Budownictwo

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
maszyny do mycia Lewi. maszyny do mycia Lewi to najlepszy produkt na rynku. Sprawdź sam!

Wyszukaj stronę        all4webszabezpieczeniawykopow

all4webszabezpieczeniawykopow
Sprawdź profesjonalną firmę, która działa na polskim rynku już od kilkunastu lat i zajmuje się zabezpieczeniem wykopów pod budowę. Firma posiada wykwalifikowaną kadrę oraz najnowocześniejszy sprzęt. Jeśli jesteś zainteresowany, to odwiedź stronę już teraz.
http://all4webs.com/zabezpieczeniawykopow/
Pokaż szczegóły wpisu...

PLAST MASTER

PLAST MASTER
Producent geomembran i geokompozytów. Jako pierwszy w Polsce rozpoczął produkcję folii fundamentowych. Wraz z narastającym zapotrzebowaniem w budownictwie na folie na zielone dachy, rozpoczął również produkcję tych folii.
http://plastmaster.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

wykopy ziemne

wykopy ziemne
Prace wyburzeniowe: realizujemy wyburzenia budynków murowanych, budynków i budowli o konstrukcji żelbetowej i stalowej do wysokości 24 m. Ponadto wykonujemy przekucia, przewierty, skuwanie posadzek, płyt dennych i inne. Prace drogowe: wykonujemy regulację poboczy drogowych, utwardzanie poboczy z materiału własnego i powierzonego, kopanie, odmulanie rowów przydrożnych i kanałów melioracyjnych, usuwanie i pielęgnacja zieleni niskiej i wysokiej. Utwardzenia terenu: wykonujemy utwardzenia terenów kruszywem oraz kostką brukową.
http://www.zwzpirek.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

parkietydrab.pl -Osuszanie Warszawa

parkietydrab.pl -Osuszanie Warszawa
Poszukujecie fachowca, który wykona podłogę z najwyższej jakości drewna? A może chcecie odnowić starą podłogę drewnianą? Interesuje Was ozonowanie lub osuszanie? A może nie możecie zdecydować się na schody drewniane? Spełnimy wszystkie potrzeby. Podłogi drewniane to nie tylko nasza praca - to przede wszystkim pasja, którą zajmujemy sie od bardzo wielu lat. Fachowość i mnóstwo prac wykonanych z drewnem to pewność, że zlecacie pracę odpowiednim osobom na odpowiednim miejscu. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą. Obszar naszego działania to Warszawa, dlatego jeśli mieszkacie Państwo na tym terenie albo w okolicach, serdecznie zapraszamy do kontaktu.
http://parkietydrab.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009