Adwokat

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
prace zaliczeniowe. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Proponujemy oryginalne, profesjonalnie napisane prace zaliczeniowe , magisterskie, licencjackie i doktorskie.
maszyna do mycia okien. Chcesz poznać najlepsze maszyna do mycia okien ? Wejdź na stronę lewi-polska.pl.
http://textileprint.pl/. Drukarnia tkanin - http://textileprint.pl/ oferuje najlepszej jakości usługi. Zapraszamy

Wyszukaj stronę        Adwokat Wrocław

Adwokat Wrocław
Kancelaria Adwokacka dla poszkodowanego (pacjenta) zapewnia reprezentowanie poszkodowanego pacjenta w sprawach o odszkodowanie za błąd w sztuce medycznej (błąd medyczny, błąd lekarski, niepowodzenie w leczeniu, zakażenie chorobą itd.;),o zadośćuczynienie pieniężne za doznane krzywdy oraz zawinione naruszenie praw pacjenta, o ustanowienie renty oraz o ustalenie odpowiedzialności za dalsze pogorszenie stanu zdrowia i utratę zdolności do pracy w przyszłości, przed wojewódzką komisją do spraw orzekania o zdarzeniach medycznych.
http://www.adwokat-szymczyk.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Adwokat Olsztyn rozwody

Adwokat Olsztyn rozwody
Czasami się zdarza, że wspólne życie z druga osobą nie jest możliwe. Wówczas rozwód jest najlepszym rozwiązaniem. W kancelarii Adwokata Ale kasandra Gubańskiego zdajemy sobie sprawę z tego, że sa to ciężkie chwil, a nasza pomoc powinna być prowadzona w odpowiedni sposób. Korzystając pomocy prawnej naszej kancelarii w trakcie rozwodu, masz pewność, że poprowadzimy Twoje sprawy z najwyższa starannością z zachowaniem odpowiedniej subtelności. Naszych klientów w sprawach rozwodowych reprezentujemy zarówno na sali sądowej jak i po za nią. Serdecznie zapraszamy
http://www.adwokatgubanski.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Kancelaria Prawna Piotr Zdrojewski

Kancelaria Prawna Piotr Zdrojewski
Jeżeli Twoje obecne położenie wiąże się z interwencją prawną,to odpowiednie wsparcie możesz uzyskać poprzez usługi prawne, jakie oferują kancelarie prawnicze. Dzięki ich praktyce i orientacji w przepisach prawa zwiększasz swoje szanse na wygraną w sądzie lub zawarcie transakcji z kontrahentem na korzystnych warunkach. Nasza kancelaria adwokacka za główny obszar działania ma centralną Polskę oraz co większe miasta w tym Łódź oraz Warszawę. Z pewnością o współpracy z nami przekonuje wieloletnie doświadczenie w takich usługach jak: reprezentowanie interesów strony przed sądem i instytucjami publicznymi, rzeczowe doradztwo prawne, opracowywanie projektów pism procesowych, umów oraz obsługa spółek i innych podmiotów gospodarczych.
http://www.kancelarie-prawne-lodz.eu
Pokaż szczegóły wpisu...

Adwokaci w Ełku

Adwokaci w Ełku
Adwokaci z Ełku przedstawiają swoje usługi z zakresu kodeksu karnego, prawa gospodarczego oraz administracji i zamówień publicznych. Gwarantujemy fachową pomoc. Wynagrodzenie jest dostosowane do możliwości klienta. Zapraszamy.
http://adwokat.elk.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

KANCELARIA ADWOKACKA MARCHEWKA

KANCELARIA ADWOKACKA MARCHEWKA
Kancelaria Adwokacka Adwokata Dominika Marchewki świadczy pomoc prawną, Nr tel. Kom 530834077 : adres e-mail marchewkadominik@gmail.com Adwokat Dominik Marchewka jest założycielem kancelarii działa na terenie Krakowa i Śląska. Adwokat Dominik Marchewka nr. Kom. 530834077 . Doświadczenie i lojalność wobec klientów oraz indywidualne podejście do każdej sprawy . Kancelaria znajduje się w okresie intensywnego rozwoju. Oferujemy usługi najwyższej jakości oraz zajmujemy się szerokim spektrum spraw. W naszej pracy kierujemy się zasadami etyki adwokackiej i godności zawodu, a wszystkie informacje, które powierzycie Państwo naszej kancelarii są chronione tajemnicą adwokacką.
http://www.adwokatmarchewka.com/
Pokaż szczegóły wpisu...

Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009