Budownictwo

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
http://www.lewi-polska.pl/. Sklep http://www.lewi-polska.pl/ oferuje profesjonalny sprzęt do mycia okien.
Diamond Expert. Najlepsza wycena diamentów - Diamond Expert .
maszyny do mycia Lewi. maszyny do mycia Lewi to najlepszy produkt na rynku. Sprawdź sam!

Wyszukaj stronę        Pokrycia Dachowe

Pokrycia Dachowe
Innowacyjne badania i eksperymenty nad włókno-cementem wykonane w firmie Cembrit S.A doprowadziły do stworzenia oryginalnego materiału budowlanego o wszechstronnym zastosowaniu. Z tego powodu właśnie często sięgają po niego projektanci w Polsce. Materiały włóknocementowe to na chwilę obecną popularny materiał konstrukcyjny używany w szczególności przy produkcji pokryć dachowych. Dzięki temu, iż płyty i akcesoria Systemu dachowego EuroFala są doskonałym materiałem, który spełnia parametry techniczne wymagane w najróżniejszych rodzajach budynków.
http://www.cembrit.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Drzwi Wielkopolska

Drzwi Wielkopolska
Wójcik & Wójcik zajmuje się produkcją drzwi drewnianych, które charakteryzują się solidnym wykonaniem dzięki czemu bez problemu funkcjonować mogą wiele lat. Ze względu na nasze indywidualne podejście do każdego klienta, każde wyprodukowane przez nas drzwi cechują się niepowtarzalnością i pięknem. Klient może wybierać spośród wielu modeli, ale może również zaproponować własne rozwiązania wizualne. Dzisiaj niektóre z nich funkcjonują jako oferta standardowa. Barwienie naszych drzwi - rzecz kluczowa dla ich wizerunku - nadal odbywa się w dużej mierze pod indywidualne życzenie naszych Klientów. Często wytwarzamy drzwi o nietypowych wymiarach - wypełniając nisze nie zagospodarowaną przez wielu producentów.
http://drzwidrewniane-wojcik.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

parkiety warszawa PEBE

parkiety warszawa PEBE
Zespół PEBE działa w Warszawie od wielu lat dostarczając niezwykłe parkiety i deski podłogowe, m.in. firmy Karelia. Ramy działalności rozpoczęliśmy od montażu parkietów. Z czasem zmieniliśmy się w firmę handlowo-usługową, poszerzając działanie o sprzedaż akcesoriów typu: olśniewający parkiet warszawa, cudowne deski podłogowe warszawa. Współcześnie Pebe działa w dwóch miejscach w Warszawie: Bartycka oraz C.H. Targówek.
http://www.twojparkiet.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Tynki gipsowe warszawa

Tynki gipsowe warszawa
Zespół Abid to krótko mówiąc dobre ocieplanie budynków warszawa. Oferujemy klientom usługi typu: fantastyczne elewacje warszawa, wysokiej jakości tynkowanie warszawa po niskich kwotach. Teraz wybór firmy budowlanej jest przymusem. Jeżeli więc chcemy odkładać, stać nas będzie na drobiazgowe parkiety warszawa. Powinniśmy również upewnić się, czy salon kosmetyczny warszawa jest zawarty w ofercie.
http://www.parkiety-remonty-warszawa.com
Pokaż szczegóły wpisu...

Okna drewniane Bydgoszcz

Okna drewniane Bydgoszcz
Firma POLIS jest producentem i montuje okna, drzwi, ogrody zimowe z drewna klejonego – sosna, meranti, dąb, modrzew. Na naszej stronie prezentujemy szeroką gamę produktów wraz z rozwiązaniami technicznymi co pozwala odwiedzającym poznać szczegóły oferty produkcyjnej spółki POLIS. Na nasze wyroby i usługi udzielamy gwarancji. Zapraszamy.
http://www.polis.com.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009