Gastronomia

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
przykładowe prace inżynierskie. Dwoisz się i troisz pisząc magisterkę,wpisujesz w wyszukiwarkę przykładowe prace inżynierskie i nic. Nie trać na to czasu i energii. Pomożemy Ci napisać profesjonalną pracę. Zapraszamy
Pisanie za Grosze. Korepetytorzy Pisanie za Grosze pomogą Ci w Twojej pracy dyplomowej.
Urządzenie do mycia okien Lewi-Polska. Urządzenie do mycia okien Lewi-Polska to najlepszy produkt na rynku. Sprawdź sam!

Wyszukaj stronę        Degustacje win

Degustacje win
Zajmujemy się aranżowaniem eksperckich degustacji oraz szkoleń tyczących się szlachetnych win i cygar. Posiadamy specjalistyczną i bardzo wszechstronną wiedzę, a najdoskonalsze wina to nasza pasja. Ażeby otrzymać rozkosz jaką daje degustacja wystarczy zrozumieć kilka głównych zasad, wziąć do ręki odpowiednie szkło wypełnione doskonałym winem, i po kilku chwilach rozkoszować się doskonałym smakiem i aromatem. Aranżowana przez nas imprezy zapewniają najlepszą jakość, niezapomnianą zabawę oraz formę przystosowaną do wszelkich potrzeb Klienta.
http://www.pickandtaste.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Pizzeria Szczecin

Pizzeria Szczecin
Restauracja i pizzeria Santorini mieszcząca się w centrum Szczecina zaprasza do lokalu na pyszne dania z kuchni tradycyjnie i oryginalnej. Naszą specjalnością jest pyszna pizza, ale osoby szukający innych potraw również się nie zawiodą. Oferujemy dania zarówno na ciepło jak i na zimno. W naszym zakresie znajduje się również catering. Obsługujemy przyjęcia rodzinne, weselne, imprezy plenerowe, firmowe, lunche itp. Zapraszamy
http://santorinibar.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Restauracje Kraków

Restauracje Kraków
Serwis E-restauracja został zbudowany przez Rafała Pasenika. Na pewno jest idealnym miejscem dla smakosza, który pragnie odnaleźć restauracje odpowiadające jego kulinarnym gustom. Domena gromadzi wiadomości na temat organizowanych eventów, jadłospisu, promocji wybranych lokali. Profesjonalna wyszukiwarka umożliwia znalezienie konkretnej restauracji w takich miastach jak na przykład Warszawa, Kraków czy też Szczecin. Użytkownicy zapisani do newslettera mają szansę na zyskanie kuponów.
http://www.e-restauracja.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Mieszałka

Mieszałka
Promowana strona zawiera ofertą maszyn piekarniczych firmy MASZ Gliwice. Oferta adresowana jest m.in. do właścicieli piekarń czy cukierni. Szczególne miejsce w ofercie zajmuje nowoczesna mieszałka spiralna. Firma ta jest zarówno producentem, jak i dystrybutorem wysokiej klasy urządzeń. Przedsiębiorstwo to dysponuje własnym, zaawansowanym działem konstrukcyjnym. Wszystkie oferowane urządzenia objęte są gwarancją. Z usług korzystają zarówno klienci z kraju, jak i zagraniczni. Nad jakością usług czuwa doświadczona kadra inżynierska oraz pracownicza.
http://www.masz.gliwice.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Serwis urządzeń gastronomicznych

Serwis urządzeń gastronomicznych
Zasadniczym przedmiotem działalności znajdującego się w Gdyni przedsiębiorstwa jest dystrybucja różnego rodzaju urządzeń gastronomicznych oraz chłodniczych, jak również umeblowania ze stali nierdzewnej. Artykuły te są pomocne w czasie urządzania kuchni domowej, baru lub restauracji. Kupisz tu między innymi: noże walcowane, rękawice stalowe, patelnie, zestawy do przypraw, witryny ekspozycyjne. Z gadżetów barowych udostępnione są miarki do alkoholu czy shakery.
http://www.conaco.com.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009