        POZ-BUD

POZ-BUD
POZ-BUD to hurtownia budowlana, z siedzibą w podpoznańskim Skórzewie. Za pomocą sprzedawanych przez nas produktów, będziecie Państwo w stanie wybudować każdego typu obiekt. W ofercie znajdziecie Państwo m.in. kleje, styropian, nawierzchnie, cegły oraz wiele innych produktów przydatnych na każdej budowie. Każde zamówienie możemy dowieźć w oczekiwane miejsce. Korzystamy z wyrobów wyłącznie najlepszych producentów. Zachęcamy do odwiedzania naszej hurtowni i naszej strony www. W razie problemów do dyspozycji każdego klienta są także nasi eksperci.
http://www.poz-bud.com.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Specjalistyczne roboty fundamentowe

Specjalistyczne roboty fundamentowe
Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z wizytówką znanego przedsiębiorstwa, które specjalizuje się w wykonywaniu fundamentów technologią pali prefabrykowanych oraz wzmacnianiu gruntów. Firma działa na polskim rynku już ponad 20 lat i zrealizowała setki projektów dla budownictwa przemysłowego, mieszkaniowego oraz hydrotechnicznego. Więcej informacji znajduje się na podanej stronie internetowej. Zapraszamy.
http://aarsleff-28.webself.net/
Pokaż szczegóły wpisu...

Szkło Zakład Szklarski

Szkło Zakład Szklarski
Zakład Szkło Marka Jaza jest znanym podmiotem, funkcjonującym na rynku szklarskim. Oferuje najlepszej jakości artykuły ze szkła zarówno do bardziej konwencjonalnego, jak też nowoczesnego budownictwa. W ofercie zakładu odnajdą Państwo m.in. balustrady, podłogi, kabiny prysznicowe, drzwi, ramy, lustra lub wyposażenie ze szkła hartowanego i kuloodpornego. Możemy zaproponować także tak niebanalne produkty, jak telewizory w szkle. Ten uniwersalny materiał jest doskonały do każdego budynku i wnętrza. Sprawdźcie Państwo sami albo firmie! Zapraszamy!
http://szklojaz.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Ensta

Ensta
Firma Ensta zajmuje się produkcją fundamentów prefabrykatowych oraz usługami ich dostarczania wraz z montażem. Wytwarzamy fundamenty liniowe a także stacyjne. Możemy zamontować je na wybranym terenie. Wykonamy również roboty ziemne. Nieustannie rozwijamy naszą ofertę o dodatkowe usługi. Doświadczona kadra firmy, działająca na rynku elektroenergetycznym od lat, zapewnia rzetelne wykonanie zamówień. Pełne, aktualne katalogi usług wraz z ich charakterystyką udostępnione są na witrynie internetowej firmy. Wybór naszych towarów to gwarancja ich wieloletniej trwałości oraz jakości.
http://ensta.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Root BD

Root BD
Przedsiębiorstwo ROOT BD to dystrybutor wyrobów drewnopochodnych dedykowanych dla budownictwa, a także meblarstwa. Współpracujemy z najbardziej znanymi producentami na rynku, jak np. Kronospan, Kronopol, jak i Egger. Można u nas zakupić płyty pilśniowe, płyty izolacyjne i podkłady podłogowe. Dostarczamy nasze materiały nie tylko na terytorium naszego kraju, lecz także poza naszymi granicami, gdyż dbamy o wygodę naszych kontrahentów. Kupując u nas, mogą Państwo chociażby zminimalizować zużycie energii w obiekcie albo doskonale zabezpieczyć budowlę przed zbieraniem się wilgoci. Serdecznie zapraszamy.
http://www.rootbd.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009