Fotografia ślubna

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
Haft. Hafciarstwo, hafty na odzieży, Haft - Eurohaft.pl
Forum edukacyjne. Szkolne forum, Forum edukacyjne , pomoce naukowe.
prace magisterskie po angielsku. Nie miałeś problemu z napisaniem pracy licencjackiej i magisterskiej, jednak prace magisterskie po angielsku to nie to samo. Nie wiesz jak się zabrać za pisanie doktoratu, z której strony go ugryźć? Napisz do nas, pomożemy!

Wyszukaj stronę        Damian Stoszko

Damian Stoszko
Damian Stoszko to pasjonat aparatu fotograficznego. Nie traktuje więc swojej pracy wyłącznie jako formy zarobku. Pośród prowadzonych usług, główną ich częścią jest fotografia ślubna. Wprawnie zajmie się on sesją plenerową oraz fotoreportażem z samego wydarzenia. Zrealizuje dla klienta także sesje rodzinne czy portretowe. Robi zdjęcia przeważnie na Dolnym Śląsku, lecz uda się do klientów nawet poza nasz kraj. Decyzję o wyborze fotografa warto poprzedzić zapoznaniem się z jego portfolio udostępnionym na stronie internetowej. Wybierz pomysłowe podejście do fotografii ślubnej Damiana Stoszko.
http://damianstoszko.com
Pokaż szczegóły wpisu...

Fotograf Lublin

Fotograf Lublin
Sorkowska: fotograf Lublin, fotografia ślubna i dziecięca, fotografia ciążowa, fotografia noworodkowa, fotografia okolicznościowa. Sorkowska: fotograf Lublin, fotografia ślubna i dziecięca, fotografia ciążowa, fotografia noworodkowa, fotografia okolicznościowa. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
http://sorkowska.com
Pokaż szczegóły wpisu...


<wróć 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 dalej>Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009