Budownictwo

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
Korepetycje z języka polskiego. Najlepsze Korepetycje z języka polskiego w Katowicach.
praca licencjacka po angielsku. Nie miałeś problemu z napisaniem pracy licencjackiej i magisterskiej, jednak praca licencjacka po angielsku to nie to samo. Nie wiesz jak się zabrać za pisanie doktoratu, z której strony go ugryźć? Napisz do nas, pomożemy!
Spis Aptek. Spis aptek i gabinetów w Polsce. Najlepsze Spis Aptek .

Wyszukaj stronę        SEBIKO - wyburzenia, usługi koparką

SEBIKO - wyburzenia, usługi koparką
Firma Sebiko Sebastian Igielskie z Nowego Miasta Lubawskiego kieruje swoją ofertę do firm i klientów indywidualnych zajmujących się budową dróg, placów itp. Współpracowaliśmy z takimi przedsiębiorstwami jak: SKANSKA, STRABAG, BUDIMEX przeprowadzając z nimi dużo ważnych inwestycji. Zdobyliśmy dzięki temu znaczne doświadczenie w budowie autostrad i dróg. Realizowaliśmy między innymi obwodnicę południową Gdańska, odcinki dróg nr S 7, obwodnicę Słupska a także roboty przy rozbudowie firmy ANWIL Włocławek. Rok założenie 2010, teren działalności: woj. Warmińsko-Mazurskie, a zwłaszcza miasta Ostróda, Nowe Miasto Lubawskie, Działdowo, Iława, Grudziądz, Lubawa, Brodnica.
http://www.sebiko.com.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Studnie głębinowe Konin

Studnie głębinowe Konin
wiercenie Zakład Wiertniczy Gruberski Konin świadczy usługi z zakresu wiercenia studni głębinowych. Nasza kadra posiada wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu odwiertów pod studnie głębinowe. Wykonujemy usługi na terenie Konina i okolic. Profesjonalny i nowoczesny sprzęt umożliwia nam szybką realizację zleceń często w trudno dostępnych miejscach.
http://www.wierceniestudni.konin.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Porady dla firm budowlanych

Porady dla firm budowlanych
Blog o tematyce maszyn budowlanych. Znajduje się na nim wiele porad i informacji o ich eksploatacji i wykorzystaniu.
http://serwiskop.wordpress.com/2017/06/05/jak-czesto-wymieniac-olej-hydrauliczny-w-koparce/
Pokaż szczegóły wpisu...

Studio Barrisol

Studio Barrisol
Barrisol to wyjątkowe, najwyższej jakości sufity podwieszane. Czterdzieści lat doświadczenia – uznanie na całym świecie – to najdoskonalsza rekomendacja dla marki Barrisol. Jesteśmy w stanie stworzyć sufit w ciekawej formie 3D lub zastosujemy na nim efektowne rozwiązania świetlne, a także grafiki. Nasze projekty znajdziesz zarówno w pomieszczeniach prywatnych, jak również w przestrzeniach użyteczności publicznej. Sufity Barrisol mają ponadto wzmocnione parametry akustyczne, wytrzymałościowe albo inne – sprawdź sam! Połącz design z precyzją i jakością marki Barrisol!
http://studio-barrisol.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Sufity napinane, naciągane

Sufity napinane, naciągane
Hurst to specjaliści z zakresu projektu i montowania sufitów. Wykonujemy nietuzinkowe sufity naciągane. Współpracujemy z uznaną marką – Barrisol. Projektujemy sufity o zróżnicowanych kształtach, formach lub barwach. Mogą one cechować się ponadto znakomitymi właściwościami izolacyjnymi, jak i akustycznymi. Nasze sufity napinane wykorzystywane są w najnowocześniejszym budownictwie. Możecie spotkać je w galeriach handlowych, wystawowych, czy pomieszczeniach biurowych. Wybierz markę Barrisol i ciesz się niesamowitymi możliwościami aranżacyjnymi w swoich pomieszczeniach.
http://www.hurst.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009