Budownictwo

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
maszyny czyszczące. Profesjonalnie maszyny czyszczące dla firm sprzątających i osób prywatnych.
praca licencjacka po angielsku. Szukasz pomocy? praca licencjacka po angielsku czeka na Ciebie. Wystarczy, ze przedstawisz temat, a my załatwimy wszystko za Ciebie.
Spis aptek. Medycyna, lekarze. Lista szpitali, lista aptek, lista gabinetów lekarskich w Polsce. Na stronie znajdziesz: Spis aptek medyczne.

Wyszukaj stronę        all4webszabezpieczeniawykopow

all4webszabezpieczeniawykopow
Sprawdź profesjonalną firmę, która działa na polskim rynku już od kilkunastu lat i zajmuje się zabezpieczeniem wykopów pod budowę. Firma posiada wykwalifikowaną kadrę oraz najnowocześniejszy sprzęt. Jeśli jesteś zainteresowany, to odwiedź stronę już teraz.
http://all4webs.com/zabezpieczeniawykopow/
Pokaż szczegóły wpisu...

PLAST MASTER

PLAST MASTER
Producent geomembran i geokompozytów. Jako pierwszy w Polsce rozpoczął produkcję folii fundamentowych. Wraz z narastającym zapotrzebowaniem w budownictwie na folie na zielone dachy, rozpoczął również produkcję tych folii.
http://plastmaster.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

wykopy ziemne

wykopy ziemne
Prace wyburzeniowe: realizujemy wyburzenia budynków murowanych, budynków i budowli o konstrukcji żelbetowej i stalowej do wysokości 24 m. Ponadto wykonujemy przekucia, przewierty, skuwanie posadzek, płyt dennych i inne. Prace drogowe: wykonujemy regulację poboczy drogowych, utwardzanie poboczy z materiału własnego i powierzonego, kopanie, odmulanie rowów przydrożnych i kanałów melioracyjnych, usuwanie i pielęgnacja zieleni niskiej i wysokiej. Utwardzenia terenu: wykonujemy utwardzenia terenów kruszywem oraz kostką brukową.
http://www.zwzpirek.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

parkietydrab.pl -Osuszanie Warszawa

parkietydrab.pl -Osuszanie Warszawa
Poszukujecie fachowca, który wykona podłogę z najwyższej jakości drewna? A może chcecie odnowić starą podłogę drewnianą? Interesuje Was ozonowanie lub osuszanie? A może nie możecie zdecydować się na schody drewniane? Spełnimy wszystkie potrzeby. Podłogi drewniane to nie tylko nasza praca - to przede wszystkim pasja, którą zajmujemy sie od bardzo wielu lat. Fachowość i mnóstwo prac wykonanych z drewnem to pewność, że zlecacie pracę odpowiednim osobom na odpowiednim miejscu. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą. Obszar naszego działania to Warszawa, dlatego jeśli mieszkacie Państwo na tym terenie albo w okolicach, serdecznie zapraszamy do kontaktu.
http://parkietydrab.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009